FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D12 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,0 km
 
1.   Fanny Kukonlehto Kangasala SK  FIN  10:07:00   13:42  
2.   Sanni Kuusisto Laihian Luja  FIN  11:35:00   13:46  
3.   Liisa Raasakka Espoon Suunta  FIN  12:23:00   13:58  
4.   Aino Kangasaho Helsingin Suunnistajat  FIN  11:57:00   14:22  
5.   Amanda Hansen Ok Botnia  FIN  9:55:00   14:46  
6.   Inka Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  9:25:00   14:49  
7.   Maria Hoskari Rastiketut  FIN  9:37:00   14:50  
8.   Lumimaaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:13:00   15:23  
9.   Riikka Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  10:49:00   15:26  
10.   Ansa-Lotta Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:01:00   15:37  
11.   Aino Asklöf Lynx  FIN  10:31:00   16:05  
12.   Aino Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  11:45:00   16:15  
13.   Venla Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  11:37:00   16:18  
14.   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  9:33:00   16:25  
15.   Ilona Ruohola MS Parma  FIN  11:47:00   16:34  
16.   Essi Valtonen MS Parma  FIN  10:33:00   16:45  
17.   Venla Liukka Kalevan Rasti  FIN  11:05:00   16:50  
18.   Sonja Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN  10:23:00   17:02  
19.   Venla Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:19:00   17:08  
20.   Elsa Ankelo Vakka-Rasti  FIN  10:11:00   17:17  
21.   Riina Riikola Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  9:43:00   17:24  
22.   Elli Kuoppala Tarpian Suunta  FIN  11:13:00   17:28  
23.   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  12:21:00   17:29  
24.   Venla-Linnea Karjalainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:03:00   17:30  
25.   Aino Ojala Ulvilan Ura  FIN  10:17:00   17:31  
26.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  9:29:00   17:52  
27.   Anna Kurhinen Rastivarsat  FIN  11:23:00   17:56  
28.   Anni Hyvärinen Rastivarsat  FIN  11:55:00   17:57  
29.   Ksenija Suraikina Russia  RUS  9:23:00   18:04  
30.   Emma Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:37:00   18:19  
30.   Aino Simola Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:47:00   18:19  
32.   Elli Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:39:00   18:30  
33.   Tiina Niemi Pohjankyrön Rasti  FIN  11:49:00   18:39  
34.   Elsa Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  10:53:00   18:53  
34.   Hanne Jäkälä SK Vuoksi  FIN  11:07:00   18:53  
36.   Olivia Hahn Solf IK  FIN  11:53:00   19:03  
37.   Sini Saarinen Rasti 88  FIN  11:29:00   19:09  
38.   Netta Leppänen Kalvolan Keihäs  FIN  11:11:00   19:23  
39.   Wilma Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  11:59:00   19:25  
40.   Saana Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:03:00   19:43  
41.   Jill Laurén Pargas IF  FIN  11:15:00   19:51  
42.   Venla Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  9:41:00   19:54  
43.   Elina Laurila Saloisten Reipas  FIN  12:13:00   19:56  
44.   Pinja Kilpeläinen Suunta Jyväskylä  FIN  9:57:00   20:01  
44.   Emma Sankelo SK Pohjantähti  FIN  10:41:00   20:01  
46.   Marikki Juntunen Kalevan Rasti  FIN  9:27:00   20:03  
47.   Eveliina Viianen Laihian Luja  FIN  12:15:00   20:17  
48.   Matilda Juutilainen SK Vuoksi  FIN  10:21:00   20:25  
49.   Anna Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  11:19:00   20:38  
50.   Veera Kiero Lappeen Riento  FIN  10:35:00   21:22  
51.   Anna Kurikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  9:45:00   22:09  
52.   Anni Aho Turun Suunnistajat  FIN  12:27:00   22:13  
53.   Vanni Triipponen Kuhmon Peurat  FIN  10:39:00   22:14  
54.   Pauliina Tilli Lynx  FIN  12:29:00   22:52  
55.   Saara Tuomisto MS Parma  FIN  12:05:00   23:05  
56.   Tara Lammi Kauhavan Wisa  FIN  10:09:00   23:12  
57.   Ekaterina Ekatova Russia  RUS  10:59:00   23:17  
58.   Emma-Leena Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:05:00   23:36  
59.   Mikaela Grey Australia  AUS  12:01:00   24:02  
60.   Anni Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  12:25:00   24:21  
61.   Venla Viippola Oulun Tarmo  FIN  10:55:00   24:26  
62.   Veera Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:41:00   24:56  
63.   Minea Korhonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  9:31:00   25:29  
64.   Emmi Kiljunen Rastivarsat  FIN  9:35:00   25:49  
65.   Viona Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:11:00   26:09  
66.   Elena Brusova Russia  RUS  9:51:00   26:11  
67.   Villa Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:51:00   26:19  
68.   Ronja Ylihärsilä Alahärmän Kisa  FIN  10:25:00   26:42  
69.   Aino Mutka SK Pohjantähti  FIN  10:27:00   27:35  
70.   Ronja Nevala Teuvan Rivakka  FIN  9:47:00   27:59  
71.   Heidi Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  9:21:00   28:23  
72.   Lotta Kuusniemi Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:57:00   30:27  
73.   Suvi-Tuuli Salminen Yläneen Kiri  FIN  10:45:00   31:02  
74.   Kristiina Kasila Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:09:00   32:53  
75.   Julianna Heikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:51:00   34:37  
76.   Essi Holma Oulun Reipas  FIN  10:43:00   36:14  
77.   Sandra Björklund IK Falken  FIN  11:33:00   37:18  
78.   Sonja Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:29:00   47:29  
79.   Siiri Rasimus Suunta Jyväskylä  FIN  10:03:00   49:15  
   Rosa Myrskog IK Kronan  FIN  9:49:00   hylätty  
   Anna Kestilä Suunta Jyväskylä  FIN  9:53:00   ei läht.  
   Elsa Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  9:59:00   hylätty  
   Sara Leppäsalmi Keuruun Kisailijat  FIN  10:15:00   hylätty  
   Sara Laurén Pargas IF  FIN  11:01:00   hylätty  
   Ilona Tikkakoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:09:00   hylätty  
   Cecilia Björklund IK Falken  FIN  11:25:00   hylätty  
   Stanislava Starostina Russia  RUS  11:27:00   hylätty  
   Juuli Piitulainen Joutsenon Kullervo  FIN  11:39:00   hylätty  
   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö  FIN  11:43:00   hylätty  
   Emmi Pohjalainen Loimaan Jankko  FIN  12:17:00   ei läht.  
   Heidi Alitalo Oulunsalon Vasama  FIN  12:19:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English