Ylläs Levi Ski Marathon 09.04.2016
Limit results
Region in Finland / country
-- Choose region/country
Etelä-Karjala
Etelä-Pohjanmaa
Helsinki
Häme
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Kymi
Lahti
Lappi
Länsi-Pohja
Pohjois-Karjala
Pohjois-Pohjanmaa
Pohjois-Savo
Satakunta
Suur-Savo
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSS
OTHER
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Media
-- Choose media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Club
-- Choose club
AATUUL
ABB Oy
ABB,Vaasa
Aavasaksan Urheilijat
Aavasaksan kisa
Airot Pöyrööt
Ak
Alatornion Ahjo
Alatornion Pirkat
Amer Sports
Andersböle Jaktförening
Annen taksi
Arctic Adventuresses
Artteli Automaatio
Borgå
Cevilla Team
EVVK-Team
Espoon hiihtoseura
Etelä-Helsingin Pulkka
Etelä-Savon Sähkö Oy
Eura
FK-37
Fdt
Finnairin Pujottelijat
Finnairin pujottelijat
HSKT Haparanda
HTRC
Hasat.Linna Ylipää
Hasat/Ylipäät
Helsingin Soutuklubi
Helsinki
Helsinki Masters
Hierontaykköset Ski Team
Hiihtoseura
Hollola
Hollolan Urheilijat 46
Hukat
IF Sibbo Vargarna
Ihanaiset Vaeltajat
Ihanaiset vaeltajat
Iin Yritys
Ik Falken
Intersport Jyväskylä Keskusta
Intersport Kotka
Jemes Sport
Jemes-Sport
Jokivarren Hikkoilijat
Joster tiimi
Joutsenon Kullervo
Juoksija-lehti
Jämin Jänne
Järvenpää
KEMIRA
KJM
KNMVJ
Kampiveikot
Kankaala
Kannonkoski
Karungin Kataja
Kaulirannan Terä
KemPa
Kemi
Kemi-Keminmaa
Keminmaa
Kemira Oyj
Kesuli
Kevitsa Fat Camp
Kittilän urheilijat
Kiviranta
Kolari
Kolarin Työväen urheilijat
Kolarin Työväenurheiliat
Konetyö Viuhkola ja Kautto Oy
Korpimetsot
Kutilan.fi
LC Palokka
LH LAHTI
LUUMÄKI
Lahjattomat
Lahjattomat Tornio
Lahti mm 17
Lapin hiihtäjät
Lapin pelastuslaitos
Lapin taikaa
Lapinnevan Yritys
Lappeenranta
Lemminkäinen Infra
Liedakkalan sisu
LoNu
Lohja
Loisir Nordique Luxembourg
Lovisa TOR
Luumäki
MS Ylikulju
Maaningan Mahti
Majoitus Juhani Hytönen
Martti Alakuijala Oy
Meri-Lapin NaMit
Meri-Lapin nais-ja miesjuksijat
Metsähallitus
Metsämiehet
Metsänhoitoyhdistys Rovaniemi
Mikkelin Hiihtäjät
Munajärven Vauhti
Muonion Tunturi Veikot
Muurolan kisaveikot (MKV)
Myllytievan Urh
NORWAY
Nivalan Suunnistajat
Nivalan Suunnistus
Nivalan Urheilijat
NoName
Norge
North Adventure
Nuutajärven Esa
OH
OYS/ Vapari
Orimattila
Orimattilan Jymy
Oulu
Oulun hiihtoseura
PGK
Paaskosken Pärske
Padasjoen Yritys
Pallaksen Samoajat
Parkano
Parturi Konehuone
Pello
Pellon Ponsi
Perä-Sysmän Eränkävijät
Pipo
Pirkkalan Hiihtäjät
Pohtolan Pikakiitäjät
Porvoo
PuKe
Puma
Puumalan Hiihtäjät
Pyssykorvan Pyrevä
Päin Mäntyä
RDS
ROIMh
Ranuan Peura
Reppu selässä
RoiMh
Rovaniemen Lappi
Rovaniemen maratonhiihtäjät
Rovaniemi
Ruotsalo
S-JKL
SI-SU
SKISC OY
Salo
Salpko Makron
Santasport fysioterapia
Si-Su
Simons Bygg
Ski Team Toivanen
Sport Resort Ylläs
Sportia Ylitornio
Sukevan Kisa
Sundom IF
Suunta 2000
TDA
TEUVAN RIVAKKA
Tapojärvi Oy
Tapsan talli
Team Gulo Gulo
Team Therminator
Team Väresmaa
Teiskon Urheilijat
Tenala if
Teuvan rivakka
Tiimi Ylä
Tornio
Tunturin kiertäjät
Turenki
Tuusulan voimaveikot
UHHUH
Ulkoasiainministeriö
Uskelan Urhot
VO2
Vaara Oy
Vaasa/Äkäslompolo
Vaasan Hiihtäjät
Varattu
Vasa
Vasa Skidklubb
Vehkalahden Veikot
Velo Salo Eltel
Vetelin Urheilijat
Vittikon kiertäjät
Voikkaa
Volvo Worldloppet Master
Volvo Worldloppet Masters
Vuokatin Urheiluopisto
WSP skiing group
Wordloppet Ylläs
Worldloppet Ylläs
Worldloppet lahti
XC Toffee
YBT
YIV
ei ole
lapittaako.fi
ÖSK
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
OTHER
AATUUL
ABB Oy
ABB,Vaasa
Aavasaksan Urheilijat
Aavasaksan kisa
Airot Pöyrööt
Ak
Alatornion Ahjo
Amer Sports
Andersböle Jaktförening
Annen taksi
Arctic Adventuresses
Artteli Automaatio
Borgå
Cevilla Team
EVVK-Team
Espoon hiihtoseura
Etelä-Helsingin Pulkka
Etelä-Savon Sähkö Oy
Eura
FK-37
Fdt
Finnairin Pujottelijat
Finnairin pujottelijat
HSKT Haparanda
HTRC
Hasat.Linna Ylipää
Hasat/Ylipäät
Helsingin Soutuklubi
Helsinki
Helsinki Masters
Hierontaykköset Ski Team
Hiihtoseura
Hollola
Hollolan Urheilijat 46
Hukat
IF Sibbo Vargarna
Ihanaiset Vaeltajat
Ihanaiset vaeltajat
Ik Falken
Intersport Jyväskylä Keskusta
Intersport Kotka
Jemes Sport
Jemes-Sport
Jokivarren Hikkoilijat
Joster tiimi
Juoksija-lehti
Jämin Jänne
Järvenpää
KEMIRA
KJM
KNMVJ
Kampiveikot
Kankaala
Kannonkoski
Karungin Kataja
Kaulirannan Terä
KemPa
Kemi
Kemi-Keminmaa
Keminmaa
Kemira Oyj
Kesuli
Kevitsa Fat Camp
Kittilän urheilijat
Kiviranta
Kolari
Kolarin Työväen urheilijat
Kolarin Työväenurheiliat
Konetyö Viuhkola ja Kautto Oy
Korpimetsot
Kutilan.fi
LC Palokka
LH LAHTI
LUUMÄKI
Lahjattomat
Lahjattomat Tornio
Lahti mm 17
Lapin hiihtäjät
Lapin pelastuslaitos
Lapin taikaa
Lapinnevan Yritys
Lappeenranta
Lemminkäinen Infra
Liedakkalan sisu
LoNu
Lohja
Loisir Nordique Luxembourg
Lovisa TOR
Luumäki
MS Ylikulju
Maaningan Mahti
Majoitus Juhani Hytönen
Martti Alakuijala Oy
Meri-Lapin NaMit
Meri-Lapin nais-ja miesjuksijat
Metsähallitus
Metsämiehet
Metsänhoitoyhdistys Rovaniemi
Mikkelin Hiihtäjät
Munajärven Vauhti
Muonion Tunturi Veikot
Muurolan kisaveikot (MKV)
Myllytievan Urh
NORWAY
Nivalan Suunnistus
NoName
Norge
Nuutajärven Esa
OH
OYS/ Vapari
Orimattila
Orimattilan Jymy
Oulu
Oulun hiihtoseura
PGK
Paaskosken Pärske
Padasjoen Yritys
Pallaksen Samoajat
Parkano
Parturi Konehuone
Pello
Perä-Sysmän Eränkävijät
Pipo
Pohtolan Pikakiitäjät
Porvoo
PuKe
Puma
Puumalan Hiihtäjät
Pyssykorvan Pyrevä
Päin Mäntyä
RDS
ROIMh
Reppu selässä
RoiMh
Rovaniemen maratonhiihtäjät
Rovaniemi
Ruotsalo
S-JKL
SI-SU
SKISC OY
Salo
Salpko Makron
Santasport fysioterapia
Si-Su
Simons Bygg
Ski Team Toivanen
Sport Resort Ylläs
Sportia Ylitornio
Sukevan Kisa
Sundom IF
TDA
TEUVAN RIVAKKA
Tapojärvi Oy
Tapsan talli
Team Gulo Gulo
Team Therminator
Team Väresmaa
Teiskon Urheilijat
Tenala if
Teuvan rivakka
Tiimi Ylä
Tornio
Tunturin kiertäjät
Turenki
Tuusulan voimaveikot
UHHUH
Ulkoasiainministeriö
Uskelan Urhot
VO2
Vaara Oy
Vaasa/Äkäslompolo
Vaasan Hiihtäjät
Varattu
Vasa
Vasa Skidklubb
Velo Salo Eltel
Vittikon kiertäjät
Voikkaa
Volvo Worldloppet Master
Volvo Worldloppet Masters
Vuokatin Urheiluopisto
WSP skiing group
Wordloppet Ylläs
Worldloppet Ylläs
Worldloppet lahti
XC Toffee
YBT
YIV
ei ole
lapittaako.fi
ÖSK
Kymi
Alatornion Pirkat
North Adventure
Pellon Ponsi
Ranuan Peura
Rovaniemen Lappi
Suunta 2000
Lahti
Iin Yritys
Helsinki
Joutsenon Kullervo
Vehkalahden Veikot
Kainuu
Nivalan Suunnistajat
Nivalan Urheilijat
Vetelin Urheilijat
Etelä-Pohjanmaa
Pirkkalan Hiihtäjät
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
Try new version of online-service >
|
Form of the results:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press