FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D35A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,7 km
Väliaika
5,5 km
Maali
6,7 km
 
1.   Sirkka-Liisa Lauronen Asikkalan Raikas  FIN  11:49:00   43:12 (1)  51:48 (1)  1:00:04  
2.   Annika Vaara Lapin Veikot  FIN  11:01:00   43:36 (2)  53:23 (2)  1:02:16  
3.   Kaisa Laitinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:53:00   49:06 (4)  56:49 (3)  1:05:40  
4.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat  FIN  12:31:00   50:05 (5)  58:34 (5)  1:07:52  
5.   Mari Väisänen Kalevan Rasti  FIN  11:07:00   48:49 (3)  57:15 (4)  1:07:54  
6.   Hanna Lonka Pargas IF  FIN  11:27:00   52:50 (8)  1:00:56 (7)  1:09:01  
7.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti  FIN  12:55:00   52:57 (9)  1:00:52 (6)  1:09:33  
8.   Dina Alexandersson Pargas IF  FIN  12:19:00   52:24 (7)  1:01:47 (8)  1:10:25  
9.   Pirjo Knuuti Nivalan Suunnistajat  FIN  12:27:00   54:10 (10)  1:02:42 (10)  1:11:42  
10.   Paula Porkka Hiidenkiertäjät  FIN  12:13:00   52:23 (6)  1:02:12 (9)  1:11:49  
11.   Reetta Heiskanen Savon Rasti  FIN  11:39:00   56:30 (12)  1:05:05 (11)  1:15:01  
11.   Maria Laitinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:53:00   57:28 (15)  1:05:54 (13)  1:15:01  
13.   Kaisu Martinmäki SK Pohjantähti  FIN  12:37:00   56:57 (13)  1:05:58 (14)  1:15:27  
14.   Heli Urpalainen Sonkajärven Pahka  FIN  11:19:00   56:29 (11)  1:05:33 (12)  1:16:21  
15.   Riikka Kivelä Vehkalahden Veikot  FIN  11:47:00   59:41 (19)  1:08:10 (17)  1:17:41  
16.   Sonja Kellokumpu Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:03:00   58:55 (17)  1:07:45 (15)  1:18:28  
17.   Maija Pasanen Suomussalmen Rasti  FIN  12:29:00   58:42 (16)  1:08:09 (16)  1:18:31  
18.   Sanna Laakso Hiisirasti  FIN  12:11:00   1:00:29 (21)  1:09:52 (21)  1:18:43  
19.   Eija Kestilä Suunta Jyväskylä  FIN  12:35:00   59:21 (18)  1:08:38 (19)  1:18:53  
20.   Anu Valkonen Suunta Jyväskylä  FIN  12:47:00   57:22 (14)  1:08:14 (18)  1:19:11  
21.   Pia-Riitta Marjala SK Pohjantähti  FIN  12:49:00   59:47 (20)  1:09:09 (20)  1:19:54  
22.   Marika Heinikangas Rasti-Lukko  FIN  11:41:00   1:01:14 (22)  1:10:16 (22)  1:20:36  
23.   Ekaterina Rebrova Russia  RUS  11:09:00   1:01:38 (23)  1:10:37 (23)  1:21:24  
24.   Johanna Kiiski Helsingin Suunnistajat  FIN  12:23:00   1:05:13 (31)  1:13:40 (26)  1:22:27  
25.   Maija Lång Kuopion Suunnistajat  FIN  12:43:00   1:01:56 (24)  1:12:40 (24)  1:22:52  
26.   Tarja Nykänen Joutsenon Kullervo  FIN  11:31:00   1:04:19 (26)  1:13:18 (25)  1:23:11  
27.   Inga-Maria Vaara Rasti-Vihti  FIN  12:09:00   1:05:00 (28)  1:13:44 (27)  1:23:42  
28.   Katri Leskelä Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:35:00   1:04:49 (27)  1:14:16 (28)  1:26:14  
29.   Sara Löyttyjärvi Rasti-Jyry  FIN  12:01:00   1:05:11 (30)  1:15:22 (29)  1:26:24  
30.   Heidi Huusari Inkeroisten Terho  FIN  11:29:00   1:05:02 (29)  1:15:51 (30)  1:26:35  
31.   Paula Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:25:00   1:04:12 (25)  1:16:54 (31)  1:27:51  
32.   Anu Pursiainen Nilsiän Nujakka  FIN  12:17:00   1:06:33 (32)  1:19:20 (32)  1:31:28  
33.   Riitta Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  12:05:00   1:09:22 (35)  1:19:55 (33)  1:31:40  
34.   Mervi Nissinen Liperin Taimi  FIN  12:33:00   1:11:59 (38)  1:22:55 (36)  1:32:53  
35.   Johanna Hankonen SK Pohjantähti  FIN  11:13:00   1:07:52 (33)  1:22:16 (34)  1:33:12  
36.   Hanna Sillanpää Hyvinkään Rasti  FIN  12:03:00   1:12:25 (39)  1:23:10 (37)  1:35:09  
37.   Jaana Grankull IK Kronan  FIN  12:21:00   1:10:56 (36)  1:22:36 (35)  1:35:47  
38.   Leena-Maija Harju Vehkalahden Veikot  FIN  12:59:00         1:37:01  
39.   Susanna Karppi Laihian Luja  FIN  11:21:00   1:09:07 (34)  1:23:36 (38)  1:37:26  
40.   Hanna Riihinen Keravan Urheilijat  FIN  11:25:00   1:13:39 (40)  1:26:23 (41)  1:37:54  
41.   Kirsi Salonen Asikkalan Raikas  FIN  11:37:00   1:14:30 (41)  1:25:55 (40)  1:37:56  
42.   Sanna Carlsson Espoon Akilles  FIN  11:05:00   1:11:47 (37)  1:24:42 (39)  1:38:44  
43.   Salla Heikkinen Oulunsalon Vasama  FIN  12:51:00         1:41:43  
44.   Katarina Bergqvist IK Falken  FIN  12:07:00   1:18:03 (44)  1:30:04 (43)  1:41:46  
45.   Titta Kaartinen Keravan Urheilijat  FIN  11:55:00   1:17:45 (43)  1:29:46 (42)  1:42:24  
46.   Tanja-Tupuna Kumara Laihian Luja  FIN  12:41:00         1:43:27  
47.   Mari Laurinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:43:00   1:17:10 (42)  1:30:49 (44)  1:43:34  
48.   Elina Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  12:57:00         1:43:40  
49.   Merja Kela Oulun Reipas  FIN  11:59:00   1:22:23 (47)  1:32:41 (46)  1:44:58  
50.   Elisa Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:23:00   1:20:33 (46)  1:31:02 (45)  1:45:50  
51.   Niina Riissanen Espoon Akilles  FIN  11:57:00   1:20:20 (45)     1:53:20  
   Henna-Riikka Kellokumpu Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:11:00         ei läht.  
   Elena Pavlenko Russia  RUS  12:45:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English