KLL:n suunnistusmestaruuskilpailut 2013

H13

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,9 km
 
1.   Niklas Heikkilä Kotka  FIN  13:12:00   17:48  
2.   Akseli Jussinmäki Halsua  FIN  14:12:00   18:19  
3.   Henrik Asklöf Kirkkonummi  FIN  13:48:00   18:21  
4.   Teemu Oksanen Ikaalinen  FIN  12:06:00   18:28  
5.   Pyry Mattila Kouvola  FIN  12:16:00   18:35  
6.   Miika Tala Helsinki  FIN  12:08:00   19:02  
7.   Lassi Kuva Lahti  FIN  12:20:00   19:03  
7.   Eetu Pohja Tampere  FIN  13:44:00   19:03  
9.   Ville Mannonen Helsinki  FIN  13:24:00   19:10  
10.   Eerik Nurminen Kangasala  FIN  11:32:00   19:22  
11.   Oskari Silvennoinen Kontiolahti  FIN  11:48:00   19:32  
12.   Arttu Lindqvist Kouvola  FIN  11:20:00   19:36  
13.   Eero Turkki Rantasalmi  FIN  11:34:00   19:37  
14.   Mikko Eerola Pirkkala  FIN  13:46:00   20:00  
15.   Lasse Viilo Tampere  FIN  14:16:00   20:11  
16.   Vesa Nokka Pöytyä  FIN  12:44:00   20:12  
17.   Vili Mähönen Tampere  FIN  12:24:00   20:18  
18.   Teemu Anttila Salo  FIN  13:56:00   20:26  
19.   Jussi Jalonen Hämeenlinna  FIN  14:04:00   20:29  
20.   Kimmo Kontio Kangasala  FIN  12:26:00   20:49  
21.   Valtteri Niska Lapua  FIN  13:42:00   21:08  
22.   Benjamin Lamberg Järvenpää  FIN  13:00:00   21:20  
23.   Väinö Kotro Kotka  FIN  11:40:00   21:50  
24.   Lassi Vaismaa Jyväskylä  FIN  13:08:00   21:59  
25.   Jere Nissinen Tyrnävä  FIN  12:54:00   22:00  
26.   Leevi Keronen Tampere  FIN  12:52:00   22:04  
27.   Lasse Laakso Jyväskylä  FIN  12:12:00   22:06  
28.   Eero Rötsä Ylöjärvi  FIN  14:10:00   22:13  
29.   Väinö Venetjoki Kalajoki  FIN  13:02:00   22:32  
30.   Markus Simonen Kontiolahti  FIN  13:18:00   22:40  
31.   Tomi Nykänen Hämeenlinna  FIN  11:54:00   22:52  
32.   Benjamin Kyngäs Helsinki  FIN  12:30:00   23:05  
33.   Teemu Hirvikallio Luumäki  FIN  11:26:00   23:15  
34.   Antton Sankelo Kauhava  FIN  11:52:00   23:20  
35.   Elmeri Voutilainen Siilinjärvi  FIN  13:34:00   23:24  
36.   Sakari Koivuniemi Pirkkala  FIN  12:14:00   23:29  
37.   Niko Vaenerberg Mäntsälä  FIN  13:22:00   23:33  
37.   Saku Hakulinen Hamina  FIN  14:06:00   23:33  
39.   Teppo Luukkonen Kouvola  FIN  13:40:00   23:36  
40.   Mikkel Lindberg Turku  FIN  11:38:00   23:51  
41.   Ossi Mustonen Tampere  FIN  11:28:00   23:54  
42.   Sakari Koskela Ilmajoki  FIN  13:16:00   23:56  
43.   Iiro Kurttila Mikkeli  FIN  13:28:00   24:17  
44.   Eljas Talja Kauniainen  FIN  12:02:00   24:18  
45.   Santeri Kanerva Mikkeli  FIN  11:22:00   24:20  
46.   Eemeli Toivanen Lohja  FIN  12:34:00   24:30  
47.   Sebastian Fingerroos Paimio  FIN  14:02:00   24:43  
48.   Janne Lehtimäki Eurajoki  FIN  11:08:00   24:47  
49.   Pieti Liukka Tohmajärvi  FIN  11:46:00   24:57  
50.   Daniel Saranen Helsinki  FIN  11:24:00   25:14  
51.   Juho Ojala Pori  FIN  12:58:00   25:25  
52.   Mikko Tervakangas Espoo  FIN  11:06:00   25:31  
52.   Aapo Salonen Helsinki  FIN  13:54:00   25:31  
54.   Oskari Arvela Lahti  FIN  13:36:00   25:43  
55.   Arttu Kaario Jyväskylä  FIN  14:00:00   25:57  
56.   Matias Äikäs Karkkila  FIN  11:58:00   26:03  
57.   Aaro Lassila Kuortane  FIN  14:14:00   27:25  
58.   Aleksi Mutka Jyväskylä  FIN  11:36:00   27:26  
59.   Ville Sevelius Porvoo  FIN  11:56:00   28:00  
59.   Oscar Stenbacka Vaasa  FIN  13:50:00   28:00  
59.   Otso Marttila Kangasala  FIN  14:08:00   28:00  
62.   Pietu Riipinen Mikkeli  FIN  12:04:00   28:23  
63.   Jarkko Tiihonen Liperi  FIN  13:06:00   28:29  
64.   Tomi Kyrönlahti Laukaa  FIN  12:40:00   28:42  
65.   Veikka Orava Orimattila  FIN  13:30:00   29:12  
66.   Aaro Virtanen Lahti  FIN  11:12:00   29:18  
67.   Tommi Hirvonen Pornainen  FIN  13:38:00   29:37  
68.   Matias Rokka Jokioinen  FIN  13:32:00   29:56  
69.   Joona Laitinen Kangasniemi  FIN  11:30:00   30:11  
70.   Onni-Kalle Lahdelma Kärkölä  FIN  12:42:00   30:13  
71.   Mikael Rautio Espoo  FIN  12:36:00   30:39  
72.   Tuomas Huuhko Luumäki  FIN  13:04:00   30:55  
73.   Topias Taubert Lempäälä  FIN  12:38:00   31:02  
74.   Valtteri Kinnunen Mäntsälä  FIN  11:44:00   31:35  
75.   Leevi Väisänen Helsinki  FIN  12:48:00   32:06  
76.   Kevin Lillhonga Kokkola  FIN  11:10:00   32:42  
77.   Jaakko Tiukkanen Vaasa  FIN  12:32:00   33:03  
78.   Juha-Matti Hurppu Lemi  FIN  12:22:00   33:12  
79.   Eemeli Laakso Hämeenlinna  FIN  12:50:00   34:28  
80.   Elias Kukkonen Oulu  FIN  13:10:00   34:33  
81.   Jesse Kärnä Lappeenranta  FIN  11:16:00   34:36  
82.   Tuomas Talonpoika Vaasa  FIN  11:50:00   35:19  
83.   Emil Kronqvist Kokkola  FIN  12:46:00   35:23  
84.   Samuel Strebelle Raasepori  FIN  11:04:00   37:48  
85.   Topias Kulmala Keuruu  FIN  13:58:00   40:05  
86.   Jani Punkari Seinäjoki  FIN  13:20:00   40:29  
87.   Saku Manninen Hirvensalmi  FIN  12:56:00   41:17  
88.   Jere Lipiäinen Lemi  FIN  13:52:00   41:46  
89.   Erkki Hiltunen Merikarvia  FIN  11:00:00   42:48  
90.   Ilari Tulkki Hyvinkää  FIN  13:26:00   44:17  
91.   Veini Oksanen Hyvinkää  FIN  12:00:00   57:28  
   Henri Malmberg Helsinki  FIN  11:02:00   ei läht.  
   Topias Rauhamaa Kärkölä  FIN  11:14:00   ei läht.  
   vacant39 vac    11:18:00   ei läht.  
   Jonni Mukkala Kurikka  FIN  11:42:00   ei läht.  
   Tiitus Mustajoki Tampere  FIN  12:10:00   ei läht.  
   vacant40 vac    12:18:00   ei läht.  
   Theodor Spitz Raasepori  FIN  12:28:00   hylätty  
   Juho Leonsaari Kangasala  FIN  13:14:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English