FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D35A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,2 km
 
1.   Mari Väisänen Kalevan Rasti  FIN  11:23:00   51:54  
2.   Sirkka-Liisa Lauronen Asikkalan Raikas  FIN  11:39:00   52:40  
3.   Annika Vaara Lapin Veikot  FIN  11:57:00   54:48  
4.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat  FIN  11:47:00   58:07  
5.   Dina Alexandersson Pargas IF  FIN  10:57:00   1:00:39  
6.   Hanna Lonka Pargas IF  FIN  11:37:00   1:02:03  
7.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti  FIN  11:19:00   1:04:36  
8.   Heli Urpalainen Sonkajärven Pahka  FIN  10:29:00   1:06:22  
9.   Ekaterina Rebrova Russia  RUS  11:25:00   1:06:31  
10.   Maria Laitinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:13:00   1:06:52  
11.   Riitta Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  10:27:00   1:08:24  
12.   Pirjo Knuuti Nivalan Suunnistajat  FIN  11:43:00   1:09:04  
13.   Riikka Kivelä Vehkalahden Veikot  FIN  10:25:00   1:09:24  
14.   Inga-Maria Vaara Rasti-Vihti  FIN  10:41:00   1:09:36  
15.   Kaisa Laitinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:31:00   1:10:10  
16.   Marika Heinikangas Rasti-Lukko  FIN  11:49:00   1:11:53  
17.   Pia-Riitta Marjala SK Pohjantähti  FIN  10:23:00   1:12:25  
18.   Paula Porkka Hiidenkiertäjät  FIN  10:07:00   1:12:26  
19.   Kaisu Martinmäki SK Pohjantähti  FIN  10:55:00   1:12:33  
20.   Anu Pursiainen Nilsiän Nujakka  FIN  10:39:00   1:13:24  
21.   Reetta Heiskanen Savon Rasti  FIN  10:49:00   1:13:55  
22.   Anne Lehtinen Kauhajoen Karhu  FIN  10:17:00   1:14:43  
23.   Sonja Kellokumpu Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:07:00   1:16:45  
24.   Sanna Laakso Hiisirasti  FIN  11:55:00   1:17:26  
25.   Maija Pasanen Suomussalmen Rasti  FIN  10:33:00   1:17:45  
25.   Katarina Bergqvist IK Falken  FIN  11:59:00   1:17:45  
27.   Leena-Maija Harju Vehkalahden Veikot  FIN  10:13:00   1:18:30  
28.   Jonna Eeva Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:01:00   1:18:47  
29.   Johanna Hankonen SK Pohjantähti  FIN  11:29:00   1:19:30  
30.   Sara Löyttyjärvi Rasti-Jyry  FIN  11:41:00   1:20:20  
31.   Tiina Isoniemi Rasti-Jyry  FIN  11:11:00   1:20:29  
32.   Sanna Carlsson Espoon Akilles  FIN  10:37:00   1:23:25  
33.   Tanja-Tupuna Kumara Laihian Luja  FIN  10:45:00   1:23:56  
34.   Titta Kaartinen Keravan Urheilijat  FIN  10:11:00   1:25:19  
35.   Paula Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:35:00   1:25:44  
36.   Kaisa Pohtola Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:31:00   1:25:45  
37.   Mari Laurinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:59:00   1:26:22  
38.   Niina Riissanen Espoon Akilles  FIN  11:53:00   1:26:24  
39.   Elena Pavlenko Russia  RUS  10:21:00   1:26:55  
40.   Elina Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  11:27:00   1:27:28  
41.   Eija Kestilä Suunta Jyväskylä  FIN  10:01:00   1:28:46  
42.   Jaana Grankull IK Kronan  FIN  10:15:00   1:29:40  
43.   Kirsi Salonen Asikkalan Raikas  FIN  10:09:00   1:32:30  
44.   Heidi Huusari Inkeroisten Terho  FIN  11:09:00   1:34:12  
45.   Hanna Riihinen Keravan Urheilijat  FIN  11:21:00   1:35:27  
46.   Susanna Karppi Laihian Luja  FIN  11:33:00   1:37:38  
47.   Hanna Sillanpää Hyvinkään Rasti  FIN  10:43:00   1:43:38  
48.   Salla Heikkinen Oulunsalon Vasama  FIN  11:15:00   1:46:04  
49.   Merja Kela Oulun Reipas  FIN  10:35:00   1:55:00  
   Anu Valkonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:05:00   hylätty  
   Maija Lång Kuopion Suunnistajat  FIN  11:03:00   keskeytti  
   Mervi Nissinen Liperin Taimi  FIN  11:45:00   hylätty  
   Henna-Riikka Kellokumpu Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:01:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English