FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D45B 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,0 km
 
1.   Elena Afonyushkina Russia  RUS  10:04:00   40:28  
2.   Anita Lampela Saloisten Reipas  FIN  11:04:00   42:02  
3.   Mervi Heinaro Espoon Suunta  FIN  10:02:00   43:52  
4.   Sirkku Paavola Kyrös-Rasti  FIN  11:18:00   44:18  
5.   Minna-Liisa Mankkinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:24:00   44:20  
6.   Heljä Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:24:00   44:58  
7.   Auli Hirvonen Keski-Karjalan Rasti  FIN  10:56:00   45:20  
8.   Marjut Kujansuu MS Parma  FIN  10:48:00   45:22  
9.   Eija Hauhia Rasti-Jussit  FIN  10:42:00   46:12  
10.   Susanne Back IK Falken  FIN  11:10:00   46:17  
11.   Minna Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  10:22:00   46:18  
12.   Anne Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  11:34:00   46:50  
13.   Eeva-Kaisa Ikonen Espoon Suunta  FIN  10:20:00   47:07  
14.   Kerttu Kanerva Lapin Veikot  FIN  11:08:00   47:20  
15.   Tiina Tervo-Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  10:32:00   47:21  
16.   Johanna Salminen Yläneen Kiri  FIN  11:12:00   48:39  
17.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet  FIN  11:32:00   48:53  
18.   Susanna Miettinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:00:00   49:16  
19.   Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  11:16:00   50:54  
20.   Leena Kantanen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:58:00   51:07  
21.   Anne Malin Salon Vilpas  FIN  10:14:00   52:21  
22.   Veronica Åman OK Botnia  FIN  10:38:00   53:00  
23.   Marjut Kyllönen Kuhmon Peurat  FIN  10:40:00   53:01  
24.   Hanna Rouhiainen Porvoon Urheilijat  FIN  10:46:00   53:06  
25.   Johanna Liinamaa SK Pohjantähti  FIN  10:08:00   53:27  
26.   Taina Sairio Hiidenkiertäjät  FIN  10:18:00   54:05  
27.   Maria Käki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:28:00   54:20  
28.   Sirpa Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:12:00   55:18  
29.   Liisa Uusitalo Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:50:00   56:35  
30.   Soile Hakanpää Rasti 88  FIN  11:30:00   57:29  
31.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti  FIN  11:06:00   57:40  
32.   Merja Lahdenperä Rajamäen Rykmentti  FIN  10:54:00   58:08  
33.   Sari Saajanen Joutsenon Kullervo  FIN  11:14:00   58:09  
34.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:06:00   59:59  
35.   Marja-Riitta Holmberg Ulvilan Ura  FIN  11:02:00   1:01:22  
36.   Birgit Ahola Kangasala SK  FIN  11:20:00   1:01:31  
37.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  10:44:00   1:06:02  
38.   Aino Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  11:22:00   1:08:15  
39.   Heli Jalava Vakka-Rasti  FIN  10:10:00   1:32:17  
   Anu Alasaari Nivalan Suunnistajat  FIN  10:16:00   ei läht.  
   Tuula Rajander Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:26:00   ei läht.  
   Ulla Mellin Suomusjärven Sisu  FIN  10:34:00   hylätty  
   Tuula Partanen Rasti-Hyry  FIN  11:26:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English