43. Länsiväyläjuoksu, 28.4.2019

17,3 km kaikki

Starting list

10011001 Juoksija13:15:00   1001N17
1002Vesa Aakko13:15:00   1002M17
1003Ann-Marie Aalto13:15:00   1003N17
1004Markku AaltonenTeam Aaltonen of Espoo13:15:00   1004M17
1005Jaana AarnioPhoenix Contact Oy13:15:00   1005N17
1006Petri Ahlgren13:15:00   1006M17
1007Marcus Ahlroth13:15:00   1007M17
1008Tuomo AholaHelsinki Triathlon13:15:00   1008M17
1010Helena Aitti-Lindberg13:15:00   1010N17
1011Kai AkkanenTeam Hunajareidet13:15:00   1011M17
1012Olli AlankoGeometrix Oy13:15:00   1012M17
1013Matias Alarotu13:15:00   1013M17
1014Tomi Alarotu13:15:00   1014M17
1015Satu AlavalkamaHelsinki Triathlon13:15:00   1015N17
1016Jussi Alho13:15:00   1016M17
1017Maqsood Ali13:15:00   1017M17
1018Tom Anderzén13:15:00   1018M17
1019Tuomas Anttila13:15:00   1019M17
1020Minna Arkko-HuumonenTuus-Catering Oy13:15:00   1020N17
1021Mikko Asikainen13:15:00   1021M17
1022Maryam Azizi- HäikiöEspoon kaupunki13:15:00   1022N17
1023Pontus Baarman13:15:00   1023M17
1024Emmi BachlerScandic Hotels13:15:00   1024N17
1025Anna Band13:15:00   1025N17
1026Jan BergmanKarhunpojat Oy13:15:00   1026M17
1027Nina Bergman13:15:00   1027N17
1028Marcus Bergström13:15:00   1028M17
1029Teemu Björkbacka13:15:00   1029M17
1030Kim Björkman13:15:00   1030M17
1031Mikael Björkman13:15:00   1031M17
1032Jukka Blomberg13:15:00   1032M17
1033Peter Buss13:15:00   1033M17
1034Niklas BärlundEsbo13:15:00   1034M17
1035Alexandra Cederberg13:15:00   1035N17
1036Hanne-Grete Christensen13:15:00   1036N17
1037Phil DaveyCSC13:15:00   1037M17
1038Juliette DayTri Coaching Finland13:15:00   1038N17
1039Hiroshi Doyu13:15:00   1039M17
1040Katarina Engblom13:15:00   1040N17
1041Viktoria EnglundEsbo IF13:15:00   1041N17
1042André EngströmKuperkeikka Espoo13:15:00   1042M17
1043Kimmo EnävuoTahto Trainers13:15:00   1043M17
1044Camilla Eskelinen13:15:00   1044N17
1045Hannele FahlurKPK24/713:15:00   1045N17
1046Esteban FernandezEspoon Kunto13:15:00   1046M17
1047Miguel FerreiraTorstaina13:15:00   1047M17
1048Lena Filipsson-KorentoKauniaisten kaupunki13:15:00   1048N17
1049Raija Frantsi13:15:00   1049M17
1050Mia GagneurLaatukoivet13:15:00   1050N17
1051Anders GardbergMp-juoksijat13:15:00   1051M17
1052Darren GlynnGladius Kirkkonummi ry13:15:00   1052M17
1053Anna Gustafsson13:15:00   1053N17
1054Pekka HaapasaariHelsinki Triathlon13:15:00   1054M17
1055Anu Haapoja13:15:00   1055N17
1056Marko Haavanlammi13:15:00   1056M17
1057Salla-Maria HakalaEspoon kaupunki13:15:00   1057N17
1058Antti HakolaVTT:n urheilukerho13:15:00   1058M17
1059Tia Hakuni13:15:00   1059N17
1060Emilia Halhul13:15:00   1060N17
1061Heikki Hallipelto13:15:00   1061M17
1062Tiina Halmari13:15:00   1062N17
1063Juha-Pekka HalmeenmäkiTriathlonSuomi13:15:00   1063M17
1064Matti HannolaLaajasalon Maratoonarit13:15:00   1064M17
1065Petri HarjuAPK-maratoonarit13:15:00   1065M17
1066Petteri HaruFaittarit13:15:00   1066M17
1067Teemu Hasu13:15:00   1067M17
1068Jari Haverinen13:15:00   1068M17
1069Jyrki Haverinen13:15:00   1069M17
1070Jani HeikkinenCSC13:15:00   1070M17
1071Tommi HeinonenExtreme Consulting Oy13:15:00   1071M17
1072Mari HelinEspoo13:15:00   1072N17
1073Jan Henriksson13:15:00   1073M17
1074Hannu HenttinenPedro sport13:15:00   1074M17
1075Kenneth Hertzman13:15:00   1075M17
1076Magnus HindströmMetsä Group13:15:00   1076M17
1077Taina Hintikka13:15:00   1077N17
1078Lauri HintsalaSilicon Labs13:15:00   1078M17
1079Marko Holmström13:15:00   1079M17
1080Pekka HolopainenTuittupään Urheilijat13:15:00   1080M17
1081Jussi Honkasalo13:15:00   1081M17
1082Marko HuhdanpääDanske Bank13:15:00   1082M17
1083Seppo HuhtaRun & Mercy13:15:00   1083M17
1084Päivi HuldinHelsingin ja uudenmaan näkövamm13:15:00   1084N17
1085Jukka HurmeSarvvikin sisu13:15:00   1085M17
1086Margit Huttunen13:15:00   1086N17
1087Laura HyryläinenNJK13:15:00   1087N17
1088Carla Hyvärinen13:15:00   1088N17
1089Santeri Hyytiäinen13:15:00   1089M17
1090Tuomas HänninenSilicon Labs13:15:00   1090M17
1091Kaisa Höijer13:15:00   1091N17
1092Aino Ikonen13:15:00   1092N17
1093Erika Ilveskero13:15:00   1093N17
1094Jaakko Ilveskero13:15:00   1094M17
1095Mika Ilveskero13:15:00   1095M17
1096Marko Ilvonen13:15:00   1096M17
1097Sisko IpattiKauniaisten kaupunki13:15:00   1097M17
1098Zahed IqbalBangladesh13:15:00   1098M17
1099Nina Isokorpi13:15:00   1099N17
1100Timo JaakkolaLäski B.O.D.A.R.I.T.13:15:00   1100M17
1101Mikko JaakonsaariOitin Sudet13:15:00   1101M17
1102Laura JalastoEspoo13:15:00   1102N17
1103Pyry Jalasto13:15:00   1103M17
1104Esa Jalonen13:15:00   1104M17
1105Kari JauhoPU13:15:00   1105M17
1106Nina Johtimo13:15:00   1106N17
1107Petter Junni13:15:00   1107M17
1108Esko JussilaAla-Porasan Pirkat13:15:00   1108M17
1109Mikko Jussila13:15:00   1109M17
1110Kirsi Juusti13:15:00   1110N17
1111Markku Juusti13:15:00   1111M17
1112Mika Jämsen13:15:00   1112M17
1113Riikka Järvinen13:15:00   1113N17
1115Risto KaksonenEspoo Fun and Sports13:15:00   1115M17
1116Arto Kallinen13:15:00   1116M17
1117Elina Kamppi13:15:00   1117N17
1118Jutta KanervaA!dventures13:15:00   1118N17
1119Olli Kanerva13:15:00   1119M17
1120Titta Kanerva13:15:00   1120N17
1121Sirpa Kangas13:15:00   1121N17
1122Sari KantoluotoPertec13:15:00   1122N17
1123Kristian KarellArkkitehdit D4 Oy13:15:00   1123M17
1124Birgit Karikoski13:15:00   1124N17
1125Anu KarkinenJuoksusiskot13:15:00   1125N17
1126Anton KarlssonTöölönlahden Syke13:15:00   1126M17
1127Aki KarppinenCSC13:15:00   1127M17
1128Terttu Kasari13:15:00   1128N17
1129Juha KasslinMetsä Group13:15:00   1129M17
1130Harri KaukomaaMoven Faittarit13:15:00   1130M17
1131Manu KauppilaHonkajoen Seudun Urheilijat13:15:00   1131M17
1132Matti Keitilä13:15:00   1132M17
1133Mika Keski-HeikkiläOtisGTR13:15:00   1133M17
1134Henri KeskinenTöölönlahden Syke13:15:00   1134M17
1135Jari KeskitaloTriathlonSuomi13:15:00   1135M17
1136Anssi Kesti-HeliaOSUKO13:15:00   1136M17
1137Riikka KiveläSilicon Labs13:15:00   1137N17
1138Seppo Kivelä13:15:00   1138M17
1139Ville Kivimäki13:15:00   1139M17
1140Petri Kivioja13:15:00   1140M17
1141Hannele KivistöSpove13:15:00   1141N17
1142Johanna KjellmanKauniaisten kaupunki13:15:00   1142N17
1143Eero KlingEspoo13:15:00   1143M17
1144Antti Kohi13:15:00   1144M17
1145Heikki Kohi13:15:00   1145M17
1146Thomas Kohl13:15:00   1146M17
1147Nina Koivisto13:15:00   1147N17
1148Harri Koivulahti13:15:00   1148M17
1149Seppo KomulainenSoftability13:15:00   1149M17
1150Jarkko KonttinenSairilan Veto13:15:00   1150M17
1151Anni Koponen13:15:00   1151N17
1152Yrjö Kopra13:15:00   1152M17
1153Benjamin KorentoOK 7713:15:00   1153M17
1154Jussi Koskela13:15:00   1154M17
1155Riikka Koskela13:15:00   1155N17
1156Anu Koskenkorva13:15:00   1156N17
1157Ville Koski13:15:00   1157M17
1158Emma Koskinen13:15:00   1158N17
1159Jussi Koskivaara13:15:00   1159M17
1160Kai Kosonen13:15:00   1160M17
1161Anne KostiainenEsbo Mf13:15:00   1161N17
1162Tiina Krogdahl13:15:00   1162N17
1163Tuula Kuha13:15:00   1163N17
1164Mka Kuivanen13:15:00   1164M17
1165Sami Kujala13:15:00   1165M17
1166Susanne KuusansaloNJK13:15:00   1166N17
1167Evi KärpijokiKauniaisten kaupunki13:15:00   1167N17
1168Tommi KässiReckless Race13:15:00   1168M17
1169Susan Könönen13:15:00   1169N17
1170Pekko Laakso13:15:00   1170M17
1171Patrick LaaksonenTöölön sekakäyttäjät13:15:00   1171M17
1172Satu LahdenperäJärvenpää13:15:00   1172N17
1173Jussi Lahtinen13:15:00   1173M17
1174Seppo Lamminmäki13:15:00   1174M17
1175Tapio Lampén13:15:00   1175M17
1176Asko Lankoski13:15:00   1176M17
1177Heini Larros13:15:00   1177N17
1178Joni LeeveLeevene Oy13:15:00   1178M17
1179Mika Lehmuskallio13:15:00   1179M17
1180Tarmo Lehtilä13:15:00   1180M17
1181Markku LehtinenWC13:15:00   1181M17
1182Mikko LehtiniemiHelsinki13:15:00   1182M17
1183Pasi LehtoACRE13:15:00   1183M17
1184Joni LehtolaKauniaisten kaupunki13:15:00   1184M17
1185Janne Lehtonen13:15:00   1185M17
1186Kaisa LeikolaTeam Tahto13:15:00   1186N17
1187Tero LeppanenSamba Trail Running Club13:15:00   1187M17
1188Teemu LeppänenCheetah Consulting13:15:00   1188M17
1189Sam LindströmPhoenix Contact Oy13:15:00   1189M17
1190Taina LindströmM13:15:00   1190N17
1191Timo LinnakyläRaval Helsinki Oy13:15:00   1191M17
1192Seppo Lipponen13:15:00   1192M17
1193Botond Litkey13:15:00   1193M17
1194Terhi Liukkonen13:15:00   1194N17
1195Nina Ljungqvist-SarparantaLynx13:15:00   1195N17
1196Pontus LondenEsbo-Seppä Marathon Team13:15:00   1196M17
1197Katja CroellJuoksusiskot13:15:00   1197N17
1198Maarit LumiahoEspoon kaupunki13:15:00   1198N17
1200Orvo LuomaAPK-maratoonarit13:15:00   1200M17
1201Jenni LybeckTeam Jemma13:15:00   1201N17
1202Henri Lähteenmäki13:15:00   1202M17
1203Marcus LångKauniaisten kaupunki13:15:00   1203M17
1204Mika Långström13:15:00   1204M17
1205Jouni LöfqvistTmi Jounin Rakennuspalvelu13:15:00   1205M17
1206Rauha Maarno13:15:00   1206N17
1207Aki Manninen13:15:00   1207M17
1208Jouni Manninen13:15:00   1208M17
1209Elina Mansner13:15:00   1209N17
1210Mari Markkanen-LeppänenKNK-Palvelut13:15:00   1210N17
1211Arttu Marttinen13:15:00   1211M17
1212Walter Masalin13:15:00   1212M17
1213Silja Mentula13:15:00   1213N17
1214Tuomas Martikainen13:15:00   1214M17
1215Jani Merikanto13:15:00   1215M17
1216Camilla Merikorpi13:15:00   1216N17
1217Mika Metsojoki13:15:00   1217M17
1218Jaana MiettinenTilastokeskus13:15:00   1218N17
1219Jari MiettinenCSC13:15:00   1219M17
1220Emma MikkolaTeam Jemma13:15:00   1220N17
1221Kaija Mikkola13:15:00   1221N17
1222Timo Muikku13:15:00   1222M17
1223Jouni MäkeläAPK-maratoonarit13:15:00   1223M17
1224Nina MäkeläTriDiet Conquer13:15:00   1224N17
1225Pasi MäkeläAamukuntoilijat13:15:00   1225M17
1226Pekka MäkeläTriDiet Conquer13:15:00   1226M17
1227Sanna Mäkelä13:15:00   1227N17
1228Taru Mäkelä13:15:00   1228N17
1229Raimo MäkinenAPK-maratoonarit13:15:00   1229M17
1230Annakaisa Mänttäri13:15:00   1230N17
1231Matti MäättänenSairilan Veto13:15:00   1231M17
1232Keijo Mökkönen13:15:00   1232M17
1233Kaisa Möttönen13:15:00   1233N17
1234Katja Nenonen13:15:00   1234N17
1235Marko Nevalainen13:15:00   1235M17
1236Ilari NieminenRitz Club ry13:15:00   1236M17
1237Saara Nieminen13:15:00   1237N17
1238Kari NiklanderF&S13:15:00   1238M17
1239Tom NordmanSilicon Labs13:15:00   1239M17
1240Margus NormakBetomik13:15:00   1240M17
1241Pauli Noronen13:15:00   1241M17
1242Elisa Nummelin13:15:00   1242N17
1243Petri NumminenHelTri13:15:00   1243M17
1244Olli Nurmi13:15:00   1244M17
1245Laura NurmiainenTriathlon Vantaa13:15:00   1245N17
1246Olli-Pekka Nyman13:15:00   1246M17
1247Roger NystedtEsbo IF13:15:00   1247M17
1248Harri Oesch13:15:00   1248M17
1249Pia Oesch13:15:00   1249N17
1250Sonja Oesch13:15:00   1250N17
1251Matti Oinonen13:15:00   1251M17
1252Tero Oinonen13:15:00   1252M17
1253Mikael OjalaHelsinki Triathlon13:15:00   1253M17
1254Simo Ojala13:15:00   1254M17
1255Roosa OjalammiReaktor Askel13:15:00   1255N17
1256Jouni Ollonqvist13:15:00   1256M17
1257Jenni OrjatsaloEspoon Kunto13:15:00   1257N17
1258Otto PaasoReaktor Askel13:15:00   1258M17
1259Satu Paiho13:15:00   1259N17
1260Sanna Palm13:15:00   1260N17
1261Heini PapinsaariKangasala SK13:15:00   1261N17
1262Olli ParviainenEspoo13:15:00   1262M17
1263Pekka ParviainenEspoo13:15:00   1263M17
1264Antti Pasanen13:15:00   1264M17
1265Minna Pasanen13:15:00   1265N17
1266Rasim Pekdemir13:15:00   1266M17
1267Juha PekkarinenMetsä Group13:15:00   1267M17
1268Erkki PeltonenEspoo13:15:00   1268M17
1269Mikko PeltonenReaktor Askel13:15:00   1269M17
1270Reetta Peltonen13:15:00   1270N17
1271Anu Peräniemi13:15:00   1271N17
1272Juha PesonenTraktor Espoo13:15:00   1272M17
1273Juho Pietilänaho13:15:00   1273M17
1274Juha Pilli-Sihvola13:15:00   1274M17
1275Ville Pilli-Sihvola13:15:00   1275M17
1276Ilkka PirskanenHietalahden Dynamo13:15:00   1276M17
1277Anu Pitkänen13:15:00   1277N17
1278Petri PitkänenSilicon Labs13:15:00   1278M17
1279Eira Pohjanvaara13:15:00   1279N17
1280Anna PulliSitranners13:15:00   1280N17
1281Lauri PullinenReaktor Askel13:15:00   1281M17
1282Timo PuronenReaktor Askel13:15:00   1282M17
1283Harri PursiainenHarrinperän Hyrske13:15:00   1283M17
1284Vesa PuttonenTriingFinns13:15:00   1284M17
1285Markus PynssiEskon Oy13:15:00   1285M17
1286Vilma PyykkönenTuus-Catering Oy13:15:00   1286N17
1287Harri Pärssinen13:15:00   1287M17
1288Antero PäärniReaktor Askel13:15:00   1288M17
1289Tuula Raikas13:15:00   1289N17
1290Katja RajatammiInkoo13:15:00   1290N17
1291Jarmo RantaKauniaisten kaupunki13:15:00   1291M17
1292Kim RantalaKauniaisten kaupunki13:15:00   1292M17
1293Marko Rantanen13:15:00   1293M17
1294Teppo RantanenMaanmittauslaitos13:15:00   1294M17
1295Anna-Leena Rautajuuri13:15:00   1295N17
1296Antti Rautiainen13:15:00   1296M17
1297Marko RautiainenInkoo13:15:00   1297M17
1298Tuukka Rautiainen13:15:00   1298M17
1299Thomas Rehn13:15:00   1299M17
1300Sandra RiiholaKeravan urheilijat13:15:00   1300N17
1301Kai RiikonenSanomain kerho13:15:00   1301M17
1302Sari Rinta-SänttiLeLu13:15:00   1302N17
1303Magnus RiskaHelsinki Triathlon13:15:00   1303M17
1304Päivi Rissanen13:15:00   1304N17
1305Terhi Ritala13:15:00   1305N17
1306Heikki RitolaReaktor Askel13:15:00   1306M17
1307Matti Romakkaniemi13:15:00   1307M17
1308Ari RomppanenSalo13:15:00   1308M17
1309Tapsa RonkainenrunKone13:15:00   1309M17
1310Pekko RosenbergChasing Bacon13:15:00   1310M17
1311Suvi Ruotanen13:15:00   1311N17
1312Hanna-Mari RuotsalainenSuomusjärven Sisu13:15:00   1312N17
1313Anssi Räsänen13:15:00   1313M17
1314Virpi Räsänen13:15:00   1314N17
1315Janne SaarelaProfium13:15:00   1315M17
1316Jarmo Saari13:15:00   1316M17
1317Mira Saarinen13:15:00   1317N17
1318Jussi Safonoff13:15:00   1318M17
1319Emma Sallinen13:15:00   1319N17
1320Olli Salmela13:15:00   1320M17
1321Ilmi SalminenReaktor Askel13:15:00   1321N17
1322Jari Salminen13:15:00   1322M17
1323Kirsi SalminenHelsingin kaupunginkirjaston ju13:15:00   1323N17
1324Vesa Salminen13:15:00   1324M17
1325Olli Salo13:15:00   1325M17
1326Kai SamelinHämeenlinnan Hiihtoseura13:15:00   1326M17
1327Niina SamelinNeuroPirkot13:15:00   1327N17
1328Harry SantamäkiHelsinki Street Runners13:15:00   1328M17
1329Jp Santamäki13:15:00   1329M17
1330Miia Santamäki13:15:00   1330N17
1331Jukka Sarhimaa13:15:00   1331M17
1332Sanna SelkäläKauniaisten kaupunki13:15:00   1332N17
1333Marge SellenbergMaratoonarit13:15:00   1333N17
1334Juha SeppänenHelsingin Jyry13:15:00   1334M17
1335Altti SevonLäski B.O.D.A.R.I.T.13:15:00   1335M17
1336Viivi Siikasmaa13:15:00   1336N17
1337Vesa SiitariPSK Kupla13:15:00   1337M17
1338Tuomas Silvén13:15:00   1338M17
1339Mika SimolinEspoon Ketterät13:15:00   1339M17
1340Aleksi Sipilä13:15:00   1340M17
1341Riku Siren13:15:00   1341M17
1342Pia SiukosaariNaPS13:15:00   1342N17
1343Sverre SlotteEsbo IF13:15:00   1343M17
1344Mika SoininenHaapalan Karhut13:15:00   1344M17
1345Saara Somersalmi13:15:00   1345N17
1346Veli-Pekka Somila13:15:00   1346M17
1347Victor Sten13:15:00   1347M17
1348Maarit Stenberg13:15:00   1348N17
1349Henri Stenroos13:15:00   1349M17
1350Toni Stenroos13:15:00   1350M17
1351Maija LuukkaaLaru Iberico13:15:00   3351N17
1352Johan Ström13:15:00   3352M17
1353Markku Suikka13:15:00   3353M17
1354Ulla SummanenKauniaisten kaupunki13:15:00   3354N17
1355Timo Suonsyrjä13:15:00   3355M17
1356Pekka SuorsaPhoenix Contact Oy13:15:00   3356M17
1357Armi SutinenTriathlonSuomi13:15:00   3357N17
1358Kari Suvanto13:15:00   3358M17
1359Milla SuvirantaEspoo13:15:00   3359N17
1360Olli Svensk13:15:00   3360M17
1361Pentti SydänmaanlakkaPertec13:15:00   3361M17
1362Timo SydänmaanlakkaPertec13:15:00   3362M17
1363Ville SyrjäläinenRiMa13:15:00   3363M17
1364Pia Särkinen13:15:00   3364N17
1365Heikki SäävuoriGTK13:15:00   3365M17
1366Kimmo TaariHUS13:15:00   3366M17
1367Jouni Taipale13:15:00   3367M17
1368Niina Tammisto13:15:00   3368N17
1369Jukka TarkiainenApotti13:15:00   3369M17
1370Aapeli Takala13:15:00   3370M17
1371Jarkko TepponenEspoon Tapiot Juoksuklubi13:15:00   3371M17
1372Johanna Tihveräinen13:15:00   3372N17
1373Pekka TiihonenEspoon Tapiot Juoksuklubi13:15:00   3373M17
1374Jan Tiri13:15:00   3374M17
1375Esko TolonenHelsinki13:15:00   3375M17
1376Jarkko Tolvi13:15:00   3376M17
1377Jari ToropainenCSC13:15:00   3377M17
1378Jyrki TunnelaEspoon Akilles13:15:00   3378M17
1379Petri Tuominen13:15:00   3379M17
1380Matti TurkulainenBatman Ski Team13:15:00   3380M17
1381Esko UrpilainenLahtiSport13:15:00   3381M17
1382Anu UuttuEsbo Mf13:15:00   3382N17
1383Eero VaaraAalto-yliopisto13:15:00   3383M17
1384Timo Vaara13:15:00   3384M17
1385Tuomas Valmari13:15:00   3385M17
1386Milla Valtonen13:15:00   3386N17
1387Tuomas Vanhanen13:15:00   3387M17
1388Elina Vanne13:15:00   3388N17
1389Joonas VanninenReaktor Askel13:15:00   3389M17
1390Vesa VarjorantaViini & Juusto13:15:00   3390M17
1391Laura Venäläinen13:15:00   3391N17
1392Laura Vesalainen13:15:00   3392N17
1393Saija Vesterinen13:15:00   3393N17
1394Jussi VestmanCSC13:15:00   3394M17
1395Pauli ViljanenBang & Bonsomer Group Oy13:15:00   3395M17
1396Kai VirkkunenPike Bay Runners13:15:00   3396M17
1397Miko Virkola13:15:00   3397M17
1398Satu Virkola13:15:00   3398N17
1399Tero VirtanenJuoksutea.m Occamin partaveitsi13:15:00   3399M17
1400Kristian Von Bonsdorff13:15:00   3400M17
1401Emma Vuolanto13:15:00   3401N17
1402Satu Vuorela13:15:00   3402N17
1403Niina VuorinenEspoon Kunto13:15:00   3403N17
1404Jorma VäkipartaPeltolan Pedot13:15:00   3404M17
1405Elina Välimäki13:15:00   3405N17
1406Riitta VälkeFriskis&Svettis13:15:00   3406N17
1407Katariina Välläri13:15:00   3407N17
1408Jesper WalleniusNummelan VPK13:15:00   3408M17
1409Ilari WellingOtisGTR13:15:00   3409M17
1410Jani Wennerkoski13:15:00   3410M17
1411Jyri Wennerkoski13:15:00   3411M17
1412Henrik Westerberg13:15:00   3412M17
1413Allan Wilson13:15:00   3413M17
1414Niklas Wires13:15:00   3414M17
1415Jarkko Yliruka13:15:00   3415M17
1416Pekka Ylä-NikkiläPeräkylän Ponnistus13:15:00   3416M17
1417Pertti YlönenJäppilän Urheilijat13:15:00   3417M17
1418Filipp Zimin13:15:00   3418M17
1419Mika Äärilä13:15:00   3419M17
1420Mirja RautakoskiEspoon kaupunki13:15:00   3420N17
1421Asko RantanenVak13:15:00   3421M17
1422Sirkka Oja13:15:00   3422N17
1423Esteban FernandezLaru Iberico / Palmer team13:15:00   3423M17
1424Lassi LaitinenHehKuva13:15:00   3424M17
1425Marko StrömHehKuva13:15:00   3425M17
1426Maarit Niemelä13:15:00   3426N17
1427Otto LaitinenHehKuva13:15:00   3427M17
1428Jarno PiikTriathlonSuomi - Team Cervélo13:15:00   3428M17
1429Maarit Niemelä13:15:00   3429N17
1430Matti Uusitupa13:15:00   3430M17
1431Heikki RäisänenMasalan Kisa13:15:00   3431M17
1432Martti PesonenHKV13:15:00   3432M17
1433Heikki HuhtamäkiTontunmäen Urokset13:15:00   3433M17
1434Aino Varila13:15:00   3434N17
1435Lieven De RyckeRovaniemen Roadrunners13:15:00   3435M17
1436Petri KettunenKuusankosken Urheiluseura13:15:00   3436M17
1437Kaisa LeikolaTeam Tahto13:15:00   3437N17
1438Miika Niissalo13:15:00   3438M17
1439Harri TaponenHehKuva13:15:00   3439M17
1440Jarno OksanenAtea13:15:00   3440M17
1441Jari LeinonenHehKuva13:15:00   3441M17
1442Esa HärkönenHehKuva13:15:00   3442M17
1443Merja KalttonenHehKuva13:15:00   3443N17
1444Seppo Pulkkinen13:15:00   3444M17
1445Anni Kari13:15:00   3445N17
1446Magnus Karlsson13:15:00   3446M17
1447Tuomas Peltonen13:15:00   3447M17
1448Auni SärkkäEspoon Tapiot13:15:00   3448N17
1449Kai ZengerAalto-yliopisto13:15:00   3449M17
1450Mika King13:15:00   3450M17
1451Johannes Mitronen13:15:00   3451M17
1452Mikael MännikköEsbo IF13:15:00   3452M17
1453Annamari Vänskä13:15:00   3453N17
1454Jenni Viinikka13:15:00   3454M17
1455Pauliina UtriainenLahden Ahkera13:15:00   3455N17
1456Jussi UtriainenLahden Ahkera13:15:00   3456M17
1457Anders Lindgren13:15:00   3457M17
1458Rickard Lindgren13:15:00   3458M17
1459Ilmo Karila13:15:00   3459M17
1460Teemu TarvainenEspoon Tapiot / juoksuklubi13:15:00   3460M17
1461Leena MustonenSiilin Rasti13:15:00   3461N17
1462Matti HeikkinenEspoon Kunto13:15:00   3462M17
1463Juha Marttinen13:15:00   3463M17
1464Petteri KauhanenPedro Sport13:15:00   3464M17
1465Ville LaurilaViini & Juusto13:15:00   3465M17
1466Taina Tervonen13:15:00   3466N17
1467Niina Korhonen13:15:00   3467N17
1468Camilo Hernández13:15:00   3468M17
1469Joakim Kattelus13:15:00   3469M17
1470Anu Puro13:15:00   3470N17
1471Christopher MikanderOk Trian13:15:00   3471M17
1472Tuukka TuuliEspoon Tapiot13:15:00   3472M17
1473Aarre Urtamo13:15:00   3473M17
1474Sami Urtamo13:15:00   3474M17
1475Kari Mamia13:15:00   3475M17
1476Erkki TurunenLeppävaaran Sisu ry13:15:00   3476M17
1477Risto KeisanenLeppävaaran Sisu ry13:15:00   3477M17
1478Kaisa HahlLeppävaaran Sisu ry13:15:00   3478N17
1479Harri BoströmLeppävaaran Sisu ry13:15:00   3479M17
1480Eveliina Ylönen13:15:00   3480N17
1481Jarkko KauppinenEspoon Tapiot13:15:00   3481M17
1482Kati Annukka Sinkkonen13:15:00   3482N17
1483Mikko Vänttinen13:15:00   3483M17
1484Pietro Della Briotta Parolo13:15:00   3484M17
1485Liisa RajalaEspoon Kunto13:15:00   3485N17
1486Marja Romu13:15:00   3486N17
1487Timo Javanainen13:15:00   3487M17
1488Hanna-Kaisa Javanainen13:15:00   3488N17
1489Jarkko VesikansaViipurin urheilijat13:15:00   3489M17
1490Raimo Palmuvantaa13:15:00   3490M17
1491Pontus FlinkCilius13:15:00   3491M17
1492Markku HeikkinenVaisala Runs13:15:00   3492M17
1493Markko LehtosaloSport Orion13:15:00   3493M17
1494Johanna TervapuroSport Orion13:15:00   3494N17
1495Satu VartiainenSport Orion13:15:00   3495N17
1496Katri KotoaroSport Orion13:15:00   3496N17
1497Märt LoonurmeYIT Runners13:15:00   3497M17
1498Mikko PätynenYIT Runners13:15:00   3498M17
1499Janne SalinYIT Runners13:15:00   3499M17
1500Antti LeinonenYIT Runners13:15:00   3500M17
1501Antti Turpeinen13:15:00   3501M17
1502Seppo NyrkköEspoo13:15:00   3502M17
1503Seppo Madekivi13:15:00   3503M17
1504Saara RutiTuuL13:15:00   3504N17
1505Marko RutiAseman Reima13:15:00   3505M17
1506Manu PaajanenTriathlon Suomi13:15:00   3506M17
1507Timo SaariEspoo13:15:00   3507M17
1508Hanne KantanenViipurin Urheilijat13:15:00   3508N17
1509Teuvo NuottakariJankon Betoni13:15:00   3509M17
1510Patrick Pinomaa13:15:00   3510M17
1511Stefan SveholmKerkkoon Urheilijat13:15:00   3511M17
1512Ari Ahokas13:15:00   3512M17
1513Jere TeutariPakila Poursuivants13:15:00   3513M17
1514Aarne Kiviniemi13:15:00   3514M17
1515Kaisa ToivonenNAC Arkkitehdit13:15:00   3515N17
1516Samu SaloBilot13:15:00   3516M17
1517Toni KaskialaTöölönlahden Valaat13:15:00   3517M17
1518Heikki HurriAcre-Aalto13:15:00   3518M17
1519Jyri Lahtinen13:15:00   3519M17
1520Pasi Parviainen13:15:00   3520M17
1521Jaana KulmalaLeSi13:15:00   3521N17
1522Pia RantalahtiLeSI13:15:00   3522N17
1523Maria SöderströmHIFK13:15:00   3523N17
1524Tuula GregoryTulppu Racing13:15:00   3524N17
1525Ulla WalliFriskis&Svettis13:15:00   3525N17
1526Markus Oksanen13:15:00   3526M17
1527Ari Vuorenmaa13:15:00   3527M17
1528Jyri Määttä13:15:00   3528M17
1529Harri Sippola13:15:00   3529M17
1530Riina Helenius13:15:00   3530N17
1531Risto KaksonenCSC13:15:00   3531M17
1532Anita Bärling13:15:00   3532N17
1533Ville SädeOC Puisto13:15:00   3533M17
1534Mikko Koivisto13:15:00   3534M17
1535Markko Hämäläinen13:15:00   3535M17
1536Harri MalinenAutomalinen Oy13:15:00   3536M17
1537Mikael Etola13:15:00   3537M17
1601Jukka Niemi-Kaija13:15:00   3601M17

Classes:

| Form of the results:
Suomi Svenska English