Starting time | 2,5 km |
2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Florian Fritzen | Lynx | FIN | 11:16:00 | 15:38 (1) | |||
Elias Ronkainen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:08:00 | 17:54 (2) | |||
Anttoni Mäki-Laurila | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:20:00 | 18:56 (3) | |||
Topias Muukkonen | SK Uusi | FIN | 10:24:00 | 20:16 (4) | |||
Pyry Riissanen | Espoon Akilles | FIN | 10:30:00 | 21:17 (5) | |||
Jere Simola | Koovee | FIN | 10:46:00 | 21:30 (6) | |||
Eetu Punto | Rasti-Nokia | FIN | 11:22:00 | 21:53 (7) | |||
Atte Kirvesmies | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:06:00 | 22:22 (8) | |||
Hannes Nikkinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 10:14:00 | 22:29 (9) | |||
Juho Länsiluoto | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:34:00 | 22:31 (10) | |||
Eetu Granqvist | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:56:00 | 22:40 (11) | |||
Elias Tolvanen | Alatornion Pirkat | FIN | 10:54:00 | 23:07 (12) | |||
Jaakko Mäenpää | Kalevan Rasti | FIN | 11:02:00 | 23:13 (13) | |||
Eino Haara | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:58:00 | 23:30 (14) | |||
Ilari Skyttä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 10:42:00 | 23:32 (15) | |||
Roni-Eemil Norrbacka | Asikkalan Raikas | FIN | 11:24:00 | 24:09 (16) | |||
Georgii Rumiantsev | Russia | RUS | 10:02:00 | 24:36 (17) | |||
Axel Balck | Sweden | SWE | 11:20:00 | 24:38 (18) | |||
Konsta Hämäläinen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 10:16:00 | 25:03 (19) | |||
Vilho Malmberg | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:04:00 | 25:05 (20) | |||
Eero Sallinen | Kangasala SK | FIN | 11:00:00 | 25:29 (21) | |||
Milo Konttila | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:08:00 | 25:31 (22) | |||
Elias Ala-Heikkilä | Asikkalan Raikas | FIN | 10:32:00 | 26:40 (23) | |||
Martino Castelli | Switzerland | SUI | 11:10:00 | 27:22 (24) | |||
Eeli Ruoti | Vehkalahden Veikot | FIN | 10:44:00 | 30:10 (25) | |||
Charlie Frater | New Zealand | NZL | 10:50:00 | 31:19 (26) | |||
Aksu Vuorensyrjä | Kalvolan Keihäs | FIN | 11:18:00 | 34:28 (27) | |||
Eemil Martikainen | Vieremän Koitto | FIN | 10:06:00 | 37:22 (28) | |||
Matias Immonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 10:26:00 | 38:37 (29) | |||
Ben Friman | Solf IK | FIN | 10:22:00 | 42:33 (30) | |||
Onni Vepsäläinen | Kymin Suunnistajat | FIN | 10:10:00 | DNS | |||
Anttijussi Karjalainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:38:00 | DNS | |||
Aapo Ikola | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:12:00 | DNS |