Sprinttisuunnistuksen SM-kilpailu (WRE) R1 ja R2 Oulussa 16.9.2018

H21

Finish 3,6 km

138Olav LundanesPaimion RastiNOR14:08
248Severi KymäläinenTampereen PyrintöFIN14:17+9
343Frederic TranchandPaimion RastiFRA14:20+12
452Yannick (U) MichielsTurun MetsänkävijätBEL14:25+17
546Joni HirvikallioKooveeFIN14:39+31
636Topi SyrjäläinenHelsingin SuunnistajatFIN14:41+33
727Olli-Pekka KoistinenHiidenkiertäjätFIN14:44+36
849Topias AholaNaviFIN14:47+39
34Igor (U) PopovHiisirastiRUS14:47+39
107Sami HämäläinenMS ParmaFIN14:49+41
1141Artem (U) PopovMS ParmaRUS14:50+42
1244Andreas Hougaard (U) BoesenAngelniemen AnkkuriDEN14:52+44
1329Juha SorvistoVaajakosken TeräFIN14:55+47
1430Eetu SavolainenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN14:58+50
15Aleksi AnttolainenLahden Suunnistajat-37FIN14:58+50
1624Olli OjanahoHelsingin SuunnistajatFIN14:59+51
173Topi PenttinenOK TrianFIN15:03+55
1840Oskari LiukkonenHiidenkiertäjätFIN15:06+58
195Santeri SilvennoinenKalevan RastiFIN15:07+59
2016Vili NiemiPaimion RastiFIN15:08+1:00
2145Tuomo MäkeläAngelniemen AnkkuriFIN15:09+1:01
18Elias KuukkaTampereen PyrintöFIN15:09+1:01
9Andrei (U) HramovHiisirastiRUS15:09+1:01
2447Philipp (U) Von ArxLahden Suunnistajat-37SUI15:10+1:02
2510Kirill (U) KomarovEspoon SuuntaRUS15:13+1:05
50Fredric PortinPaimion RastiFIN15:13+1:05
2737Dmitry (U) NakonechnyiHiisirastiRUS15:14+1:06
2835Otto SimosasTampereen PyrintöFIN15:15+1:07
8Lari PernuEspoon SuuntaFIN15:15+1:07
3051Jesse LaukkarinenPaimion RastiFIN15:18+1:10
3114Arto TalvinenMS ParmaFIN15:32+1:24
3217Veli KangasHelsingin SuunnistajatFIN15:36+1:28
3326Mikko PatanaHiidenkiertäjätFIN15:40+1:32
2Jussi SunaTurun MetsänkävijätFIN15:40+1:32
3533Eero HeinonenMS ParmaFIN15:42+1:34
366Tuomas KariAngelniemen AnkkuriFIN15:49+1:41
3728Samu HeiskaVehkalahden VeikotFIN15:56+1:48
3821Juho YlinenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN16:04+1:56
391Konsta VanhanenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN16:05+1:57
4Petteri MuukkonenOK TrianFIN16:05+1:57
4120Hannu-Pekka PukemaRajamäen RykmenttiFIN16:11+2:03
4232Antti SaikkoTampereen PyrintöFIN16:25+2:17
22Lari TakanenVehkalahden VeikotFIN16:25+2:17
4423Aleksi KarppinenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN16:27+2:19
4519Lauri NenonenKalevan RastiFIN17:06+2:58
4612Eero-Matti VainioMS ParmaFIN17:16+3:08
4731Roope KoskinenKalevan RastiFIN17:22+3:14
39Ari-Pekka LassilaKooveeFINDQ
42Aleksi NiemiTampereen PyrintöFINDQ
11Ollipekka HeikkiläHelsingin SuunnistajatFINDQ
13Mikko KnuuttilaIkaalisten Nouseva-VoimaFINDQ
25Joonas AholaNaviFINDNS
| Form of the results:
Suomi Svenska English