Ankkurirastit Salossa, 17.4.2011

H16

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,6 km
Maali
4,9 km
 
1.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  12:45:00   29:33 (1)  30:45  
2.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  12:45:00   29:46 (2)  30:59  
3.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  12:45:00   30:10 (3)  31:18  
4.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:45:00   31:16 (4)  32:30  
5.   Vilho Loukkalahti Delta  FIN  12:45:00   31:55 (5)  33:02  
6.   Markus Arvola Koovee  FIN  12:45:00   32:00 (6)  33:09  
7.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:45:00   32:01 (7)  33:10  
8.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti  FIN  12:45:00   33:14 (8)  34:27  
9.   Antti Sainio Tuusulan Voima-Veikot  FIN  12:45:00   33:15 (9)  34:34  
10.   Jasper Martelius MS Parma  FIN  12:45:00   34:11 (11)  35:11  
11.   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:45:00   34:08 (10)  35:18  
12.   Valtteri Rantala Rastivarsat  FIN  12:45:00   34:49 (12)  36:05  
13.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot  FIN  12:45:00   35:27 (13)  36:34  
14.   Samuli Koskinen Turun Suunnistajat  FIN  12:45:00   35:51 (14)  37:03  
15.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  12:45:00   38:07 (15)  39:20  
16.   Alexandr Zaslonkin Northern Wind  RUS  12:45:00   38:13 (16)  39:25  
17.   Nikita Gusak Northern Wind  RUS  12:45:00   38:19 (17)  39:40  
18.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:45:00   38:44 (18)  40:02  
19.   Riku Juhala Hiisirasti  FIN  12:45:00   38:55 (19)  40:12  
20.   Mikko Hulkkonen Pihkaniskat  FIN  12:45:00      42:35  
21.   Christoffer Melin IK Falken  FIN  12:45:00   43:15 (20)  44:29  
22.   Viljam Grahn Närpes OK  FIN  12:45:00   43:23 (22)  44:34  
23.   Aaro Ruohola MS Parma  FIN  12:45:00   43:19 (21)  44:48  
24.   Otto Itkonen Turun Suunnistajat  FIN  12:45:00   44:14 (23)  45:35  
25.   Aapo Lönnroth Suomusjärven Sisu  FIN  12:45:00   44:16 (24)  45:37  
26.   Artur Kulagin Helsingin Suunnistajat  FIN  12:45:00   47:49 (25)  49:06  
27.   Tomi Minkkinen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:45:00   47:58 (26)  49:28  
28.   Dennis Rehn OK Raseborg  FIN  12:45:00   48:23 (27)  49:48  
29.   Mikko Lindberg Someron Esa  FIN  12:45:00   52:38 (28)  54:03  
30.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:45:00   54:20 (29)  56:08  
31.   Simo Vaittinen Someron Esa  FIN  12:45:00   56:20 (30)  57:42  
32.   Olli Pynnönen Kangasniemen Kalske  FIN  12:45:00   1:01:37 (31)  1:03:05  
33.   Pyry Viberg Turun Suunnistajat  FIN  12:45:00   1:17:48 (32)  1:19:10  
34.   Joachim Harald IK Falken  FIN  12:45:00   1:18:40 (33)  1:20:16  
35.   Marko Pietari Hyvinkään Rasti  FIN  12:45:00   1:22:01 (34)  1:23:32  
   Sauli Pietikäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:45:00      ei läht.  
   Anssi Huostila Lammin Säkiä  FIN  12:45:00      ei läht.  
   Lauri Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:45:00      ei läht.  
   Tuomas Sainio Kangasala SK  FIN  12:45:00      keskeytti  
   Tuomas Kaunisto Tampereen Pyrintö  FIN  12:45:00      keskeytti  
   Magnus Struckmann Tampereen Pyrintö  FIN  12:45:00      hylätty  
   Jussi Harju Tampereen Pyrintö  FIN  12:45:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English