FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D21AL 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,6 km
 
1.   Hanna-Maija Koski Koovee  FIN  14:10:00   35:04  
2.   Hannele Tonna Hankasalmen Hanka  FIN  13:04:00   36:03  
3.   Johanna Kriikkula Rasti-Kurikka  FIN  12:20:00   36:31  
4.   Laura Tiits Tampereen Pyrintö  FIN  14:04:00   37:05  
5.   Eveliina Muukkonen Kangasala SK  FIN  13:58:00   37:14  
6.   Marika Hara Koovee  FIN  14:14:00   37:29  
7.   Sanna Palomäki Lapuan Virkiä  FIN  12:54:00   37:36  
8.   Jenni Joensuu-Partanen Kangasala SK  FIN  13:44:00   38:08  
9.   Jenni Sabel Hiisirasti  FIN  13:40:00   38:36  
10.   Hanna-Riikka Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:08:00   39:14  
11.   Reija Haikama Hämeenlinnan Tarmo  FIN  13:52:00   39:25  
12.   Maria Salmi Lappeen Riento  FIN  12:18:00   39:54  
13.   Milla Lotvonen Laitasaaren Veto  FIN  12:28:00   40:44  
14.   Tiina Karvonen Someron Esa  FIN  13:06:00   40:46  
15.   Kaisa Mäkitalo Kauhajoen Karhu  FIN  13:28:00   41:08  
16.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  13:16:00   41:41  
17.   Matleena Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  14:12:00   41:47  
18.   Hanna Kangasaho Lynx  FIN  12:46:00   41:55  
19.   Anniina Breilin Asikkalan Raikas  FIN  14:16:00   42:31  
20.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  12:36:00   43:16  
21.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:30:00   43:48  
22.   Sanna Vähänen Pohjankyrön Rasti  FIN  13:34:00   45:04  
23.   Sonja Nyberg Helsingin Suunnistajat  FIN  13:48:00   45:10  
24.   Katariina Kemppainen Keravan Urheilijat  FIN  13:14:00   45:34  
25.   Emmi Kaalimaa Keski-Karjalan Rasti  FIN  13:12:00   46:12  
26.   Eeva-Maria Fränti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  14:02:00   46:51  
27.   Hanna Peltomäki Siikaisten Sisu  FIN  12:44:00   47:02  
28.   Anniina Kössi Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:42:00   48:30  
29.   Hanna Hemminki Pohjankyrön Rasti  FIN  12:56:00   49:00  
30.   Laura Ryynänen Pihkaniskat  FIN  12:16:00   49:13  
31.   Heidi Suuronen MS Parma  FIN  12:58:00   49:14  
32.   Anni Mattila Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:22:00   49:18  
33.   Natalia Paladieva Lahden Taimi  RUS  12:34:00   49:44  
34.   Sarianna Hänti Lynx  FIN  12:26:00   49:57  
35.   Jenny Vainio Tampereen Pyrintö  FIN  13:22:00   50:47  
36.   Hanna Kosonen Olavin Rasti  FIN  12:48:00   51:41  
37.   Eveliina Kosola SK Pohjantähti  FIN  13:26:00   52:10  
38.   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:46:00   54:12  
39.   Julianna Molnar Helsingin Suunnistajat  FIN  12:10:00   54:27  
40.   Elina Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  12:52:00   54:54  
41.   Susanna Peltoniemi Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  14:00:00   55:02  
42.   Heini Saarimäki Espoon Akilles  FIN  12:24:00   56:18  
43.   Jenni Raitoharju Rasti-Lukko  FIN  12:38:00   56:51  
44.   Anna Kopra Someron Esa  FIN  13:54:00   57:22  
45.   Anu Pohjamo SK Vuoksi  FIN  13:38:00   57:36  
46.   Sirja Paju Karkki-Rasti  FIN  13:36:00   58:33  
47.   Ekaterina Diakonova Russia  RUS  12:32:00   59:52  
48.   Maria Taanila Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:00:00   1:00:08  
49.   Minna Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  13:50:00   1:01:04  
50.   Noora Karjalainen SK Pohjantähti  FIN  13:10:00   1:02:26  
51.   Elisa Takaluoma Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:20:00   1:05:04  
52.   Laura Jakobsson Espoon Suunta  FIN  12:40:00   1:07:33  
52.   Kirsi Karvonen Someron Esa  FIN  13:02:00   1:07:33  
54.   Ilona Talonpoika Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  14:08:00   1:09:18  
55.   Hanna Poikolainen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:42:00   1:10:39  
56.   Päivi Viitajoki Lahden Taimi  FIN  12:14:00   1:14:40  
57.   Suvi Niemi Espoon Suunta  FIN  14:06:00   1:19:11  
58.   Teea Keränen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:30:00   1:26:13  
59.   Silja Keränen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:08:00   2:15:15  
   Hanna Väätäinen Iisalmen Visa  FIN  12:12:00   ei läht.  
   Elli-Inkeri Sorsa Kyrös-Rasti  FIN  12:50:00   ei läht.  
   Milla Saarimäki Paimion Rasti  FIN  13:32:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English