FIN5 suunnistusviikko 2018, Kuntosuunnistus / Open courses Day 1 15.7.2018

Limit results

Region in Finland / country  and
Media  and
Club  and
Best  

  
  ABB SK
  Alatornion Pirkat
  Ankara GSM
  Anttolan Urheiljat
  Asikkalan Raikas
  Australia
  Azimud-SPb
  Azimut-SPb
  Deaf-Sport
  Epilän Esa
  Eurajoen Weikot
  Falken
  FIN
  FIN Kanka
  Finlan
  Finland
  Fira
  France
  Halto
  Helsingin Suunnistajat
  Hin yr
  HS
  HSU
  HU
  Hungary
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Hämeenlinnan Tarmo
  IF Femman
  IFK Lidingö SOK
  IK Falken
  inland
  JRV
  Kaj
  Kaju
  Kansu
  Karkki-Rasti
  Kauhavan Wisa
  KauWi
  Keuruun Kisailijat
  KJV
  KooVee
  Kortesjärven Järviveikot
  KortJV
  LaihLu
  Lappeen Rieno
  Lapuan Virkiä
  Länsi-Rajan Rasti
  Malax IF
  Maxina OK, Taiwan
  Navi
  Nord West
  Novmeridian
  OK Botnia
  OK Kristina
  OK Trian
  OKOK ZONE
  OLG Bern
  Olunsalo Vasama
  OOS SK Prostejov
  Oulunsalon Vasama
  Ounasvaaran Hiihtoseura
  Ounasvaaran HS
  Paimion Rasti
  RAJU
  Rantakulman VPK
  Ras-Ku
  RasKe
  RasKe Suomi
  Rasti-Ketut
  Rastivarsat
  RN
  Saarijärven Pullistus
  SaSu
  Satlsto
  SK Pohjaantähti
  SK Pohjantähti
  SK Vuoksi
  Skrum
  Su-Ju
  SUJU
  Suomi
  Sveitsi
  TAAG
  TBA
  Team Sport
  Teri
  Teuri
  TP
  TTE
  Tula
  Turun Suunnistajat
  UNTS Warszawa
  Uuraisten Urh
  UurU
  UZAO-Yeam
  Vaajakosken Terä
  VaaSu
  Vetu
  ViPa
  YK-V
  YKV
  Ylistaron Kilpaveljet
Etelä-Pohjanmaa
  Laihian Luja
  Lauttajärvi Bisons
  Rasti-Kurikka
  Vaasan Suunnistajat
Häme
  Rasti-Nokia
  Tampereen Pyrintö
  Tarpian Suunta
Kaakko
  Kouvolan Suunnistajat
Kainuu
  Kajaanin Suunnistajat
Keski-Suomi
  Jämsän Retki-Veikot
  Suunta Jyväskylä
Lahti
  Lahden Suunnistajat-37
  SK Kanantaluttajat
Satakunta
  Kankaanpään Suunnistajat
  Rastikarhut
  Ulvilan Ura
Savo-Karjala
  Kuopion Suunnistajat
  Suonenjoen Vasama
Uusimaa
  Karjaan Ura
  Lynx
  Pihkaniskat
Varsinais-Suomi
  MS Parma
  RastiPiikkiö
FSO
  IF Brahe
Switzerland
  Russia
Selected clubs and

| Form of the results:
Suomi Svenska English