FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D20E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,9 km
 
1.   Lisa Schubnell Turun Suunnistajat  SUI  13:02:00   15:27  
2.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  12:46:00   15:32  
3.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  13:12:00   16:05  
4.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  13:19:00   16:10  
5.   Jannina Gustafsson SK Uusi  FIN  13:07:00   16:20  
6.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  12:58:00   16:32  
7.   Elisa Mäkinen MS Parma  FIN  12:30:00   16:34  
8.   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:41:00   16:52  
9.   Henna Saarinen Koovee  FIN  12:39:00   17:07  
10.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka  FIN  13:20:00   17:35  
11.   Tiia Ylikangas Rasti-Kurikka  FIN  12:38:00   17:49  
12.   Emilia Rantanen MS Parma  FIN  12:57:00   17:50  
12.   Suvi Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:10:00   17:50  
14.   Marika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:18:00   18:16  
15.   Marjo Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:49:00   18:21  
16.   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  13:11:00   18:25  
17.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:31:00   18:28  
17.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  13:09:00   18:28  
19.   Essi Jalanto Kangasala SK  FIN  12:32:00   18:39  
20.   Emilia Hyvärinen Rastivarsat  FIN  13:03:00   18:44  
21.   Anna Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:13:00   18:50  
22.   Aino Vuopio Pellon Ponsi  FIN  12:51:00   19:00  
23.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  12:37:00   19:16  
24.   Pinja Toivanen Rasti-Nokia  FIN  12:56:00   19:43  
25.   Terhi Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:08:00   20:18  
26.   Mirka Suutari Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:54:00   20:20  
27.   Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:40:00   20:27  
27.   Agneta Boxström IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:50:00   20:27  
29.   Mira Räisänen Saloisten Reipas  FIN  12:44:00   21:17  
30.   Salla Autti Espoon Suunta  FIN  12:55:00   21:18  
31.   Anni-Kaisa Mäkipää Hiisirasti  FIN  13:04:00   21:26  
32.   Tiia-Maria Rauttola Hiidenkiertäjät  FIN  13:14:00   24:15  
33.   Anniina Simonen Kalevan Rasti  FIN  12:53:00   24:18  
34.   Iida Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:43:00   26:59  
35.   Minttu Toivanen Rasti-Nokia  FIN  13:15:00   27:11  
   Jenna-Maria Nivala Ylivieskan Kuula  FIN  12:34:00   ei läht.  
   Petra Huttunen Koovee  FIN  12:35:00   ei läht.  
   Essi Hakala MS Parma  FIN  12:47:00   hylätty  
   Emma Laakkio Angelniemen Ankkuri  FIN  13:00:00   ei läht.  
   Hanna-Maija Rantakylä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:01:00   ei läht.  
   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:05:00   hylätty  
   Katri Lylynperä Suunta-Sepot  FIN  13:06:00   ei läht.  
   Jenna Lehto Lapuan Virkiä  FIN  13:16:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English