FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D45B 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,8 km
 
1.   Eija Hauhia Rasti-Jussit  FIN  11:13:00   12:31  
2.   Mervi Heinaro Espoon Suunta  FIN  11:19:00   12:46  
3.   Anita Lampela Saloisten Reipas  FIN  11:09:00   13:49  
4.   Heljä Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:10:00   14:10  
5.   Sirkku Paavola Kyrös-Rasti  FIN  10:41:00   14:14  
6.   Susanna Miettinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:44:00   14:18  
7.   Merja Lahdenperä Rajamäen Rykmentti  FIN  11:22:00   14:21  
8.   Ulla Mellin Suomusjärven Sisu  FIN  11:15:00   14:26  
9.   Kerttu Kanerva Lapin Veikot  FIN  11:24:00   14:46  
10.   Johanna Liinamaa SK Pohjantähti  FIN  11:00:00   14:50  
10.   Marjut Kyllönen Kuhmon Peurat  FIN  11:17:00   14:50  
12.   Marja-Riitta Holmberg Ulvilan Ura  FIN  10:54:00   14:55  
13.   Soile Hakanpää Rasti 88  FIN  11:03:00   15:00  
14.   Tiina Tervo-Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  11:26:00   15:06  
15.   Birgit Ahola Kangasala SK  FIN  10:51:00   15:13  
16.   Minna Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  11:06:00   15:26  
17.   Sirpa Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:21:00   15:28  
18.   Sari Saajanen Joutsenon Kullervo  FIN  11:08:00   15:40  
19.   Veronica Åman OK Botnia  FIN  11:28:00   15:41  
20.   Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:40:00   15:45  
21.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet  FIN  11:02:00   16:04  
22.   Elena Afonyushkina Russia  RUS  11:27:00   16:15  
23.   Leena Kantanen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:48:00   16:20  
24.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti  FIN  11:05:00   16:59  
25.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:58:00   17:00  
26.   Anne Malin Salon Vilpas  FIN  10:57:00   17:16  
27.   Susanne Back IK Falken  FIN  10:53:00   17:45  
28.   Minna-Liisa Mankkinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:20:00   17:52  
29.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  10:52:00   19:09  
30.   Heli Jalava Vakka-Rasti  FIN  10:50:00   19:28  
31.   Marjut Kujansuu MS Parma  FIN  10:42:00   19:55  
32.   Johanna Salminen Yläneen Kiri  FIN  11:01:00   20:55  
33.   Aino Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  11:11:00   22:14  
34.   Liisa Uusitalo Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:49:00   30:58  
35.   Anne Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  10:47:00   31:13  
   Tuula Partanen Rasti-Hyry  FIN  10:43:00   ei läht.  
   Eeva-Kaisa Ikonen Espoon Suunta  FIN  10:45:00   hylätty  
   Taina Sairio Hiidenkiertäjät  FIN  10:56:00   ei läht.  
   Auli Hirvonen Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:59:00   ei läht.  
   Tuula Rajander Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:07:00   ei läht.  
   Anu Alasaari Nivalan Suunnistajat  FIN  11:12:00   ei läht.  
   Maria Käki Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:18:00   ei läht.  
   Hanna Rouhiainen Porvoon Urheilijat  FIN  11:25:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English