SM-pitkä matka, 4.–5.9.2021, RastiE4, Saarijärven Pullistus (WRE)

H18

Smart Follow

        Starting time Intermediate
4,1 km
Intermediate
8,9 km
Intermediate
9,5 km
Finish
9,7 km
 
1.   Topias Kemppi Espoon Suunta  FIN  12:02:00   25:23 (1)  54:24 (1)  57:53 (1)  58:13  
2.   Rauli Aho Valkeakosken Haka  FIN  12:26:00   27:09 (4)  56:37 (2)  1:00:48 (2)  1:01:07  
3.   Santeri Kirjavainen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:29:00   26:17 (2)  56:57 (3)  1:01:51 (3)  1:02:16  
4.   Vinski Malinen Navi  FIN  11:47:00   26:47 (3)  58:43 (4)  1:02:32 (4)  1:02:53  
5.   Miska Kuusikko SK Pohjantähti  FIN  11:44:00   27:52 (6)  59:08 (5)  1:02:51 (5)  1:03:11  
6.   Riku Gröhn Tampereen Pyrintö  FIN  12:05:00   29:30 (13)  59:33 (6)  1:03:12 (6)  1:03:33  
7.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:38:00   27:30 (5)  1:00:04 (7)  1:03:57 (7)  1:04:16  
8.   Oliver Alajoutsi Koovee  FIN  11:56:00   28:08 (7)  1:00:25 (9)  1:04:02 (8)  1:04:24  
9.   Jesper Donner OK77  FIN  12:17:00   29:10 (11)  1:00:16 (8)  1:04:28 (9)  1:04:50  
10.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  11:53:00   28:58 (10)  1:00:50 (10)  1:05:32 (10)  1:05:51  
11.   Kalle Taura Valkeakosken Haka  FIN  11:11:00   28:19 (8)  1:01:45 (11)  1:06:13 (11)  1:06:33  
12.   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  12:23:00   30:04 (16)  1:03:04 (14)  1:06:53 (13)  1:07:14  
13.   Tatu Aaltonen Lynx  FIN  12:20:00   31:10 (21)  1:02:42 (13)  1:06:52 (12)  1:07:16  
14.   Valter Joensuu IF Brahe  FIN  12:14:00   29:45 (14)  1:03:14 (15)  1:07:34 (14)  1:07:54  
15.   Alec Still OK Trian  FIN  11:59:00   28:33 (9)  1:04:04 (16)  1:07:55 (15)  1:08:15  
16.   Antti Seppänen Olavin Rasti  FIN  11:50:00   29:57 (15)  1:04:07 (17)  1:08:17 (16)  1:08:39  
17.   Simo Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:23:00   30:07 (17)  1:04:46 (18)  1:09:08 (17)  1:09:28  
18.   Teemu Pihlajamäki Lapuan Virkiä  FIN  10:38:00   31:12 (22)  1:04:51 (19)  1:09:25 (18)  1:09:44  
19.   Daniel Rautio Espoon Suunta  FIN  10:50:00   32:40 (26)  1:05:21 (21)  1:09:55 (19)  1:10:16  
19.   Matias Koponen Lynx  FIN  11:14:00   31:23 (23)  1:05:26 (22)  1:09:57 (20)  1:10:16  
21.   Valtteri Rantala Valkeakosken Haka  FIN  11:26:00   29:29 (12)  1:02:39 (12)  1:10:43 (21)  1:11:03  
22.   Jaakko Salomäki SK Uusi  FIN  12:11:00   31:39 (24)  1:06:27 (25)  1:10:57 (22)  1:11:20  
23.   Aapo Maasilta Helsingin Suunnistajat  FIN  11:29:00   33:02 (28)  1:06:03 (24)  1:11:06 (23)  1:11:27  
24.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:35:00   30:32 (18)  1:05:46 (23)  1:11:21 (25)  1:11:41  
25.   Joona Yliaho Koovee  FIN  11:41:00   30:37 (19)  1:04:56 (20)  1:11:17 (24)  1:11:43  
26.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:20:00   35:30 (38)  1:07:53 (26)  1:12:11 (26)  1:12:29  
27.   Tuomas Rokka Lounais-Hämeen Rasti  FIN  11:32:00   30:58 (20)  1:08:25 (27)  1:12:57 (27)  1:13:19  
28.   Mikael Koskinen Rasti-Nokia  FIN  10:56:00   32:43 (27)  1:09:28 (28)  1:14:11 (28)  1:14:33  
29.   Juuso Ekola Lapuan Virkiä  FIN  10:26:00   33:09 (29)  1:10:41 (29)  1:15:11 (29)  1:15:33  
30.   Pietari Jussinmäki Lapuan Virkiä  FIN  11:02:00   38:49 (45)  1:11:57 (32)  1:15:52 (30)  1:16:13  
31.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:08:00   34:01 (31)  1:11:11 (31)  1:15:54 (31)  1:16:14  
32.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  12:08:00   34:36 (32)  1:12:40 (34)  1:16:42 (32)  1:17:00  
33.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento  FIN  10:41:00   35:23 (36)  1:11:08 (30)  1:16:44 (33)  1:17:13  
34.   Oskari Rannila Lapuan Virkiä  FIN  10:44:00   40:08 (47)  1:13:07 (35)  1:17:41 (34)  1:18:04  
35.   Kasperi Tamminen Lappeen Riento  FIN  10:08:00   33:58 (30)  1:12:34 (33)  1:18:04 (35)  1:18:24  
36.   Henri Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:14:00   35:25 (37)  1:14:29 (37)  1:18:58 (37)  1:19:18  
37.   Simon Nordgren OK Trian  FIN  10:20:00   35:10 (33)  1:13:53 (36)  1:18:52 (36)  1:19:19  
38.   Miika Muotka Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:05:00   36:56 (42)  1:15:35 (39)  1:21:05 (38)  1:21:30  
39.   Veeti Passila Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:23:00   32:05 (25)  1:14:49 (38)  1:21:08 (39)  1:21:37  
40.   Karim Mbembela Lynx  FIN  11:17:00   36:12 (41)  1:17:30 (41)  1:22:38 (40)  1:23:05  
41.   Juuso Ketonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:53:00   35:15 (34)  1:17:27 (40)  1:22:45 (41)  1:23:12  
42.   Aaro Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:05:00   40:22 (48)  1:18:07 (42)  1:23:26 (42)  1:23:51  
43.   Jami Kallioniemi Rasti-Lukko  FIN  10:47:00   35:43 (39)  1:18:44 (43)  1:24:16 (43)  1:24:43  
44.   Aleksi Välimaa Turun Suunnistajat  FIN  10:17:00   37:39 (43)  1:19:19 (44)  1:24:26 (44)  1:24:49  
45.   Sverre Hågensen Pargas IF  FIN  10:32:00   35:51 (40)  1:20:42 (46)  1:25:37 (45)  1:26:01  
46.   Jonatan Ahlbäck Pargas IF  FIN  10:02:00   39:57 (46)  1:19:49 (45)  1:25:44 (46)  1:26:07  
47.   Oskari Kalliokoski Turun Suunnistajat  FIN  10:59:00   35:22 (35)  1:24:14 (49)  1:29:25 (47)  1:29:45  
48.   Benjamin Korento OK77  FIN  10:11:00   38:47 (44)  1:23:40 (48)  1:30:40 (48)  1:31:06  
49.   Otso Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  10:35:00   41:14 (49)  1:22:47 (47)  1:33:01 (49)  1:33:20  
50.   Otso Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:29:00   59:48 (50)  1:35:37 (50)  1:41:07 (50)  1:41:37  
| Form of the results:
Suomi Svenska English