Sprinttisuunnistuksen SM-kilpailu (WRE) R1 ja R2 Salossa 19.9.2020

D16

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,6 km
Intermediate
2,6 km
Finish
2,7 km
 
1.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  12:42:00   7:20 (1)  12:55 (1)  13:08  
2.   Veera Turakainen Lynx  FIN  12:40:00   8:03 (2)  13:58 (2)  14:11  
3.   Iida-Emilia Kaiponen Olavin Rasti  FIN  12:38:00   8:33 (6)  14:19 (3)  14:32  
4.   Lotte-Line Ekström MS Parma  FIN  12:36:00   8:16 (4)  14:23 (4)  14:36  
5.   Laura Berke Kouvolan Suunnistajat  LAT  12:06:00   8:28 (5)  14:26 (5)  14:41  
6.   Reija-Elina Jylhä Halsuan Toivo  FIN  12:29:00   8:14 (3)  14:49 (6)  15:02  
7.   Emilia Pätäri Kymin Suunnistajat  FIN  12:31:00   8:37 (8)  15:09 (7)  15:22  
8.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  12:41:00   8:57 (11)  15:11 (8)  15:26  
9.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  12:08:00   8:58 (12)  15:19 (9)  15:33  
10.   Emilia Schmidt Tampereen Pyrintö  FIN  12:35:00   8:50 (10)  15:30 (10)  15:44  
11.   Elli Luoma Tampereen Pyrintö  FIN  12:33:00   8:36 (7)  15:32 (11)  15:46  
12.   Amanda Yli-Futka Ulvilan Ura  FIN  12:27:00   8:45 (9)  15:36 (12)  15:52  
13.   Ida Nyman Lynx  FIN  12:18:00   9:12 (13)  15:49 (13)  16:03  
14.   Liina Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:30:00   9:52 (25)  16:11 (14)  16:24  
15.   Ilona Lohtander Rasti-Lukko  FIN  12:37:00   9:23 (14)  16:11 (14)  16:28  
16.   Fanni Määttälä Espoon Suunta  FIN  12:21:00   9:28 (17)  16:22 (16)  16:36  
17.   Merianna Rantakokko Helsingin Suunnistajat  FIN  12:32:00   9:26 (15)  16:34 (17)  16:46  
18.   Oona Tonder SK Vuoksi  FIN  12:07:00   9:42 (20)  16:39 (18)  16:53  
19.   Ines Tuohimaa Solf IK  FIN  12:24:00   9:48 (23)  16:40 (19)  16:56  
20.   Elisa Pirilä MS Parma  FIN  12:23:00   9:42 (20)  16:45 (20)  17:01  
21.   Siiri Julkunen Tampereen Pyrintö  FIN  12:26:00   9:27 (16)  16:49 (21)  17:03  
22.   Anni Rajala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:28:00   9:41 (19)  16:53 (22)  17:06  
23.   Jaana Haapala Paimion Rasti  FIN  12:05:00   10:09 (27)  16:57 (23)  17:13  
24.   Iris Hosio Espoon Suunta  FIN  12:20:00   10:08 (26)  17:07 (24)  17:22  
25.   Nicolina Berg OK Botnia  FIN  12:15:00   9:28 (17)  17:25 (25)  17:39  
26.   Cilia Sandell OK Raseborg  FIN  12:17:00   9:48 (23)  17:30 (26)  17:42  
27.   Essi Multala Rajamäen Rykmentti  FIN  12:13:00   10:25 (28)  17:56 (27)  18:11  
28.   Kiia Miettinen Espoon Suunta  FIN  12:19:00   9:47 (22)  18:04 (28)  18:19  
29.   Wilhelmina Backman OK77  FIN  12:25:00   10:31 (30)  18:22 (29)  18:37  
30.   Iiris Karppi Laihian Luja  FIN  12:14:00   10:29 (29)  18:33 (30)  18:48  
31.   Iiris Yliaho Koovee  FIN  12:11:00   11:02 (31)  18:45 (31)  19:00  
32.   Sanni Lavonen Miehikkälän Vilkas  FIN  12:12:00   11:24 (32)  19:03 (32)  19:17  
33.   Siiri Oikarainen Laihian Luja  FIN  12:04:00   12:01 (33)  20:58 (33)  21:15  
34.   Kerttu Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  12:03:00   12:36 (34)  21:26 (34)  21:42  
35.   Iisa Leppänen Navi  FIN  12:01:00   19:28 (35)  30:37 (35)  30:53  
   Linnea Soikkeli Espoon Suunta  FIN  12:00:00         DQ  
   Elina Hämäläinen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:02:00         DQ  
   Kerttu Kaplas Joutsenon Kullervo  FIN  12:09:00         DNS  
   Mona Ripatti Joutsenon Kullervo  FIN  12:10:00         DQ  
   Ella Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:16:00         DNS  
   Meeri Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:22:00         DNS  
   Salla Valio Tampereen Pyrintö  FIN  12:34:00         DNS  
   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  12:39:00         DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English