FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D10RR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,0 km
 
1.   Enni Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:58:00   14:19  
2.   Siiri Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:18:00   15:48  
3.   Lotte-Line Ekström MS Parma  FIN  10:55:00   15:50  
4.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:17:00   16:04  
5.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:49:00   18:37  
6.   Siiri Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  10:51:00   18:48  
7.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  11:05:00   19:08  
8.   Elmiina Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  11:04:00   19:26  
9.   Emmi Nissinen Liperin Taimi  FIN  10:05:00   19:44  
10.   Jonna Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  11:03:00   19:46  
11.   Annika Aarrejoki Suunta Jyväskylä  FIN  10:54:00   20:08  
12.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  10:44:00   20:09  
13.   Metsämaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:41:00   20:13  
14.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  10:27:00   20:15  
15.   Elina Lauri Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:02:00   20:30  
16.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  10:28:00   20:33  
17.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  10:13:00   20:34  
18.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:01:00   20:40  
19.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  10:04:00   21:03  
20.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  10:25:00   22:43  
21.   Kerttu Tuomisto MS Parma  FIN  10:23:00   22:47  
22.   Veera Heinikangas Rasti-Lukko  FIN  10:30:00   23:20  
23.   Anniina Piitulainen Joutsenon Kullervo  FIN  10:52:00   23:30  
24.   Kerttu Nupponen Pihkaniskat  FIN  10:03:00   23:33  
25.   Jonna Mukkala Kalevan Rasti  FIN  10:29:00   23:34  
26.   Tiia Helminen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  10:02:00   23:35  
27.   Helmi Riihinen SK Uusi  FIN  10:48:00   24:04  
28.   Liisa Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  10:46:00   24:05  
29.   Monique Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:01:00   24:24  
30.   Lumi Maasilta Rastivarsat  FIN  10:33:00   24:36  
31.   Kerttu Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  10:43:00   24:49  
32.   Inka Haikama Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:37:00   24:50  
33.   Ilona Raatikainen Laihian Luja  FIN  10:31:00   25:07  
34.   Marika Rantoja Rastiketut  FIN  10:56:00   25:08  
35.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  10:11:00   25:24  
36.   Ilona Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  10:59:00   25:53  
37.   Mia Jansson IK Falken  FIN  10:39:00   26:04  
38.   Laura Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:10:00   26:22  
39.   Venla Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:26:00   27:23  
40.   Valeria Nosova Russia  RUS  10:22:00   27:50  
41.   Hilla Jumeri Oulaisten Huima  FIN  10:06:00   27:57  
42.   Siiri Lindroth Karkki-Rasti  FIN  10:42:00   28:02  
43.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  10:40:00   28:32  
44.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  10:34:00   28:44  
45.   Maria Titova Russia  RUS  10:07:00   28:58  
46.   Outi Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  10:57:00   29:16  
47.   Emilia Rantanen SK Uusi  FIN  10:15:00   29:33  
48.   Sara Snickars Solf IK  FIN  10:38:00   29:57  
49.   Heidi Häkli Lynx  FIN  10:47:00   30:41  
50.   Charlotta Florström Espoon Akilles  FIN  10:36:00   32:07  
51.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:00:00   33:37  
52.   Mona Ripatti Joutsenon Kullervo  FIN  10:16:00   35:28  
53.   Netta Korhonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:53:00   35:44  
54.   Ella Kaartinen SK Uusi  FIN  11:00:00   36:52  
55.   Iida-Maria Väisänen Kalevan Rasti  FIN  10:09:00   39:46  
56.   Siru Numminen Espoon Akilles  FIN  10:45:00   43:57  
57.   Svetlana Kuchina Russia  RUS  10:21:00   52:50  
   Nella Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:12:00   ei läht.  
   Maija Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  10:20:00   ei läht.  
   Senni Limingoja Oulunsalon Vasama  FIN  10:50:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English