FIN5 suunnistusviikko 2019, Kuntosuunnistus / Open courses Day 1 14.7.2019

Limit results

Region in Finland / country  and
Media  and
Club  and
Best  

  
  ABB
  Alpi
  Angelniemen Ankkuri
  Asikkalan Raikas
  Danfoss Drives
  EE
  Epilän Esa
  Espoon Akilles
  FC Vanukkaat
  Helsingin suunnistajat
  Hernemäen Porina
  HS
  HyRa
  Hyvinkään rasti
  Iisu
  IisVi
  Iisvisa
  Janakkalan Reserviläiset ry
  JRV
  JuJä
  Juuan Jänne
  Jämsän Retki-Veikot
  KAJKU
  KaJu
  Kalevanrasti
  Kalske
  Kansu
  Karsu
  KaSu
  Keihäs
  KeKaRa
  Keravan Urheilijat
  Kerimäen Reserviläiset
  KeU
  Kiuruveden urheilijat
  Kiuruvesi
  Kontilahden urh
  Kontiolahden Reserviläiset ry
  Koovee
  Kuopion Reserviupseerikerho ry
  Kuopion Suunnistajat
  KuoSu
  Lapvi
  MaastoMahti
  Maastomarsut
  NilSu
  Nivalan Suunnistajat
  Nurmeksen Sepot
  Olavin Rast
  Olavin Rasti
  Piehi
  Rajamäen Rykmentti
  Raju
  RasKe
  Rasku
  RasPi
  Rasti88
  RastiE4
  Rastiimi
  Rastiketut
  S-JKL
  Salpa
  SaSu
  SiiRa
  SoJy
  Sonkajärven pahka
  SonPa
  Sotkamon Reservinupseerit
  Suunta-Jurva
  Suuntavaisto SK
  Tammela
  TP
  Vaasan suunnistajat
  VaaSu
  Vakka-Rasti
  VaRes
  VeVe
  Viipuri
  ViPa
  Volzksky
  YKV
  Yliviskan kuula
Etelä-Pohjanmaa
  Lapuan Virkiä
  Rasti-Kurikka
  Suunta Jurva
  Vaasan Suunnistajat
Häme
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Kalvolan Keihäs
  Kyrös-Rasti
  Pälkäneen Luja-Lukko
  Rasti-Nokia
  Tampereen Pyrintö
  Tarpian Suunta
Kaakko
  Anttolan Urheilijat
  Kouvolan Suunnistajat
  Kymin Suunnistajat
  Navi
  SK Vuoksi
  Sulkavan Urheilijat -41
  Vehkalahden Veikot
Kainuu
  Kajaanin Suunnistajat
  Rasti-Hyry
  Sotkamon Jymy
Keski-Pohjanmaa
  Halsuan Toivo
  Kalajoen Junkkarit
  Ylivieskan Kuula
Keski-Suomi
  Suunta Jyväskylä
  Vihtavuoren Pamaus
Lahti
  Lammin Säkiä
  Nastolan Terä
Lappi
  Ylläksen Rasti
Pohjois-Pohjanmaa
  Kärsämäen Kataja
  Oulunsalon Vasama
  SK Pohjantähti
Satakunta
  Hiisirasti
  Kodisjoen Kaiku
  Ulvilan Ura
Savo-Karjala
  Ilomantsin Urheilijat
  Kalevan Rasti
  Rasti-Pielinen
  Siilin Rasti
  Säyneisen Salpa
Uusimaa
  Espoon Suunta
  Helsingin Suunnistajat
  Karjaan Ura
  Karkki-Rasti
  Lynx
  Mäntsälän Urheilijat
  Pihkaniskat
  Rasti-Jyry
  Rasti-Vihti
Varsinais-Suomi
  MS Parma
  Paimion Rasti
  Rasti 88
  RastiPiikkiö
  Salon Vilpas
  Turun Metsänkävijät
  Turun Suunnistajat
FSO
  IF Brahe
  IF Minken
  OK Botnia
  OK Trian
  OK77
Switzerland
  Australia
  Germany
  Italy
  Japan
  Poland
  Russia
Selected clubs and

| Form of the results:
Suomi Svenska English