Ankkurirastit Salossa, 17.4.2011

H21A1

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
8,2 km
Maali
8,5 km
 
1.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti  FIN  11:00:00   45:46 (1)  47:13  
2.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   47:56 (2)  49:24  
3.   Mikko Väisänen Anttolan Urheilijat  FIN  11:00:00   48:24 (3)  49:50  
4.   Alexey Burago Northern Wind  RUS  11:00:00   49:15 (4)  50:43  
5.   Matti Koivisto MS Parma  FIN  11:00:00   49:41 (5)  50:54  
6.   Ari-Pekka Joensuu Lapuan Virkiä  FIN  11:00:00   49:46 (9)  50:58  
7.   Alexandr Malugin Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   49:44 (8)  51:00  
8.   Risto Haikonen Anttolan Urheilijat  FIN  11:00:00   49:42 (6)  51:02  
9.   Jussi Ernamo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   49:43 (7)  51:06  
10.   Markku Laaksonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   49:58 (10)  51:21  
11.   Heikki Toivio Delta  FIN  11:00:00   50:54 (11)  52:15  
12.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat  FIN  11:00:00   50:58 (12)  52:19  
13.   Ivan Potylitsyn Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   51:01 (13)  52:21  
14.   Oskari Mikkola Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   51:15 (15)  52:34  
15.   Tuomo Laine Delta  FIN  11:00:00   51:14 (14)  52:37  
16.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat  FIN  11:00:00      52:40  
17.   Harri Räty Delta  FIN  11:00:00   51:21 (16)  52:46  
18.   Mikael Lamberg Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   51:25 (17)  52:48  
19.   Alexander Raykov Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   51:32 (18)  52:53  
20.   Tero Mamia Koovee  FIN  11:00:00   51:37 (19)  53:04  
21.   Olli Mattila MS Parma  FIN  11:00:00   52:20 (20)  53:43  
22.   Ville Glad Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   52:25 (21)  53:48  
23.   Juha Luoma Lapuan Virkiä  FIN  11:00:00   52:29 (22)  53:51  
24.   Juho Rajaniemi Turun Suunnistajat  FIN  11:00:00   53:13 (23)  54:34  
25.   Ville Luoma Delta  FIN  11:00:00   53:14 (24)  54:39  
26.   Peter Söderström OK Raseborg  FIN  11:00:00   53:26 (25)  54:47  
27.   Matti Janlöv IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:00:00   53:29 (26)  54:58  
28.   Elmeri Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:00:00   53:41 (28)  54:59  
29.   Kari Salo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   53:34 (27)  55:01  
30.   Erkka Mehtälä Delta  FIN  11:00:00   53:53 (29)  55:27  
31.   Sebastian Wester IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:00:00   55:16 (30)  56:45  
32.   Olli Saavalainen Siilin Rasti  FIN  11:00:00   55:28 (32)  56:53  
33.   Mikko Eklund Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   55:31 (33)  56:57  
34.   Lauri Heikka Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   55:26 (31)  56:59  
35.   Mika Jokiranta Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:00:00   56:04 (35)  57:25  
36.   Heikki Manninen Anttolan Urheilijat  FIN  11:00:00   56:03 (34)  57:40  
37.   Oskari Pesola Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   56:23 (36)  57:51  
38.   Olli Viljakainen Anttolan Urheilijat  FIN  11:00:00   56:56 (37)  58:29  
39.   Olli Suonpää MS Parma  FIN  11:00:00   57:43 (38)  59:07  
40.   Matti Maajärvi Lappeen Riento  FIN  11:00:00   59:18 (39)  1:01:01  
41.   Mikko Laakso Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:01:00 (41)  1:02:22  
42.   Eero Korpi Kauhavan Wisa  FIN  11:00:00   1:00:57 (40)  1:02:27  
43.   Petteri Suominen MS Parma  FIN  11:00:00   1:02:54 (42)  1:04:28  
44.   Markus Ilmarinen Delta  FIN  11:00:00   1:03:12 (43)  1:04:42  
45.   Antti Korkeakangas Rasti-Jussit  FIN  11:00:00   1:03:52 (44)  1:05:25  
46.   Andreas Sjöholm OK Raseborg  FIN  11:00:00   1:04:06 (45)  1:05:43  
47.   Benny Forsström OK Raseborg  FIN  11:00:00   1:04:57 (46)  1:06:30  
48.   Jaakko Laine Delta  FIN  11:00:00   1:06:38 (47)  1:08:36  
49.   Riku Koivusalo Rastikarhut  FIN  11:00:00   1:08:10 (48)  1:10:00  
50.   Patrik Väisänen Anttolan Urheilijat  FIN  11:00:00   1:09:30 (49)  1:11:11  
51.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot  FIN  11:00:00   1:14:38 (50)  1:16:12  
52.   Vesa Heikkilä MS Parma  FIN  11:00:00   1:16:04 (51)  1:17:37  
53.   Mika Seppänen Vaalan Karhu  FIN  11:00:00   1:17:55 (52)  1:19:29  
54.   Andrey Borozdin Northern Wind  RUS  11:00:00   1:23:39 (53)  1:25:14  
55.   Paul Galode Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:00   1:37:15 (54)  1:38:58  
56.   Kari Kokkinen Perttelin Peikot  FIN  11:00:00   1:40:15 (55)  1:42:07  
   Mikko Kemppinen Lahden Taimi  FIN  11:00:00      keskeytti  
   Ville Forsström OK Raseborg  FIN  11:00:00      ei läht.  
   Tuomas Tala Delta  FIN  11:00:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English