FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D16A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,1 km
 
1.   Moona-Susanna Havula Kalevan Rasti  FIN  11:11:00   44:33  
2.   Anastasia Eltsova Russia  RUS  11:29:00   45:54  
3.   Emilia Välimaa Rasti 88  FIN  10:55:00   49:21  
4.   Saini Kyllönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:17:00   49:26  
5.   Veera Roine Hiidenkiertäjät  FIN  11:35:00   50:07  
6.   Anna Chelnova Russia  RUS  9:59:00   51:31  
7.   Eeva Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  10:33:00   52:13  
8.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:57:00   52:18  
9.   Iina Ridanpää Espoon Suunta  FIN  10:27:00   54:09  
10.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  11:33:00   55:02  
11.   Anastasia Starova Russia  RUS  10:31:00   55:18  
12.   Riikka Hautamäki Nivalan Suunnistajat  FIN  10:11:00   56:29  
13.   Karoliina Ahvonen Joutsenon Kullervo  FIN  10:21:00   57:10  
14.   Inka Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:45:00   57:36  
15.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:43:00   57:54  
16.   Jemina Pihala Rasti-Lukko  FIN  10:59:00   1:00:25  
17.   Pihla Kilpeläinen Suunta Jyväskylä  FIN  9:57:00   1:01:36  
18.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  11:37:00   1:01:46  
19.   Maaria Haikola Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:37:00   1:02:27  
20.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:09:00   1:02:41  
21.   Emma Kivilaakso Lynx  FIN  11:25:00   1:02:57  
22.   Alina Suomalainen Kuortaneen Kunto  FIN  10:15:00   1:05:14  
23.   Jonna Hakala IF Femman  FIN  10:23:00   1:05:26  
24.   Ella Vehmas Kuopion Suunnistajat  FIN  11:31:00   1:06:15  
25.   Sonia Juutilainen SK Vuoksi  FIN  11:15:00   1:06:28  
26.   Sini Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:05:00   1:07:10  
27.   Natalia Bolotova Russia  RUS  10:41:00   1:07:48  
28.   Svitlana Dudnik Ukraina  UKR  10:19:00   1:08:57  
29.   Ellinor Höstman Solf IK  FIN  10:25:00   1:10:51  
30.   Anna Belodedova Russia  RUS  10:07:00   1:11:05  
31.   Jemina Rissanen Kemijärven Urheilijat  FIN  10:01:00   1:11:33  
32.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  10:53:00   1:13:12  
33.   Henriikka Tilli Lynx  FIN  10:51:00   1:15:15  
34.   Veera Paasikivi Kangasala SK  FIN  11:01:00   1:18:15  
35.   Emma Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:39:00   1:22:46  
36.   Alina Kumara Laihian Luja  FIN  10:03:00   1:26:16  
37.   Veera Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:29:00   1:33:57  
38.   Janna Kemppainen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:19:00   1:49:28  
39.   Tiia Impiö Vesaisen Pojat  FIN  11:17:00   1:51:28  
   Camilla Kalenius Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:09:00   ei läht.  
   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  10:13:00   ei läht.  
   Olena Panshyna Ukraina  UKR  10:47:00   keskeytti  
   Venla Tikkanen Espoon Suunta  FIN  11:05:00   ei läht.  
   Siiri Ervasti Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:13:00   ei läht.  
   Hanna Hakala Haukiputaan Heitto  FIN  11:21:00   ei läht.  
   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  11:27:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English