27 | Anders Berghäll | Länsi-Uudenmaan Urheilijat | 18:00:00 |   27 | MP | |
28 | Markus Espling | 18:00:00 |   28 | MP | ||
29 | Timo Hellberg | Kirjakkalan Alku | 18:00:00 |   29 | MP | |
30 | Thomas Holmström | Gladius Kirkkonummi | 18:00:00 |   30 | MP | |
31 | Tomi Huhtamäki | 18:00:00 |   31 | MP | ||
32 | Ben Jansson | 18:00:00 |   32 | MP | ||
33 | Patrick Jönsson | 18:00:00 |   33 | MP | ||
34 | Vesa Kinnunen | JG Runners | 18:00:00 |   34 | MP | |
35 | Petri Kokkinen | 18:00:00 |   35 | MP | ||
36 | Tatu Korhonen | Marttilan murto | 18:00:00 |   36 | MP | |
37 | Peter Kullberg | 18:00:00 |   37 | MP | ||
38 | Dani Lakima | JG Runners | 18:00:00 |   38 | MP | |
39 | Jonni Leporanta | Pohjois-Tapiolan Pauke | 18:00:00 |   39 | MP | |
40 | Harry Ljungqvist | 18:00:00 |   40 | MP | ||
41 | Toni Manni | 18:00:00 |   41 | MP | ||
42 | Kari Nieminen | Sorv-Elektro Oy | 18:00:00 |   42 | MP | |
43 | Kari Ojala | 18:00:00 |   43 | MP | ||
44 | Tony Pertiö | 18:00:00 |   44 | MP | ||
45 | Kari Pyrhönen | Raaseporin viini- ja juoksuseur | 18:00:00 |   45 | MP | |
46 | Milton Rolin | 18:00:00 |   46 | MP | ||
47 | Niclas Svahnström | 18:00:00 |   47 | MP | ||
48 | Jonas Söderlund | 18:00:00 |   48 | MP | ||
50 | Tommi-Henrik Vähäkylä | 18:00:00 |   50 | MP | ||
94 | Peter Asén | 18:00:00 |   94 | MP | ||
98 | Marius Wasström | 18:00:00 |   98 | MP | ||
143 | Micael Heimberg | Skogby IK | 18:00:00 |   143 | MP | |
150 | Johnny Strömberg | 18:00:00 |   150 | MP | ||
155 | Oscar Gustafsson | 18:00:00 |   155 | MP | ||
161 | Tero Nyholm | Tammisaari | 18:00:00 |   161 | MP | |
167 | Markus Teerisalo | 18:00:00 |   167 | MP | ||
169 | Kai Kääriäinen | 18:00:00 |   169 | MP | ||
172 | Markku Verkama | TOPLARI | 18:00:00 |   172 | MP | |
177 | Jari Montonen | Billnäs Enduro | 18:00:00 |   177 | MP | |
180 | Sami Kajander | 18:00:00 |   180 | MP | ||
183 | Jukka Salo | KU-58 | 18:00:00 |   183 | MP | |
184 | Ivan Kalashnikov | 18:00:00 |   184 | MP | ||
187 | Anssi Parviainen | Vantaan hiitoseura | 18:00:00 |   187 | MP | |
188 | Reima Hieta | Lieto | 18:00:00 |   188 | MP | |
189 | Antti Reiman | Salon Vilpas | 18:00:00 |   189 | MP | |
190 | Magnus Kevin | Tenala IF | 18:00:00 |   190 | MP | |
191 | Lasse Kalmi | IK Trissan | 18:00:00 |   191 | MP |
63 | Anna Alm | 18:00:00 |   63 | NP | ||
64 | Sari Eskolin | Kirjakkalan Alku | 18:00:00 |   64 | NP | |
65 | Sanna Fagerström-Jokinen | Fiilis RUN | 18:00:00 |   65 | NP | |
66 | Sanna Hallén | 18:00:00 |   66 | NP | ||
67 | Sanna Haronoja | Kuperkeikka Espoo | 18:00:00 |   67 | NP | |
68 | Carmela Hellsten | 18:00:00 |   68 | NP | ||
69 | Filippa Hellsten | 18:00:00 |   69 | NP | ||
70 | Hanna Kanerva | 18:00:00 |   70 | NP | ||
71 | Milla Köynnös | 18:00:00 |   71 | NP | ||
72 | Sara Leino | Helsingin Jyry | 18:00:00 |   72 | NP | |
73 | Susanna Louneva | 18:00:00 |   73 | NP | ||
74 | Lena Malmberg | ÖSK | 18:00:00 |   74 | NP | |
75 | Päivi Mattila | Raaseporin viini- ja juoksuseur | 18:00:00 |   75 | NP | |
76 | Susanna Michaeli | 18:00:00 |   76 | NP | ||
77 | Nina Nuutinen | 18:00:00 |   77 | NP | ||
78 | Lea Oja | Helsinki Triathlon | 18:00:00 |   78 | NP | |
79 | Ulla Parkkari | Kuperkeikka Espoo | 18:00:00 |   79 | NP | |
80 | Paula Porkka | 18:00:00 |   80 | NP | ||
81 | Anne Rauhala | 18:00:00 |   81 | NP | ||
82 | Hanna Rintakoski | 18:00:00 |   82 | NP | ||
83 | Kirsi Rolin | 18:00:00 |   83 | NP | ||
84 | Jessica Roms | Tenala IF | 18:00:00 |   84 | NP | |
85 | Kati Salonen | 18:00:00 |   85 | NP | ||
86 | Micaela Sandberg | Österby sportklubb | 18:00:00 |   86 | NP | |
87 | Merja Sillanpää | 18:00:00 |   87 | NP | ||
88 | Senja Sirkeinen | 18:00:00 |   88 | NP | ||
89 | Reetta Varonen | www.unifit.fi | 18:00:00 |   89 | NP | |
90 | Tuula Vesalainen | TriathlonSuomi | 18:00:00 |   90 | NP | |
91 | Kaisa Villa | 18:00:00 |   91 | NP | ||
92 | Jonna Öblom | 18:00:00 |   92 | NP | ||
93 | Virve Savoila | 18:00:00 |   93 | NP | ||
138 | Mia Puhakka | 18:00:00 |   138 | NP | ||
142 | Jill Friberg | IF Raseborg | 18:00:00 |   142 | NP | |
144 | Josefine Augustsson | 18:00:00 |   144 | NP | ||
151 | Katre Tang | 18:00:00 |   151 | NP | ||
152 | Cecilia Lönngren | 18:00:00 |   152 | NP | ||
156 | Kajsa Gustafsson | 18:00:00 |   156 | NP | ||
159 | Anna Hellen | Karjaan URA | 18:00:00 |   159 | NP | |
160 | Sirpa Hellen | 18:00:00 |   160 | NP | ||
162 | Nea Lakima-Terkola | 18:00:00 |   162 | NP | ||
165 | Mirella Teerisalo | 18:00:00 |   165 | NP | ||
166 | Milka Teerisalo | 18:00:00 |   166 | NP | ||
173 | Emma Verkama | 18:00:00 |   173 | NP | ||
175 | Sussie De La Chapelle | KF | 18:00:00 |   175 | NP | |
176 | Laura Hyryläinen | NJK | 18:00:00 |   176 | NP | |
178 | Johanna Honkanen | Murut | 18:00:00 |   178 | NP | |
179 | Ilona Haarlaa | Murut | 18:00:00 |   179 | NP | |
186 | Sara Leino | HKIN JYRY | 18:00:00 |   186 | NP |