FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D21A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,7 km
Väliaika
5,5 km
Maali
6,7 km
 
1.   Jaana Pulkkinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:09:00   48:36 (1)  56:21 (1)  1:05:02  
2.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  9:43:00   49:19 (2)  57:21 (2)  1:06:07  
3.   Henna Autio RasTiimi  FIN  9:21:00   51:13 (3)  58:53 (3)  1:06:45  
4.   Jenni Simola Sweden  FIN  9:47:00   51:28 (4)  59:43 (4)  1:08:11  
5.   Linda Ekonoja OK Botnia  FIN  9:11:00   52:21 (6)  1:00:12 (5)  1:08:59  
6.   Laura Palm Kangasala SK  FIN  10:05:00   52:37 (8)  1:00:32 (7)  1:09:04  
7.   Johanna Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  9:01:00   52:55 (9)  1:00:42 (8)  1:09:18  
8.   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  10:23:00   52:27 (7)  1:00:53 (9)  1:09:52  
9.   Heli Hartvik Paimion Rasti  FIN  9:45:00   53:32 (10)  1:02:11 (10)  1:10:14  
10.   Reetta Lassila Tampereen Pyrintö  FIN  10:53:00   51:47 (5)  1:00:29 (6)  1:10:20  
11.   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:31:00   54:16 (11)  1:02:49 (11)  1:12:23  
12.   Laura Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  9:37:00   54:55 (13)  1:03:23 (12)  1:12:38  
13.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:07:00   56:09 (14)     1:14:06  
14.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  9:51:00   54:54 (12)  1:05:08 (13)  1:14:47  
15.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia  FIN  9:29:00   58:41 (16)  1:08:10 (15)  1:18:18  
16.   Kaisa Teerikoski Lauttakylän Luja  FIN  9:53:00   1:00:33 (24)  1:09:10 (16)  1:18:23  
17.   Salla Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  9:33:00   57:09 (15)  1:06:40 (14)  1:18:38  
18.   Mira Makkonen Liperin Taimi  FIN  10:51:00   59:04 (18)  1:09:52 (19)  1:19:20  
19.   Lotta Råberg Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:55:00   1:00:24 (23)  1:10:27 (22)  1:19:43  
20.   Niina Papinsaari Kangasala SK  FIN  9:07:00   59:03 (17)  1:09:31 (18)  1:19:49  
21.   Anniina Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  10:33:00   59:12 (19)  1:09:59 (21)  1:19:58  
22.   Anna Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  9:15:00   1:01:40 (25)  1:10:47 (24)  1:20:40  
23.   Renee Beveridge New Zealand  NZL  10:03:00   1:01:48 (26)  1:10:39 (23)  1:20:43  
24.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  9:41:00   59:48 (21)  1:09:21 (17)  1:20:50  
25.   Anni Karhunen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:35:00   1:03:31 (29)  1:12:17 (26)  1:21:34  
26.   Terhi Huovinen Iisalmen Visa  FIN  10:19:00   1:00:14 (22)  1:09:56 (20)  1:21:35  
27.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  10:47:00   59:27 (20)  1:11:26 (25)  1:23:24  
28.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  9:39:00   1:02:24 (27)  1:13:13 (29)  1:23:29  
29.   Riikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  10:41:00   1:04:05 (30)  1:13:08 (28)  1:23:57  
30.   Hanna Kaipiainen Kymin Suunnistajat  FIN  10:49:00   1:03:28 (28)  1:12:37 (27)  1:23:58  
31.   Auli Huuskonen Rasti E4  FIN  10:31:00   1:04:14 (31)  1:14:46 (30)  1:25:34  
32.   Kaija Rantoja Rasti-Jyry  FIN  9:23:00   1:07:19 (33)  1:17:19 (32)  1:27:27  
33.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  9:57:00   1:05:19 (32)  1:16:17 (31)  1:27:38  
34.   Essi Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  9:49:00   1:08:48 (36)  1:19:01 (33)  1:28:50  
35.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  9:17:00   1:10:07 (37)  1:19:29 (34)  1:29:32  
36.   Suvi-Päivikki Juopperi Lapin Veikot  FIN  10:13:00   1:08:27 (35)  1:20:04 (35)  1:31:12  
37.   Kukka-Maaria Karppinen Laitasaaren Veto  FIN  10:17:00   1:12:32 (38)  1:22:39 (37)  1:32:57  
38.   Heli Heikkilä MS Parma  FIN  9:19:00   1:14:03 (41)  1:24:24 (39)  1:36:00  
39.   Outi Kämäräinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:25:00   1:08:08 (34)  1:20:52 (36)  1:36:02  
40.   Tiina Leppänen Lapin Veikot  FIN  10:43:00   1:13:47 (40)  1:24:21 (38)  1:36:04  
41.   Aino Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  9:55:00   1:12:42 (39)  1:25:07 (40)  1:37:18  
42.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta  FIN  9:13:00         1:37:38  
43.   Anne Norrkniivilä Tuusulan Voima-Veikot  FIN  9:59:00   1:16:25 (42)  1:27:07 (41)  1:38:31  
44.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:01:00   1:20:29 (43)  1:33:15 (42)  1:44:36  
45.   Elli Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  10:27:00   1:28:20 (45)  1:39:26 (44)  1:50:54  
46.   Minna Marttinen Vaalan Karhu  FIN  9:03:00   1:24:47 (44)  1:37:34 (43)  1:51:07  
   Jasmin Sundbäck IF Sibbo-Vargarna  FIN  9:27:00         keskeytti  
   Saara Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:21:00         ei läht.  
   Salla Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  10:29:00         keskeytti  
   Hanna-Mari Siivonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:35:00         ei läht.  
   Krista Niiranen Kalevan Rasti  FIN  10:37:00         ei läht.  
   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  10:45:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English