FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D10RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,5 km
 
1.   Lotte-Line Ekström MS Parma  FIN  11:39:00   12:33  
2.   Enni Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:38:00   13:24  
3.   Siiri Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:32:00   14:30  
4.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:59:00   14:58  
5.   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:03:00   15:17  
6.   Veera Heinikangas Rasti-Lukko  FIN  11:42:00   15:42  
7.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:51:00   15:43  
8.   Siiri Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  12:01:00   15:46  
9.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  11:45:00   15:49  
10.   Elmiina Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  11:47:00   16:21  
11.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  11:59:00   17:10  
12.   Elina Lauri Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:15:00   17:11  
13.   Veera Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:20:00   17:17  
14.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  11:58:00   17:20  
15.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  12:03:00   17:31  
16.   Inka Haikama Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:18:00   17:46  
17.   Nea Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  11:10:00   17:56  
18.   Mia Jansson IK Falken  FIN  11:05:00   18:36  
19.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  11:04:00   18:44  
20.   Kerttu Tuomisto MS Parma  FIN  11:07:00   19:00  
21.   Jonna Mukkala Kalevan Rasti  FIN  11:09:00   19:25  
22.   Kerttu Nupponen Pihkaniskat  FIN  11:43:00   19:50  
23.   Marika Rantoja Rastiketut  FIN  11:35:00   20:07  
23.   Jonna Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  11:40:00   20:07  
25.   Liisa Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  11:13:00   20:12  
26.   Ilona Raatikainen Laihian Luja  FIN  11:11:00   20:37  
27.   Ilona Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  11:06:00   21:21  
28.   Venla Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:49:00   21:33  
29.   Anniina Piitulainen Joutsenon Kullervo  FIN  12:00:00   21:49  
30.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  11:54:00   22:19  
31.   Senni Limingoja Oulunsalon Vasama  FIN  11:08:00   22:21  
32.   Venla Mäkelä Saarijärven Pullistus  FIN  11:33:00   22:31  
33.   Emmi Nissinen Liperin Taimi  FIN  11:19:00   22:44  
34.   Siiri Lindroth Karkki-Rasti  FIN  11:37:00   22:47  
35.   Maria Titova Russia  RUS  11:16:00   23:02  
36.   Kerttu Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  11:28:00   23:59  
37.   Vilma Huhtala Turun Suunnistajat  FIN  11:02:00   24:03  
38.   Annika Aarrejoki Suunta Jyväskylä  FIN  10:58:00   24:20  
39.   Monique Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:46:00   24:37  
40.   Lumi Maasilta Rastivarsat  FIN  11:52:00   24:39  
41.   Heidi Häkli Lynx  FIN  11:26:00   24:45  
42.   Mona Ripatti Joutsenon Kullervo  FIN  11:56:00   25:08  
43.   Laura Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:22:00   25:39  
44.   Ella Kaartinen SK Uusi  FIN  11:12:00   26:04  
45.   Hilla Jumeri Oulaisten Huima  FIN  11:21:00   26:17  
46.   Charlotta Florström Espoon Akilles  FIN  11:24:00   26:28  
47.   Emilia Rantanen SK Uusi  FIN  11:29:00   26:37  
48.   Outi Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  11:00:00   26:39  
49.   Helmi Riihinen SK Uusi  FIN  11:31:00   27:58  
50.   Tiia Helminen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  11:34:00   29:41  
51.   Iida-Maria Väisänen Kalevan Rasti  FIN  11:14:00   31:30  
52.   Metsämaria Ojala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:30:00   33:13  
53.   Valeria Nosova Russia  RUS  11:57:00   33:43  
54.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:50:00   34:11  
55.   Maija Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  11:36:00   35:23  
56.   Sara Snickars Solf IK  FIN  11:41:00   35:36  
57.   Siru Numminen Espoon Akilles  FIN  11:01:00   40:14  
58.   Svetlana Kuchina Russia  RUS  11:23:00   42:44  
59.   Netta Korhonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:25:00   51:37  
   Nella Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:48:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English