FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D50B 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,6 km
 
1.   Ulla Moilanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:24:00   11:39  
2.   Anu Mannonen Angelniemen Ankkuri  FIN  10:15:00   11:42  
3.   Outi Holopainen Suunta-Veikot  FIN  10:21:00   12:16  
4.   Anna-Leena Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  10:26:00   12:20  
5.   Tiina Kuusholma Hiisirasti  FIN  10:12:00   12:25  
6.   Marja Kosola SK Pohjantähti  FIN  10:20:00   12:48  
7.   Tiina Westerlund Koovee  FIN  10:39:00   13:48  
8.   Ulla Kallio Keravan Urheilijat  FIN  10:02:00   14:14  
9.   Päivi Tolonen Suomussalmen Rasti  FIN  10:23:00   14:18  
10.   Eija Leppä Suunta Jurva  FIN  10:35:00   14:21  
11.   Heidi Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:28:00   14:52  
12.   Tuija Raitanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:33:00   15:03  
13.   Sari Siivola Espoon Akilles  FIN  10:25:00   15:15  
14.   Outi Honkimaa Espoon Suunta  FIN  10:22:00   15:55  
14.   Saija Toivola Rastivarsat  FIN  10:27:00   15:55  
16.   Tuula Ravaska Haapaveden Urheilijat  FIN  10:32:00   16:14  
17.   Sirpa Mahlanen-Peltola Lapuan Virkiä  FIN  10:18:00   16:16  
18.   Salme Fuller Australia  AUS  10:16:00   16:17  
19.   Saara Pekkanen Keuruun Kisailijat  FIN  10:36:00   16:24  
20.   Sirpa Kolehmainen-Mattine Joutsenon Kullervo  FIN  10:17:00   16:26  
21.   Päivi Pelkonen Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:04:00   17:20  
22.   Arja Kallio Keravan Urheilijat  FIN  10:29:00   17:51  
23.   Taina Häyhä Keravan Urheilijat  FIN  10:00:00   18:18  
24.   Kaija Mäkikangas Nivalan Suunnistajat  FIN  10:07:00   18:20  
25.   Marjo Rajamäki Rastikarhut  FIN  10:37:00   18:54  
26.   Sirkka-Liisa Niskanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:38:00   18:56  
27.   Ritva Lepola Lapin Veikot  FIN  10:30:00   19:34  
28.   Tuula Lankinen Rasti-Hyry  FIN  10:08:00   19:50  
29.   Hanna-Liisa Erkkilä Nivalan Suunnistajat  FIN  10:14:00   21:42  
30.   Marja Rauttola Hiidenkiertäjät  FIN  10:10:00   22:13  
31.   Pirkko Råberg Länsi-Lavian Loiske  FIN  10:03:00   22:38  
32.   Marja Väyrynen Puolangan Ryhti  FIN  10:06:00   23:52  
33.   Seija Peltomäki Siikaisten Sisu  FIN  10:31:00   24:51  
34.   Sirpa Tarvonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:05:00   25:01  
   Kirsti Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:09:00   hylätty  
   Kirsimarja Alanen Rasti-Nokia  FIN  10:11:00   ei läht.  
   Tuula Lilja Nivalan Suunnistajat  FIN  10:34:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English