FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D16A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,5 km
 
1.   Hanna Leppävuori Kuopion Suunnistajat  FIN  11:05:00   7:36  
2.   Iina Ridanpää Espoon Suunta  FIN  10:59:00   8:07  
3.   Emilia Välimaa Rasti 88  FIN  11:10:00   8:13  
4.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:36:00   8:26  
5.   Sini Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:29:00   8:28  
6.   Jonna Hakala IF Femman  FIN  11:43:00   8:41  
7.   Saini Kyllönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:04:00   8:43  
8.   Ella Vehmas Kuopion Suunnistajat  FIN  11:03:00   8:52  
9.   Anna Chelnova Russia  RUS  11:25:00   8:55  
10.   Emma Kivilaakso Lynx  FIN  11:20:00   8:57  
11.   Sonia Juutilainen SK Vuoksi  FIN  11:02:00   9:02  
12.   Anastasia Starova Russia  RUS  11:15:00   9:04  
12.   Moona-Susanna Havula Kalevan Rasti  FIN  11:38:00   9:04  
14.   Riikka Hautamäki Nivalan Suunnistajat  FIN  11:39:00   9:05  
15.   Laura Kylmälä Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:55:00   9:08  
16.   Anna Belodedova Russia  RUS  11:23:00   9:12  
17.   Alina Suomalainen Kuortaneen Kunto  FIN  11:22:00   9:17  
18.   Karoliina Ahvonen Joutsenon Kullervo  FIN  11:24:00   9:35  
19.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  11:00:00   9:38  
20.   Veera Paasikivi Kangasala SK  FIN  11:12:00   9:41  
21.   Eeva Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  11:19:00   9:43  
22.   Alina Kumara Laihian Luja  FIN  11:26:00   9:44  
23.   Camilla Kalenius Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:07:00   9:48  
24.   Jemina Pihala Rasti-Lukko  FIN  10:58:00   9:52  
25.   Svitlana Dudnik Ukraina  UKR  11:16:00   9:54  
26.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  10:57:00   10:07  
27.   Pihla Kilpeläinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:37:00   10:13  
28.   Henriikka Tilli Lynx  FIN  11:41:00   10:14  
29.   Anna Simola Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:33:00   10:15  
30.   Maaria Haikola Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:28:00   10:23  
31.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  11:01:00   10:25  
32.   Veera Roine Hiidenkiertäjät  FIN  11:21:00   10:31  
33.   Ellinor Höstman Solf IK  FIN  11:31:00   10:41  
34.   Tiia Impiö Vesaisen Pojat  FIN  10:54:00   10:55  
35.   Veera Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:17:00   11:15  
36.   Natalia Bolotova Russia  RUS  11:18:00   11:18  
37.   Emma Metsälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:34:00   11:48  
38.   Jemina Rissanen Kemijärven Urheilijat  FIN  11:30:00   12:09  
39.   Janna Kemppainen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:56:00   12:57  
40.   Inka Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:42:00   20:26  
   Siiri Ervasti Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:08:00   ei läht.  
   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  11:11:00   ei läht.  
   Venla Tikkanen Espoon Suunta  FIN  11:13:00   ei läht.  
   Hanna Hakala Haukiputaan Heitto  FIN  11:14:00   ei läht.  
   Anastasia Eltsova Russia  RUS  11:27:00   hylätty  
   Olena Panshyna Ukraina  UKR  11:32:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English