Nuorten EM- ja MM-näyttökilpailu - maastotesti 12.5.2019

D16

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,5 km
Finish
5,0 km
 
1.   Salla Isoherranen Lynx  FIN  13:24:00   15:00 (1)  30:46  
2.   Fanny Kukonlehto Kangasala SK  FIN  13:25:00   15:19 (5)  31:17  
3.   Silva Kemppi Espoon Suunta  FIN  13:28:00   15:06 (2)  31:23  
4.   Jenny Ojala Koovee  FIN  13:29:00   15:06 (2)  31:35  
5.   Emilia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  13:32:00   15:14 (4)  31:52  
6.   Helmi Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:34:00   15:54 (9)  32:17  
7.   Heta Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:09:00   15:50 (8)  32:42  
7.   Lotte-Line Ekström MS Parma  FIN  13:41:00   15:32 (6)  32:42  
9.   Henna Rantala Turun Suunnistajat  FIN  13:19:00   16:04 (11)  33:11  
10.   Rita Simola Koovee  FIN  13:37:00   15:42 (7)  33:14  
11.   Eeva-Liina Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:42:00   16:07 (12)  33:16  
12.   Ilona Tikkakoski Tampereen Pyrintö  FIN  13:33:00   16:30 (16)  33:28  
13.   Suvi Heikkilä Lynx  FIN  13:30:00   16:19 (14)  33:34  
14.   Emmi Hietala Lapuan Virkiä  FIN  13:43:00   16:02 (10)  33:57  
15.   Pihla Häkkinen Tampereen Pyrintö  FIN  13:11:00   16:28 (15)  34:07  
16.   Minja Nietula Helsingin Suunnistajat  FIN  13:26:00   16:57 (21)  34:42  
17.   Ida Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:36:00   17:15 (25)  34:46  
18.   Venla Viippola Oulun Tarmo  FIN  13:05:00   16:55 (20)  34:50  
19.   Ansa-Lotta Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:40:00   16:53 (19)  34:57  
20.   Katarina Sallila Helsingin Suunnistajat  FIN  13:38:00   16:34 (17)  35:10  
21.   Maijukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  13:22:00   16:41 (18)  35:16  
22.   Silja Yli-Hietanen Tampereen Pyrintö  FIN  13:27:00   16:15 (13)  35:17  
23.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  13:20:00   17:05 (23)  35:21  
24.   Emma Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  13:23:00   16:59 (22)  35:30  
25.   Roosa Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:03:00   18:14 (31)  36:18  
26.   Salla Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  13:35:00   17:21 (27)  36:42  
27.   Peppi Sikkilä Lapuan Virkiä  FIN  13:14:00   17:11 (24)  36:43  
28.   Olivia Hahn Solf IK  FIN  13:17:00   17:18 (26)  37:00  
29.   Emmi Markki Espoon Suunta  FIN  13:16:00   17:33 (28)  37:04  
30.   Juulia Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  13:07:00   17:41 (29)  37:25  
31.   Saana Kuusinen Tampereen Pyrintö  FIN  13:15:00   18:22 (32)  37:42  
32.   Emilia Melender Rasti-Jussit  FIN  13:02:00   18:30 (34)  37:50  
33.   Henrika Vallema Vehkalahden Veikot  FIN  13:12:00   18:25 (33)  38:14  
34.   Iris Hosio Espoon Suunta  FIN  13:13:00   17:46 (30)  38:39  
35.   Liisa Turkkila Espoon Suunta  FIN  13:04:00   18:47 (35)  39:06  
36.   Veera Turakainen Lynx  FIN  13:21:00   18:58 (36)  39:37  
37.   Emilia Schmidt Tampereen Pyrintö  FIN  13:01:00   19:02 (37)  39:43  
38.   Amanda Yli-Futka Ulvilan Ura  FIN  13:06:00   20:39 (39)  43:59  
39.   Anni Rajala Helsingin Suunnistajat  FIN  13:10:00   20:16 (38)  44:03  
40.   Iida Heinäaro Hyvinkään Rasti  FIN  13:39:00   22:29 (40)  45:30  
   Elli Luoma Tampereen Pyrintö  FIN  13:08:00      DNS  
   Elisa Pirilä MS Parma  FIN  13:18:00      DNS  
   Ilona Lohtander Rasti-Lukko  FIN  13:31:00      DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English