SM pitkämatka R2 Soinin Saunavuorella 2.-3.9.2017

D45

Smart Follow

        Starting time Intermediate
3,1 km
Intermediate
6,3 km
Finish
6,9 km
 
1.   Ingela Mattsson Pargas IF  FIN  12:46:00   28:54 (1)  58:02 (1)  1:00:47  
2.   Sirra Toivonen Kangasala SK  FIN  12:28:00   29:49 (2)  59:20 (2)  1:01:40  
3.   Sanna Nymalm Pargas IF  FIN  12:30:00   30:04 (3)  1:02:12 (3)  1:04:16  
4.   Jaana Pietilä-Annala Kangasala SK  FIN  12:40:00   31:16 (4)  1:03:55 (4)  1:06:37  
5.   Kirsi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:42:00   34:07 (6)  1:06:01 (5)  1:08:17  
6.   Merja Kuusisto Laihian Luja  FIN  12:04:00   36:29 (12)  1:07:15 (6)  1:09:32  
7.   Nina Mäki Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:54:00   32:31 (5)  1:07:21 (7)  1:09:34  
8.   Leena Hirvonen Asikkalan Raikas  FIN  12:48:00   35:37 (8)  1:09:12 (9)  1:11:17  
9.   Maarika Taipalus Rasti-Kurikka  FIN  12:36:00   35:23 (7)  1:08:46 (8)  1:11:27  
10.   Eija Blomqvist IF Femman  FIN  12:34:00   36:09 (11)  1:11:23 (10)  1:13:52  
11.   Tarja Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  12:08:00   36:03 (10)  1:12:13 (11)  1:14:43  
12.   Satu Salorinne Vehkalahden Veikot  FIN  12:16:00   37:04 (13)  1:12:23 (12)  1:14:50  
13.   Mirka Haataja Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:14:00   38:01 (14)  1:14:14 (13)  1:16:29  
14.   Varpu Kärkkäinen Olavin Rasti  FIN  12:32:00   43:01 (18)  1:15:50 (14)  1:17:57  
15.   Minna Iso-Koivisto Kauhavan Wisa  FIN  12:26:00   35:54 (9)  1:18:42 (15)  1:21:36  
16.   Anneli Laurila OK Trian  FIN  12:52:00   40:50 (17)  1:19:56 (16)  1:22:14  
17.   Hanna Vainionpää Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:44:00   46:18 (21)  1:20:27 (17)  1:22:39  
18.   Heidi Torp-Donner OK77  FIN  12:50:00   40:32 (16)  1:23:09 (18)  1:25:56  
19.   Anu Vesisenaho Saarijärven Pullistus  FIN  12:06:00   46:14 (20)  1:33:00 (19)  1:36:02  
20.   Sanna Lousio OK Trian  FIN  12:20:00   49:49 (22)  1:33:12 (20)  1:36:17  
21.   Maria Brink Pargas IF  FIN  12:22:00   46:09 (19)  1:35:21 (21)  1:37:55  
22.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  12:00:00   52:38 (23)  1:40:06 (22)  1:42:55  
23.   Tarja Tervonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:24:00   38:22 (15)  1:45:41 (23)  1:48:57  
24.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  12:02:00   56:07 (25)  1:46:52 (24)  1:49:50  
25.   Mari Turtinen Saarijärven Pullistus  FIN  12:18:00   53:50 (24)  2:03:01 (25)  2:06:09  
26.   Anne-Mari Hautamäki Rastiketut  FIN  12:12:00   59:44 (26)  2:08:55 (26)  2:11:45  
   Iina Sarparanta Siilin Rasti  FIN  12:10:00         DNS  
   Åsa Svartsjö OK Botnia  FIN  12:38:00         DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English