Starting time | viimeinen |
1,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Onni Virtanen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:12:30 | 7:22 (1) | |||
Aaro Niskala | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:50:30 | 7:23 (2) | |||
Eevert Riikonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:36:30 | 7:38 (3) | |||
Aapo Joensuu | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:40:30 | 7:41 (4) | |||
Ossi Lehtiö | MS Parma | FIN | 11:22:30 | 7:58 (5) | |||
Aleksi Juote | Someron Esa | FIN | 10:42:30 | 8:07 (6) | |||
Vilho Paju | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:39:30 | 8:07 (6) | |||
Eetu Muhonen | Rasti-Jussit | FIN | 10:57:30 | 8:12 (8) | |||
Eero Ala-Jaskara | Kyrös-Rasti | FIN | 11:32:30 | 8:20 (9) | |||
Niko Kivelä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:25:30 | 8:40 (10) | |||
Konsta Mäkelä | Koovee | FIN | 11:33:30 | 8:40 (10) | |||
Kalle Ahonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:38:30 | 8:41 (12) | |||
Eero Lahdenkauppi | MS Parma | FIN | 11:01:30 | 8:45 (13) | |||
Juuso Koski | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 11:23:30 | 8:50 (14) | |||
Akseli Penttilä | Koovee | FIN | 11:24:30 | 8:56 (15) | |||
Samuli Hämäläinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:37:30 | 9:07 (16) | |||
Miro Savolainen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:28:30 | 9:18 (17) | |||
Petrus Pirilä | Espoon Suunta | FIN | 11:44:30 | 9:28 (18) | |||
Aarni Mery | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:03:30 | 9:29 (19) | |||
Niilo Kankaanpää | Espoon Suunta | FIN | 11:00:30 | 9:31 (20) | |||
Eino Ristimäki | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:31:30 | 9:54 (21) | |||
Oskari Tamminen | Luumäen Rasti | FIN | 11:29:30 | 9:55 (22) | |||
Topi Turunen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 10:51:30 | 9:59 (23) | |||
Nemo Pienimäki | Koovee | FIN | 11:11:30 | 10:01 (24) | |||
Vilho Seppälä | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:41:30 | 10:03 (25) | |||
Onni Kinnunen | Pälkäneen Luja-Lukko | FIN | 11:19:30 | 10:08 (26) | |||
Tami Uusitalo | Kangasala SK | FIN | 10:37:30 | 10:29 (27) | |||
Arttu Valkeapää | MS Parma | FIN | 10:41:30 | 10:31 (28) | |||
Leevi Söyrilä | Angelniemen Ankkuri | FIN | 10:38:30 | 10:34 (29) | |||
Jalo Niva-Nixholm | Laihian Luja | FIN | 11:26:30 | 10:35 (30) | |||
Elias Vähä-Ypyä | Koovee | FIN | 10:53:30 | 10:47 (31) | |||
Viljami Kyntömaa | Vakka-Rasti | FIN | 10:43:30 | 10:51 (32) | |||
Joona Soininen | Espoon Suunta | FIN | 11:21:30 | 10:55 (33) | |||
Niklas Göransson | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 10:45:30 | 11:04 (34) | |||
Eino Keronen | SK Vuoksi | FIN | 11:34:30 | 11:12 (35) | |||
Nuutti Lehtonen | SK Uusi | FIN | 11:08:30 | 11:15 (36) | |||
Roope Partanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 11:35:30 | 11:22 (37) | |||
Tuomas Tyynelä | Laihian Luja | FIN | 10:52:30 | 11:25 (38) | |||
Julius Harikoski | Lynx | FIN | 11:42:30 | 11:26 (39) | |||
Ville Halme | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 11:10:30 | 11:27 (40) | |||
Olli Ahvenjärvi | Koovee | FIN | 10:59:30 | 11:37 (41) | |||
Valtteri Piispa | Navi | FIN | 11:30:30 | 11:37 (41) | |||
Viljami Koskinen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 11:15:30 | 11:39 (43) | |||
Vilhelm Hoikkala | Kimito SF | FIN | 11:14:30 | 11:44 (44) | |||
Pyry Sillgren | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:58:30 | 11:47 (45) | |||
Veikko Kokkonen | Navi | FIN | 10:54:30 | 11:49 (46) | |||
Lauri Suokko | Lapuan Virkiä | FIN | 11:04:30 | 11:50 (47) | |||
Sampo Partanen | Kangasala SK | FIN | 11:06:30 | 11:54 (48) | |||
Veikka Ylä-Jääski | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:56:30 | 12:03 (49) | |||
Aleksi Havola | Turun Suunnistajat | FIN | 11:16:30 | 12:04 (50) | |||
Touko Ahtola | Kangasala SK | FIN | 11:27:30 | 12:08 (51) | |||
Santeri Muurimaa | Turun Suunnistajat | FIN | 10:44:30 | 12:18 (52) | |||
Leo Salste | Turun Suunnistajat | FIN | 11:02:30 | 12:26 (53) | |||
Hannes Kulmala | Rasti-Jussit | FIN | 11:43:30 | 12:59 (54) | |||
Tuomas Tahkokallio | Espoon Suunta | FIN | 10:48:30 | 13:13 (55) | |||
Ilmari Hollmen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 11:09:30 | 13:39 (56) | |||
Kaapo Närvä | Lynx | FIN | 11:07:30 | 14:02 (57) | |||
Juho Kopi | Tarpian Suunta | FIN | 10:47:30 | 14:04 (58) | |||
Henry Lehikoinen | Vakka-Rasti | FIN | 11:17:30 | 14:18 (59) | |||
Eelis Jacobsson | SK Uusi | FIN | 11:36:30 | 14:28 (60) | |||
Eero Silander | Rasti-Lukko | FIN | 10:55:30 | 14:29 (61) | |||
Emil Lahti | SK Uusi | FIN | 10:49:30 | 14:44 (62) | |||
Emil Ruusunen | Rasti-Jussit | FIN | 11:18:30 | 14:57 (63) | |||
Nilo Schäpler | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:05:30 | 15:01 (64) | |||
Hugo Helminen | Koovee | 10:35:30 | 15:06 (65) | ||||
Tuukka Saarenoja | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:20:30 | 16:58 (66) | |||
Oskar Björkman | Turun Suunnistajat | FIN | 11:40:30 | 18:16 (67) | |||
Ato Mattila | Pälkäneen Luja-Lukko | FIN | 10:46:30 | 19:47 (68) | |||
Peetu Malmström | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:13:30 | 20:48 (69) |