FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D21A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,9 km
 
1.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  12:27:00   34:15  
2.   Laura Palm Kangasala SK  FIN  12:31:00   35:56  
3.   Jenni Simola Sweden  FIN  11:25:00   36:09  
4.   Hanna-Mari Siivonen Suunta Jyväskylä  FIN  12:11:00   36:18  
5.   Laura Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  12:09:00   36:19  
6.   Henna Autio RasTiimi  FIN  11:35:00   36:40  
7.   Milka Reponen Keuruun Kisailijat  FIN  11:13:00   36:54  
8.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  12:25:00   37:09  
9.   Kaisa Teerikoski Lauttakylän Luja  FIN  11:21:00   37:24  
10.   Reetta Lassila Tampereen Pyrintö  FIN  12:17:00   38:02  
11.   Johanna Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  11:43:00   38:20  
12.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:45:00   38:39  
13.   Salla Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  11:39:00   38:43  
14.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  12:21:00   38:49  
15.   Linda Ekonoja OK Botnia  FIN  12:23:00   39:31  
16.   Krista Niiranen Kalevan Rasti  FIN  11:29:00   39:52  
17.   Anni Karhunen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:07:00   39:57  
18.   Niina Papinsaari Kangasala SK  FIN  12:53:00   40:30  
19.   Ritva Partanen Iisalmen Visa  FIN  11:49:00   41:00  
20.   Kukka-Maaria Karppinen Laitasaaren Veto  FIN  12:47:00   41:30  
21.   Saara Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:05:00   41:59  
22.   Riikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  11:33:00   42:13  
23.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  12:35:00   42:25  
24.   Heli Hartvik Paimion Rasti  FIN  11:15:00   42:58  
25.   Kaija Rantoja Rasti-Jyry  FIN  12:15:00   42:59  
26.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  12:33:00   43:42  
27.   Jasmin Sundbäck IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:45:00   44:35  
28.   Essi Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  12:49:00   44:50  
29.   Anniina Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  12:55:00   45:42  
30.   Terhi Huovinen Iisalmen Visa  FIN  11:31:00   45:51  
31.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia  FIN  12:29:00   45:55  
32.   Jaana Pulkkinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:47:00   46:11  
33.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:51:00   46:30  
34.   Sanna Soudunsaari Posion Pyrintö  FIN  12:41:00   47:14  
35.   Lotta Råberg Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:57:00   47:31  
36.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  11:27:00   47:41  
37.   Mira Makkonen Liperin Taimi  FIN  12:43:00   48:12  
38.   Hanna Kaipiainen Kymin Suunnistajat  FIN  11:37:00   49:06  
39.   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  11:01:00   49:19  
40.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  11:23:00   50:23  
41.   Renee Beveridge New Zealand  NZL  11:53:00   51:22  
42.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:13:00   51:31  
43.   Heli Heikkilä MS Parma  FIN  12:05:00   51:42  
44.   Anna Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:41:00   51:47  
45.   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:09:00   51:52  
46.   Aino Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  11:19:00   52:21  
47.   Elli Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  11:17:00   54:04  
48.   Tiina Leppänen Lapin Veikot  FIN  12:19:00   1:02:47  
49.   Minna Marttinen Vaalan Karhu  FIN  12:03:00   1:04:45  
   Salla Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  11:07:00   ei läht.  
   Auli Huuskonen Rasti E4  FIN  11:11:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English