Starting time | 1,4 km |
2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aurora Lehtonen | Ulvilan Ura | FIN | 11:35:00 | 12:08 (1) | |||
Selma Weckman | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:06:00 | 13:02 (2) | |||
Anni Siivonen | Koovee | FIN | 11:41:00 | 13:08 (3) | |||
Aada Tapiola | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:40:00 | 14:24 (4) | |||
Veera Tyni | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:49:00 | 15:10 (5) | |||
Martta Korte | Turun Suunnistajat | FIN | 11:20:00 | 15:27 (6) | |||
Minttu Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 11:31:00 | 15:29 (7) | |||
Linda Breilin | Asikkalan Raikas | FIN | 11:50:00 | 15:42 (8) | |||
Alina Jalonen | MS Parma | FIN | 11:42:00 | 15:58 (9) | |||
Alisa Göransson | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:04:00 | 16:31 (10) | |||
Helka Hiltunen | Hämeenlinnan Tarmo | FIN | 11:22:00 | 18:28 (11) | |||
Kaisa Kirves | SK Uusi | FIN | 11:59:00 | 19:01 (12) | |||
Elli Koivusalo | Rastikarhut | FIN | 11:33:00 | 19:16 (13) | |||
Susanna Pajula | Espoon Suunta | FIN | 11:45:00 | 20:28 (14) | |||
Milla Vehmasto | Pihkaniskat | FIN | 12:11:00 | 20:45 (15) | |||
Fanny Taiveaho | SK Uusi | FIN | 11:36:00 | 20:54 (16) | |||
Saana Tranberg | Paimion Rasti | FIN | 11:26:00 | 20:56 (17) | |||
Venla Mäkinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:30:00 | 20:57 (18) | |||
Siiri Holmroos | Turun Suunnistajat | FIN | 11:38:00 | 20:59 (19) | |||
Sini Vallittu | Kangasala SK | FIN | 11:55:00 | 21:13 (20) | |||
Lilja Krüger | Espoon Akilles | FIN | 11:19:00 | 21:25 (21) | |||
Julia Lehtonen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 11:54:00 | 21:29 (22) | |||
Tinja Tanskanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:27:00 | 22:12 (23) | |||
Lilja Martomaa | Espoon Suunta | FIN | 11:51:00 | 22:35 (24) | |||
Elli Saarela | Kymin Suunnistajat | FIN | 11:34:00 | 22:45 (25) | |||
Ellen Tyni | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:43:00 | 23:08 (26) | |||
Hilla Tanskanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:17:00 | 23:21 (27) | |||
Elsa Myllymäki | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:01:00 | 23:32 (28) | |||
Silva Pihlaja | Paimion Rasti | FIN | 11:52:00 | 23:57 (29) | |||
Emma Hirvikorpi | Espoon Akilles | FIN | 11:48:00 | 24:10 (30) | |||
Mira Anttila | SK Uusi | FIN | 11:21:00 | 25:02 (31) | |||
Oona Andelmaa | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:09:00 | 25:11 (32) | |||
Iita Tukala | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:47:00 | 25:30 (33) | |||
Kiira Tervo | Pihkaniskat | FIN | 11:37:00 | 25:31 (34) | |||
Amanda Brink | Pargas IF | FIN | 11:53:00 | 26:23 (35) | |||
Hilla Oksa | Paimion Rasti | FIN | 12:02:00 | 26:37 (36) | |||
Saana Vuorenmaa | Koovee | FIN | 12:10:00 | 26:56 (37) | |||
Mette Ketola | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:25:00 | 27:17 (38) | |||
Emma Tarri | Kyrös-Rasti | FIN | 12:03:00 | 27:48 (39) | |||
Nella Lehtonen | Hauhon Sisu | FIN | 11:23:00 | 27:51 (40) | |||
Venla Hoikkala | Kimito SF | FIN | 11:16:00 | 28:07 (41) | |||
Miina Kankaanpää | Espoon Suunta | FIN | 11:29:00 | 28:21 (42) | |||
Tilda Välimäki | Paimion Rasti | FIN | 11:44:00 | 28:43 (43) | |||
Pinja Jukka | Pihkaniskat | FIN | 11:56:00 | 28:47 (44) | |||
Kaisla Kumpulainen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:07 (45) | |||
Reetta Niemenmaa | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 11:28:00 | 29:41 (46) | |||
Silje Lehtonen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:57:00 | 31:36 (47) | |||
Henriikka Lahdenperä | Paimion Rasti | FIN | 11:39:00 | 33:23 (48) | |||
Seela Jokinen | Rasti-Nokia | FIN | 11:46:00 | 34:51 (49) | |||
Siiri Paukkunen | MS Parma | FIN | 12:07:00 | 38:32 (50) | |||
Noomi Tuominen | Espoon Suunta | FIN | 11:58:00 | 47:28 (51) | |||
Alina Mäki | Kyrös-Rasti | FIN | 11:32:00 | 49:28 (52) |