FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D45A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,3 km
 
1.   Sari Saarijärvi Tampereen Pyrintö  FIN  12:33:00   14:56  
2.   Jaana Pietilä-Annala Kangasala SK  FIN  11:42:00   14:57  
3.   Annamari Vierikko Helsingin Suunnistajat  FIN  12:22:00   15:44  
4.   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:49:00   16:10  
5.   Eija Koskivaara MS Parma  FIN  12:40:00   16:26  
6.   Marja Tonder Alatornion Pirkat  FIN  11:51:00   16:43  
7.   Eija Hannuksela SK Pohjantähti  FIN  12:12:00   17:12  
8.   Marja Kukonlehto Kangasala SK  FIN  12:18:00   17:55  
9.   Mirja Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:11:00   18:00  
10.   Marja-Liisa Autti Espoon Suunta  FIN  12:29:00   18:03  
11.   Helena Havia-Kinnala Angelniemen Ankkuri  FIN  12:41:00   18:05  
12.   Alla Gusak Russia  RUS  12:01:00   18:06  
13.   Leena-Riitta Tuumi-Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  11:53:00   18:16  
13.   Maarit Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:52:00   18:16  
15.   Aija Tilvis RasTiimi  FIN  12:44:00   18:18  
16.   Johanna Perkkalainen Epilän Esa  FIN  12:24:00   18:23  
17.   Carola Ray OK77  FIN  12:49:00   18:24  
18.   Terése Hagman Akilles OK  FIN  12:25:00   18:26  
19.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:48:00   18:28  
20.   Kirsi Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:46:00   18:37  
21.   Kirsi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:04:00   18:44  
22.   Sirpa Aarrejoki Suunta Jyväskylä  FIN  12:05:00   18:50  
23.   Leena Kurri Navi  FIN  11:38:00   18:56  
24.   Annukka Latvala Rasti-Jussit  FIN  12:43:00   19:00  
25.   Outi Ala-Kasari Rasti-Kurikka  FIN  12:23:00   19:10  
26.   Heidi Torp-Donner OK77  FIN  12:10:00   19:26  
27.   Tarja Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  11:36:00   19:27  
28.   Tuija Hyvönen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:42:00   19:29  
29.   Mirka Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:26:00   19:32  
30.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat  FIN  12:06:00   19:39  
31.   Ulla Lahtinen Suunta Jyväskylä  FIN  12:36:00   19:49  
32.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  11:58:00   19:51  
33.   Sanna Villikka Kymin Suunnistajat  FIN  11:47:00   19:56  
34.   Anja-Riitta Hokajärvi Pihkaniskat  FIN  12:51:00   20:08  
35.   Maarika Taipalus Rasti-Kurikka  FIN  12:35:00   20:19  
36.   Virpi Snickars Solf IK  FIN  12:31:00   20:40  
37.   Tuula Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:07:00   20:44  
38.   Kristiina Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:55:00   20:59  
39.   Eva Rönkkö Keravan Urheilijat  EST  12:16:00   21:18  
40.   Päivi Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  11:40:00   21:21  
41.   Heidi Korpela-Kamila Suunta Jurva  FIN  12:15:00   21:36  
42.   Sari Tupitsa Rasti E4  FIN  11:54:00   21:55  
43.   Tiina Mäkelä Rauman Työväen Urheilijat  FIN  12:39:00   22:09  
44.   Ulrica Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:14:00   22:18  
45.   Marja Erkkilä Rasti-Jussit  FIN  12:50:00   22:27  
46.   Maria Kurhinen Kymin Suunnistajat  FIN  11:43:00   22:41  
47.   Tiina Sundvall Kuopion Suunnistajat  FIN  12:57:00   22:43  
48.   Merja Kuusisto Laihian Luja  FIN  11:46:00   22:58  
49.   Riitta Lehvonen Lapin Veikot  FIN  11:44:00   23:26  
50.   Tuija Aho Kangasniemen Kalske  FIN  11:39:00   23:27  
51.   Hanna Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  12:19:00   23:28  
52.   Minna Valkonen-Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:35:00   23:40  
53.   Marjaana Hautaniemi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:56:00   23:55  
54.   Kaija Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  12:21:00   24:09  
55.   Anna-Maija Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:37:00   24:49  
56.   Tiina Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:38:00   25:20  
57.   Marjo Ilonen Tampereen Yritys  FIN  11:41:00   25:25  
58.   Hanna Vehmas Kuopion Suunnistajat  FIN  11:52:00   25:31  
59.   Anne Paalanen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:03:00   25:45  
60.   Lea Pirttilä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:34:00   26:04  
61.   Heli Liukka Kalevan Rasti  FIN  12:53:00   26:25  
62.   Maarit Kaikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:09:00   27:09  
63.   Louise Reinikka Vaasan Suunnistajat  FIN  12:08:00   27:59  
64.   Sari Oksa Tarpian Suunta  FIN  12:02:00   29:12  
65.   Teija Sahlström Espoon Akilles  FIN  12:17:00   29:33  
   Marjut Varpula Espoon Suunta  FIN  11:50:00   hylätty  
   Arja Stevander Kuortaneen Kunto  FIN  11:56:00   hylätty  
   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  12:00:00   ei läht.  
   Mirja Vuopio Pellon Ponsi  FIN  12:27:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English