Starting time | 3,6 km |
3,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Samuli Peltola | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 15:24:00 | 15:03 (1) | |||
Matias Lautamäki | MS Parma | FIN | 15:17:00 | 15:05 (2) | |||
Olli Koivumäki | Lapuan Virkiä | FIN | 15:23:00 | 15:28 (3) | |||
Otto Gripenberg | IF Brahe | FIN | 15:22:00 | 15:35 (4) | |||
Jasper Alajoutsi | Koovee | FIN | 15:00:00 | 15:52 (5) | |||
Emil Jansson | IF Brahe | FIN | 15:12:00 | 15:54 (6) | |||
Niilo Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 15:16:00 | 16:03 (7) | |||
Eetu Korhonen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 14:53:00 | 16:13 (8) | |||
Oskari Lepistö | MS Parma | FIN | 15:18:00 | 16:16 (9) | |||
Ilari Haltia | Helsingin Suunnistajat | FIN | 15:03:00 | 16:18 (10) | |||
Seeti Salonen | Valkeakosken Haka | FIN | 15:14:00 | 16:18 (10) | |||
Juho Hiltunen | SK Pohjantähti | FIN | 15:20:00 | 16:22 (12) | |||
Valtteri Kankainen | Turun Suunnistajat | FIN | 15:19:00 | 16:30 (13) | |||
Antti Sorsa | Espoon Suunta | FIN | 15:09:00 | 16:34 (14) | |||
Aaro Ojala | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 15:21:00 | 16:34 (14) | |||
Juuso Viskari | Lynx | FIN | 15:13:00 | 16:35 (16) | |||
Olli Tiainen | Espoon Suunta | FIN | 15:08:00 | 16:43 (17) | |||
Olli Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 15:11:00 | 16:48 (18) | |||
Samuli Rousku | MS Parma | FIN | 15:02:00 | 17:12 (19) | |||
Aatu Hirvikallio | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 15:10:00 | 17:17 (20) | |||
Atte Ikola | Helsingin Suunnistajat | FIN | 15:07:00 | 17:19 (21) | |||
Mikko Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 15:15:00 | 17:19 (21) | |||
Alex Virtala | Pargas IF | FIN | 15:04:00 | 17:20 (23) | |||
Ilmari Aho | Valkeakosken Haka | FIN | 15:05:00 | 17:34 (24) | |||
Aleksi Karttila | MS Parma | FIN | 15:01:00 | 17:35 (25) | |||
Lenni Väisänen | Espoon Suunta | FIN | 14:58:00 | 17:37 (26) | |||
Kristian Salo | OK Trian | FIN | 14:55:00 | 18:12 (27) | |||
Karl Emil Lemström | OK Raseborg | FIN | 14:59:00 | 18:44 (28) | |||
Matti Laasanen | Laihian Luja | FIN | 15:06:00 | 18:45 (29) | |||
Elias Tikkanen | Espoon Suunta | FIN | 14:48:00 | 18:49 (30) | |||
Eerik Aaltio | Valkeakosken Haka | FIN | 14:57:00 | 18:49 (30) | |||
Oskari Aumo | Valkeakosken Haka | FIN | 14:51:00 | 18:51 (32) | |||
Oskari Reijonen | OK Trian | FIN | 14:45:00 | 19:05 (33) | |||
Hannu Malinen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 14:46:00 | 19:33 (34) | |||
Cedrik Sandell | OK Raseborg | FIN | 14:56:00 | 20:07 (35) | |||
Erik Brysch | Paimion Rasti | FIN | 14:47:00 | 20:17 (36) | |||
Eemeli Kumara | Laihian Luja | FIN | 14:50:00 | 20:43 (37) | |||
Eemeli Kokkonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:49:00 | 21:34 (38) |