FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D10RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,0 km
 
1.   Siiri Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:49:00   5:20  
2.   Enni Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:00:00   5:26  
3.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  10:46:00   5:48  
4.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  10:27:00   5:53  
5.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:38:00   5:54  
6.   Lotte-Line Ekström MS Parma  FIN  10:16:00   5:55  
7.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  10:48:00   6:02  
8.   Veera Heinikangas Rasti-Lukko  FIN  10:59:00   6:06  
9.   Inka Haikama Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:02:00   6:11  
10.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  10:08:00   6:17  
11.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  10:18:00   6:21  
12.   Siiri Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  10:29:00   6:23  
13.   Annika Aarrejoki Suunta Jyväskylä  FIN  10:30:00   6:28  
14.   Emmi Nissinen Liperin Taimi  FIN  11:00:00   6:30  
15.   Anniina Piitulainen Joutsenon Kullervo  FIN  10:20:00   6:45  
16.   Tiia Helminen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  10:43:00   6:47  
16.   Lumi Maasilta Rastivarsat  FIN  10:52:00   6:47  
18.   Jonna Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  10:42:00   6:49  
18.   Marika Rantoja Rastiketut  FIN  10:45:00   6:49  
20.   Ilona Raatikainen Laihian Luja  FIN  11:04:00   6:50  
21.   Monique Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:26:00   6:54  
22.   Elmiina Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  10:04:00   6:55  
23.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:34:00   6:59  
24.   Mia Jansson IK Falken  FIN  10:33:00   7:03  
25.   Metsämaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:14:00   7:04  
26.   Kerttu Tuomisto MS Parma  FIN  10:55:00   7:07  
27.   Maria Titova Russia  RUS  10:41:00   7:20  
27.   Laura Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:51:00   7:20  
29.   Emilia Rantanen SK Uusi  FIN  10:50:00   7:28  
30.   Liisa Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  10:35:00   7:36  
31.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  10:32:00   7:44  
32.   Kerttu Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  10:07:00   7:52  
33.   Charlotta Florström Espoon Akilles  FIN  10:02:00   7:56  
34.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  10:21:00   8:01  
35.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  10:54:00   8:05  
36.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:23:00   8:09  
37.   Jonna Mukkala Kalevan Rasti  FIN  10:58:00   8:10  
38.   Sara Snickars Solf IK  FIN  10:56:00   8:11  
39.   Heidi Häkli Lynx  FIN  10:11:00   8:22  
40.   Ilona Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  10:17:00   8:29  
41.   Iida-Maria Väisänen Kalevan Rasti  FIN  11:03:00   8:51  
42.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  10:05:00   9:01  
43.   Senni Limingoja Oulunsalon Vasama  FIN  10:57:00   9:05  
44.   Outi Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  10:44:00   9:20  
45.   Helmi Riihinen SK Uusi  FIN  10:10:00   9:21  
46.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:01:00   9:33  
47.   Siiri Lindroth Karkki-Rasti  FIN  10:22:00   9:36  
48.   Kerttu Nupponen Pihkaniskat  FIN  11:05:00   9:43  
49.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:19:00   10:06  
50.   Maija Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:53:00   10:18  
51.   Mona Ripatti Joutsenon Kullervo  FIN  10:13:00   11:04  
52.   Siru Numminen Espoon Akilles  FIN  10:25:00   11:45  
53.   Venla Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   11:49  
54.   Netta Korhonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:09:00   12:22  
55.   Svetlana Kuchina Russia  RUS  10:06:00   13:59  
56.   Valeria Nosova Russia  RUS  10:39:00   17:20  
57.   Ella Kaartinen SK Uusi  FIN  10:36:00   18:33  
58.   Hilla Jumeri Oulaisten Huima  FIN  10:37:00   22:24  
   Nella Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:28:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English