Nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu - maastotesti 12.5.2019

D20

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,5 km
Intermediate
5,0 km
Finish
7,5 km
 
1.   Ida Haapala Espoon Suunta  FIN  11:42:00   13:29 (1)  27:19 (1)  41:25  
2.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  11:38:00   13:31 (2)  27:53 (2)  42:22  
3.   Liisa Peltonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:26:00   14:12 (3)  29:06 (3)  43:42  
4.   Nina Kärnä Sonkajärven Pahka  FIN  11:06:00   14:34 (4)  29:59 (4)  45:24  
5.   Melina Lahdenperä Espoon Suunta  FIN  11:44:00   15:00 (6)  30:51 (6)  46:05  
6.   Amanda Strandvall IF Minken  FIN  11:28:00   15:06 (7)  30:45 (5)  46:28  
7.   Elsa Ankelo MS Parma  FIN  11:17:00   15:19 (10)  31:22 (8)  47:17  
8.   Hilla Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:12:00   15:16 (9)  31:26 (9)  47:54  
9.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  11:37:00   14:54 (5)  31:18 (7)  48:02  
10.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  11:29:00   15:34 (11)  31:55 (11)  48:03  
11.   Mikaela Karjalainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:25:00   15:08 (8)  31:50 (10)  48:20  
12.   Lotta Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  11:43:00   15:52 (12)  32:38 (13)  49:27  
13.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:11:00   15:55 (13)  32:26 (12)  49:30  
14.   Anniina Taipale Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:03:00   15:59 (14)  33:25 (15)  50:05  
15.   Milja Väätäjä Paimion Rasti  FIN  11:30:00   16:40 (19)  34:00 (16)  50:08  
15.   Ida Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  11:31:00   16:24 (18)  33:05 (14)  50:08  
17.   Oona Luoma Tampereen Pyrintö  FIN  11:18:00   16:46 (22)  34:36 (21)  52:01  
17.   Jill Laurén Pargas IF  FIN  11:19:00   17:02 (24)  34:28 (20)  52:01  
17.   Tiina Niemi Rastikarhut  FIN  11:21:00   16:10 (15)  34:00 (16)  52:01  
20.   Aino Asklöf Lynx  FIN  11:16:00   16:10 (15)  34:20 (18)  52:06  
21.   Maria Hoskari Rastikarhut  FIN  11:01:00   16:21 (17)  34:26 (19)  52:26  
22.   Alli Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  11:33:00   16:44 (20)  34:47 (22)  53:08  
23.   Iida-Liisa Kuokka Iisalmen Visa  FIN  11:07:00   16:56 (23)  35:26 (23)  53:51  
24.   Janina Donner OK77  FIN  11:41:00   16:45 (21)  35:26 (23)  54:28  
25.   Hanna Lindgren IF Femman  FIN  11:02:00   17:39 (27)  36:34 (25)  55:34  
26.   Matilda Torrkulla IF Femman  FIN  11:13:00   17:34 (26)  36:54 (26)  55:48  
27.   Raita Pakkanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:20:00   18:29 (30)  37:28 (29)  56:17  
28.   Jenni Ovaska Vehkalahden Veikot  FIN  11:10:00   17:49 (29)  37:28 (29)  56:22  
29.   Milja Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:36:00   17:44 (28)  37:19 (28)  56:42  
30.   Roosa Pelkonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:14:00   17:31 (25)  36:58 (27)  56:44  
31.   Jenny Virtala Pargas IF  FIN  11:09:00   21:01 (31)  44:31 (31)  1:08:43  
   Anna Goman SK Pohjantähti  FIN  11:04:00         DNS  
   Elena Konstari Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:05:00         DNF  
   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  11:08:00         DNS  
   Tessa Salmia MS Parma  FIN  11:15:00         DNS  
   Matilda Latvala SK Uusi  FIN  11:22:00         DNF  
   Veera Laaksoviita Suomussalmen Rasti  FIN  11:23:00         DNS  
   Venla Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  11:24:00         DNS  
   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  11:27:00         DNF  
   Hanne Hilo Espoon Suunta  FIN  11:32:00         DNS  
   Elisa Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:34:00         DNS  
   Maria Määttänen Espoon Suunta  FIN  11:35:00         DNS  
   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  11:39:00         DNS  
   Inka Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:40:00         DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English