Huippuliiga ja MM-näyttökilpailu 6.5.2017, Sipoo, OK Trian

D21E

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,0 km
Intermediate
1,1 km
Intermediate
2,4 km
Intermediate
2,6 km
Intermediate
3,0 km
Finish
3,4 km
 
1.   Emily Kemp Angelniemen Ankkuri    15:09:00   4:09 (5)  4:41 (5)  9:43 (1)  10:28 (1)  12:16 (1)  13:57  
2.   Kirsi Nurmi IFK Göteborg    15:15:00   4:01 (1)  4:33 (1)  9:47 (2)  10:33 (2)  12:19 (2)  13:59  
2.   Marika Teini SK Pohjantähti    15:19:00   4:11 (10)  4:45 (9)  9:49 (3)  10:33 (2)  12:21 (3)  13:59  
4.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat    15:18:00   4:02 (2)  4:35 (2)  9:54 (5)  10:39 (5)  12:25 (4)  14:07  
5.   Anna Närhi IFK Göteborg    15:11:00   4:09 (5)  4:42 (6)  9:52 (4)  10:36 (4)  12:26 (5)  14:13  
5.   Venla Harju Tampereen Pyrintö    15:16:00   4:20 (21)  4:52 (15)  10:05 (7)  10:50 (7)  12:36 (7)  14:13  
7.   Karoliina Sundberg Lynx    14:56:00   4:10 (7)  4:45 (9)  10:06 (8)  10:53 (9)  12:37 (8)  14:18  
7.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti    15:12:00   4:04 (3)  4:37 (3)  10:03 (6)  10:46 (6)  12:33 (6)  14:18  
9.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät    14:31:00   4:12 (12)  4:47 (12)  10:07 (9)  10:51 (8)  12:37 (8)  14:21  
9.   Saara Norrgrann Paimion Rasti    14:44:00   4:17 (15)  4:52 (15)  10:20 (17)  11:03 (14)  12:45 (12)  14:21  
11.   Sarina Jenzer ol norska    15:17:00   4:36 (32)  5:09 (32)  10:15 (12)  11:00 (13)  12:43 (10)  14:22  
12.   Anna Haataja SK Pohjantähti    15:08:00   4:10 (7)  4:44 (8)  10:12 (10)  10:59 (11)  12:43 (10)  14:24  
13.   Sara Karvonen Lynx    14:58:00   4:14 (14)  4:48 (13)  10:15 (12)  10:59 (11)  12:45 (12)  14:25  
14.   Maija Sianoja MS Parma    15:10:00   4:20 (21)  4:53 (19)  10:20 (17)  11:03 (14)  12:49 (15)  14:28  
15.   Julia Järveläinen IF Femman    14:34:00   4:12 (12)  4:46 (11)  10:12 (10)  10:58 (10)  12:47 (14)  14:34  
15.   Tuulia Viberg MS Parma    15:05:00   4:18 (17)  4:53 (19)  10:17 (14)  11:03 (14)  12:51 (16)  14:34  
17.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot    15:20:00   4:05 (4)  4:37 (3)  10:23 (21)  11:07 (20)  12:57 (20)  14:35  
18.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    15:02:00   4:17 (15)  4:51 (14)  10:18 (16)  11:04 (17)  12:56 (18)  14:40  
19.   Miia Niittynen Koovee    14:55:00   4:24 (25)  4:57 (24)  10:21 (19)  11:06 (19)  12:55 (17)  14:41  
20.   Svetlana Mironova Koovee    15:13:00   4:10 (7)  5:04 (28)  10:26 (23)  11:12 (24)  13:00 (21)  14:42  
21.   Johanna Hulkkonen Koovee    15:04:00   4:30 (28)  5:02 (26)  10:25 (22)  11:10 (22)  13:00 (21)  14:44  
21.   Ida Marie Naess Björgul Paimion Rasti    15:14:00   4:31 (30)  5:04 (28)  10:26 (23)  11:11 (23)  13:07 (26)  14:44  
23.   Ina Westerlund OK77    14:59:00   4:11 (10)  4:43 (7)  10:17 (14)  11:04 (17)  12:56 (18)  14:45  
24.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    14:40:00   4:19 (19)  4:55 (23)  10:29 (26)  11:14 (26)  13:02 (23)  14:46  
25.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö    15:06:00   4:20 (21)  4:52 (15)  10:26 (23)  11:13 (25)  13:06 (25)  14:51  
26.   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37    14:53:00   4:19 (19)  4:54 (22)  10:21 (19)  11:08 (21)  13:05 (24)  14:56  
27.   Elli Peltomäki Rastikarhut    14:32:00   4:20 (21)  4:52 (15)  10:34 (27)  11:22 (27)  13:16 (27)  15:03  
27.   Jannina Gustafsson MS Parma    14:54:00   4:38 (36)  5:12 (34)  10:35 (28)  11:22 (27)  13:18 (28)  15:03  
29.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat    14:46:00   5:01 (45)  5:35 (45)  10:50 (32)  11:36 (32)  13:26 (30)  15:08  
30.   Inna Somova Hiisirasti    15:07:00   4:37 (34)  5:12 (34)  10:48 (31)  11:35 (31)  13:27 (31)  15:13  
31.   Tuija Kuusela Rastikarhut    14:50:00   4:37 (34)  5:11 (33)  10:43 (29)  11:31 (29)  13:25 (29)  15:15  
32.   Karoliina Ukskoski Koovee    14:43:00   4:18 (17)  4:53 (19)  10:46 (30)  11:34 (30)  13:27 (31)  15:17  
33.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti    15:03:00   4:36 (32)  5:12 (34)  10:52 (33)  11:41 (33)  13:37 (33)  15:23  
34.   Aino Mänkärlä Lynx    14:47:00   4:55 (43)  5:30 (43)  11:07 (37)  11:52 (36)  13:43 (36)  15:27  
35.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat    14:35:00   4:26 (26)  5:01 (25)  10:53 (35)  11:42 (34)  13:40 (34)  15:31  
36.   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat    14:48:00   4:43 (39)  5:20 (39)  10:57 (36)  11:45 (35)  13:41 (35)  15:32  
37.   Piia Latva-Kiskola Rajamäen Rykmentti    14:41:00   4:27 (27)  5:02 (26)  10:52 (33)  11:53 (37)  13:50 (37)  15:39  
38.   Inga Dambe Paimion Rasti    15:01:00   4:38 (36)  5:15 (37)  11:09 (38)  11:59 (38)  14:00 (38)  15:55  
39.   Matleena Boström IFK Lidingö SOK    14:51:00   4:48 (42)  5:24 (42)  11:26 (41)  12:18 (40)  14:16 (39)  16:09  
40.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat    14:57:00   4:30 (28)  5:07 (30)  11:21 (40)  12:12 (39)  14:18 (40)  16:12  
41.   Suvi Ylikylä Rastikarhut    14:49:00   4:46 (41)  5:23 (40)  11:58 (44)  12:45 (44)  14:40 (42)  16:35  
42.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat    14:33:00   4:31 (30)  5:07 (30)  11:09 (38)  12:36 (41)  14:39 (41)  16:36  
43.   Päivi Autio Hiisirasti    14:38:00   4:55 (43)  5:33 (44)  11:51 (43)  12:43 (43)  14:49 (44)  16:41  
44.   Kaisa Lylynperä Angelniemen Ankkuri    14:39:00   4:45 (40)  5:23 (40)  11:45 (42)  12:39 (42)  14:46 (43)  16:48  
45.   Sanna Ylikylä Rastikarhut    14:45:00   5:24 (47)  6:03 (47)  12:05 (45)  12:54 (45)  14:57 (45)  16:52  
46.   Elina Lammi Helsingin Suunnistajat    14:37:00   4:40 (38)  5:19 (38)  12:21 (46)  13:13 (46)  15:23 (46)  17:22  
47.   Päivi Pirtilä Kymin Suunnistajat    14:36:00   5:14 (46)  5:57 (46)  13:23 (47)  14:21 (47)  16:39 (47)  18:51  
   Inka Nurminen Jämsän Retki-Veikot    14:30:00                  DNS  
   Ulrika Uotila Koovee    14:42:00                  DNS  
   Sanna Kauppila Angelniemen Ankkuri    14:52:00                  DNS  
   Eveliina Hirvonen Paimion Rasti    15:00:00                  DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English