ÖID Lång DM IF Brahe, 10.09.2011

H14

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-Maali Tulos  
1   Linus Hansén
OK Botnia
3:44 (2)
9:48 (1)
6:04 (1)
16:41 (1)
6:53 (2)
21:22 (1)
4:41 (1)
25:38 (1)
4:16 (14)
27:44 (1)
2:06 (10)
30:55 (1)
3:11 (6)
31:24 (1)
29 (3)
31:22  Linus Hansén
2   Hannes Stubb
IK Falken
4:04 (7)
11:13 (4)
7:09 (4)
19:16 (3)
8:03 (5)
24:13 (3)
4:57 (2)
26:47 (2)
2:34 (7)
28:32 (2)
1:45 (7)
31:30 (2)
2:58 (3)
31:58 (2)
28 (1)
31:57  Hannes Stubb
3   Anton Storvall
IK Kronan
3:47 (4)
10:42 (2)
6:55 (2)
18:50 (2)
8:08 (6)
24:01 (2)
5:11 (3)
26:55 (3)
2:54 (10)
29:25 (3)
2:30 (12)
33:24 (3)
3:59 (12)
33:55 (3)
31 (8)
33:54  Anton Storvall
4   Hannes Holmback
IF Femman
3:10 (1)
15:38 (12)
12:28 (14)
21:53 (8)
6:15 (1)
27:25 (6)
5:32 (6)
29:20 (5)
1:55 (1)
30:52 (4)
1:32 (3)
33:40 (4)
2:48 (1)
34:09 (4)
29 (3)
34:09  Hannes Holmback
5   Jonas Granlund
IF Minken
3:57 (6)
10:55 (3)
6:58 (3)
19:47 (4)
8:52 (8)
27:10 (5)
7:23 (11)
29:39 (6)
2:29 (5)
31:18 (5)
1:39 (6)
34:44 (5)
3:26 (10)
35:19 (5)
35 (14)
35:19  Jonas Granlund
6   Mattias Boholm
IK Kronan
3:55 (5)
11:49 (6)
7:54 (6)
21:52 (7)
10:03 (12)
27:26 (7)
5:34 (7)
30:46 (7)
3:20 (12)
32:18 (6)
1:32 (3)
35:37 (7)
3:19 (7)
36:06 (7)
29 (3)
36:05  Mattias Boholm
6   Axel Johansson
IF Brahe
4:15 (8)
11:28 (5)
7:13 (5)
20:50 (5)
9:22 (9)
26:01 (4)
5:11 (3)
28:42 (4)
2:41 (8)
32:40 (7)
3:58 (15)
35:36 (6)
2:56 (2)
36:05 (6)
29 (3)
36:05  Axel Johansson
8   Jesper Snickars
Närpes OK
4:48 (9)
12:58 (7)
8:10 (8)
21:40 (6)
8:42 (7)
28:38 (8)
6:58 (10)
31:36 (8)
2:58 (11)
33:05 (8)
1:29 (1)
36:13 (8)
3:08 (4)
36:41 (8)
28 (1)
36:41  Jesper Snickars
9   August Högnabba
OK Terjärv
5:47 (14)
13:54 (9)
8:07 (7)
23:55 (11)
10:01 (11)
29:30 (9)
5:35 (8)
32:51 (9)
3:21 (13)
34:21 (9)
1:30 (2)
37:42 (9)
3:21 (8)
38:16 (9)
34 (12)
38:15  August Högnabba
10   Mika Sjölund
OK Botnia
4:58 (10)
14:15 (10)
9:17 (10)
22:02 (9)
7:47 (3)
30:34 (11)
8:32 (13)
32:59 (10)
2:25 (4)
35:01 (10)
2:02 (9)
38:10 (10)
3:09 (5)
38:39 (10)
29 (3)
38:39  Mika Sjölund
11   Leander Lillhonga
Gamlakarleby IF
5:01 (11)
13:39 (8)
8:38 (9)
23:33 (10)
9:54 (10)
30:30 (10)
6:57 (9)
33:01 (11)
2:31 (6)
35:31 (11)
2:30 (12)
39:35 (11)
4:04 (13)
40:08 (11)
33 (11)
40:07  Leander Lillhonga
12   William Nylund
IF Femman
3:46 (3)
15:18 (11)
11:32 (12)
29:57 (14)
14:39 (15)
35:27 (13)
5:30 (5)
37:24 (13)
1:57 (2)
38:56 (12)
1:32 (3)
42:26 (12)
3:30 (11)
42:57 (12)
31 (8)
42:57  William Nylund
13   André Rönnqvist
OK Botnia
6:18 (15)
18:18 (14)
12:00 (13)
26:20 (12)
8:02 (4)
34:44 (12)
8:24 (12)
37:05 (12)
2:21 (3)
39:11 (13)
2:06 (10)
42:32 (13)
3:21 (8)
43:06 (13)
34 (12)
43:06  André Rönnqvist
14   Calle Eskola
OK Kristina
5:25 (12)
15:50 (13)
10:25 (11)
27:58 (13)
12:08 (14)
36:33 (14)
8:35 (14)
39:21 (14)
2:48 (9)
41:12 (14)
1:51 (8)
45:31 (14)
4:19 (14)
46:03 (14)
32 (10)
46:03  Calle Eskola
15   Eskil Grahn
Närpes OK
5:32 (13)
20:34 (15)
15:02 (15)
31:12 (15)
10:38 (13)
40:56 (15)
9:44 (15)
51:12 (15)
10:16 (15)
54:37 (15)
3:25 (14)
59:44 (15)
5:07 (15)
1:00:23 (15)
39 (15)
1:00:23  Eskil Grahn
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English