FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D21A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,1 km
Maali
2,4 km
 
1.   Jenni Simola Sweden  FIN  13:16:00   7:56 (1)  14:05  
2.   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  13:08:00   8:22 (2)  14:58  
3.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  13:05:00   8:28 (3)  15:06  
4.   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:22:00   8:54 (7)  15:14  
5.   Laura Palm Kangasala SK  FIN  12:46:00   8:53 (6)  15:22  
6.   Salla Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  13:34:00   8:43 (5)  15:24  
7.   Lotta Råberg Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:02:00   8:38 (4)  15:41  
8.   Renee Beveridge New Zealand  NZL  13:09:00   9:03 (8)  16:10  
9.   Jasmin Sundbäck IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:59:00   9:13 (10)  16:11  
10.   Henna Autio RasTiimi  FIN  13:25:00   9:24 (15)  16:13  
11.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  13:32:00   9:16 (13)  16:17  
12.   Linda Ekonoja OK Botnia  FIN  13:29:00   9:42 (20)  16:18  
13.   Johanna Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  13:12:00   9:14 (11)  16:20  
14.   Hanna-Mari Siivonen Suunta Jyväskylä  FIN  13:33:00   9:10 (9)  16:23  
15.   Laura Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  13:21:00   9:46 (22)  16:27  
16.   Anni Karhunen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:43:00   9:56 (24)  16:53  
17.   Essi Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  12:40:00   9:44 (21)  16:55  
17.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  13:01:00   9:48 (23)  16:55  
19.   Heli Hartvik Paimion Rasti  FIN  13:06:00   10:01 (27)  16:56  
20.   Reetta Lassila Tampereen Pyrintö  FIN  12:55:00   9:57 (25)  17:01  
20.   Auli Huuskonen Rasti E4  FIN  12:56:00   9:34 (18)  17:01  
22.   Kaija Rantoja Rasti-Jyry  FIN  13:35:00   9:32 (17)  17:14  
23.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:13:00   9:35 (19)  17:17  
24.   Salla Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  13:10:00   9:23 (14)  17:42  
25.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  13:11:00   9:31 (16)  17:48  
26.   Anniina Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  12:38:00   10:08 (28)  17:58  
27.   Krista Niiranen Kalevan Rasti  FIN  12:44:00   11:05 (37)  18:03  
28.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia  FIN  12:48:00   10:20 (30)  18:04  
29.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  12:41:00   10:24 (31)  18:07  
30.   Outi Kämäräinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:28:00   10:16 (29)  18:11  
31.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  12:50:00   10:40 (32)  18:13  
32.   Kaisa Teerikoski Lauttakylän Luja  FIN  13:15:00   10:52 (33)  18:24  
33.   Kukka-Maaria Karppinen Laitasaaren Veto  FIN  13:17:00   11:30 (39)  18:26  
34.   Suvi-Päivikki Juopperi Lapin Veikot  FIN  13:27:00   10:00 (26)  18:34  
35.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  13:26:00   10:56 (34)  18:44  
36.   Heli Heikkilä MS Parma  FIN  12:58:00   11:02 (35)  18:55  
37.   Saara Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:54:00   11:02 (35)  19:00  
38.   Terhi Huovinen Iisalmen Visa  FIN  13:19:00   11:34 (41)  19:10  
39.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta  FIN  13:07:00      19:12  
40.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:23:00   11:57 (43)  19:24  
41.   Anna Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:30:00   11:33 (40)  19:35  
42.   Elli Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  12:52:00   11:25 (38)  19:49  
43.   Niina Papinsaari Kangasala SK  FIN  13:03:00   9:14 (11)  20:21  
44.   Anne Norrkniivilä Tuusulan Voima-Veikot  FIN  13:31:00   12:22 (45)  20:29  
45.   Aino Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  13:20:00   11:56 (42)  20:52  
46.   Mira Makkonen Liperin Taimi  FIN  12:53:00   13:06 (46)  21:50  
47.   Riikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  12:42:00   13:51 (48)  22:06  
48.   Minna Marttinen Vaalan Karhu  FIN  13:24:00   13:12 (47)  22:09  
49.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:49:00   14:19 (49)  22:55  
50.   Hanna Kaipiainen Kymin Suunnistajat  FIN  13:04:00   12:07 (44)  23:11  
51.   Tiina Leppänen Lapin Veikot  FIN  12:45:00   15:00 (50)  24:09  
   Jaana Pulkkinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:47:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English