FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D45B 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,0 km
 
1.   Minna-Liisa Mankkinen Tampereen Pyrintö  FIN  12:32:00   47:02  
2.   Sirkku Paavola Kyrös-Rasti  FIN  13:26:00   48:20  
3.   Minna Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  13:56:00   48:39  
4.   Tiina Tervo-Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  12:52:00   49:10  
5.   Ulla Mellin Suomusjärven Sisu  FIN  13:58:00   50:23  
6.   Anita Lampela Saloisten Reipas  FIN  12:56:00   50:33  
7.   Elena Afonyushkina Russia  RUS  12:42:00   52:22  
8.   Mervi Heinaro Espoon Suunta  FIN  12:54:00   53:47  
9.   Eija Hauhia Rasti-Jussit  FIN  13:02:00   53:58  
10.   Marjut Kyllönen Kuhmon Peurat  FIN  12:24:00   54:43  
11.   Virpi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  13:22:00   54:56  
12.   Eeva-Kaisa Ikonen Espoon Suunta  FIN  13:50:00   55:35  
13.   Maria Käki Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:48:00   55:51  
14.   Tuula Rajander Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:00:00   55:55  
15.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti  FIN  12:26:00   56:29  
16.   Auli Hirvonen Keski-Karjalan Rasti  FIN  13:20:00   57:35  
17.   Johanna Liinamaa SK Pohjantähti  FIN  13:18:00   59:37  
18.   Susanna Miettinen Hiidenkiertäjät  FIN  13:46:00   1:00:05  
19.   Anne Malin Salon Vilpas  FIN  13:12:00   1:01:57  
20.   Sirpa Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:48:00   1:02:00  
21.   Johanna Salminen Yläneen Kiri  FIN  13:08:00   1:03:38  
22.   Taina Sairio Hiidenkiertäjät  FIN  13:10:00   1:04:26  
23.   Heljä Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:44:00   1:04:37  
24.   Aino Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  12:44:00   1:04:43  
25.   Soile Hakanpää Rasti 88  FIN  13:40:00   1:04:50  
26.   Leena Kantanen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:14:00   1:05:38  
27.   Veronica Åman OK Botnia  FIN  12:30:00   1:05:56  
28.   Sari Saajanen Joutsenon Kullervo  FIN  13:42:00   1:06:29  
29.   Tarja Tuovinen Lapin Sudet  FIN  13:32:00   1:08:16  
30.   Kerttu Kanerva Lapin Veikot  FIN  12:40:00   1:08:36  
31.   Susanne Back IK Falken  FIN  13:28:00   1:08:38  
32.   Tarja Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:24:00   1:08:42  
33.   Tuula Partanen Rasti-Hyry  FIN  13:36:00   1:08:47  
34.   Marja-Riitta Holmberg Ulvilan Ura  FIN  13:52:00   1:12:16  
35.   Teija Launis Raisu Lumous  FIN  12:28:00   1:13:38  
36.   Merja Lahdenperä Rajamäen Rykmentti  FIN  12:50:00   1:15:43  
37.   Heli Jalava Vakka-Rasti  FIN  13:54:00   1:20:54  
38.   Marjut Kujansuu MS Parma  FIN  12:58:00   1:21:27  
39.   Birgit Ahola Kangasala SK  FIN  12:36:00   1:26:40  
40.   Hanna Rouhiainen Porvoon Urheilijat  FIN  12:46:00   1:35:16  
41.   Liisa Uusitalo Tuusulan Voima-Veikot  FIN  13:38:00   1:38:53  
42.   Anne Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  13:34:00   1:43:22  
   Anu Alasaari Nivalan Suunnistajat  FIN  13:04:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English