SM-keskimatka R1, Huippuliiga (WRE) 5.6.2016, Anttola

H15K1, A-finaaliin 20 parasta

Smart Follow

        Starting time Finish
2,2 km
 
1.   Topias Arola Paimion Rasti  FIN  9:44:00   15:13  
2.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  9:32:00   18:50  
3.   Niklas Ekström MS Parma  FIN  9:42:00   19:05  
4.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  9:34:00   19:51  
5.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:38:00   20:01  
6.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  9:24:00   20:02  
7.   Kristian Salo OK Trian  FIN  9:39:00   20:15  
8.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  9:28:00   20:16  
9.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:41:00   21:28  
10.   Valtteri Lahti Rastikarhut  FIN  9:20:00   21:37  
11.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  9:36:00   21:47  
12.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  9:29:00   21:54  
13.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  9:22:00   22:07  
14.   Lauri Puupponen Espoon Suunta  FIN  9:16:00   22:08  
15.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  9:37:00   22:28  
16.   Niilo Syrjälä Lounais-Hämeen Rasti  FIN  9:40:00   22:37  
17.   Matti Laasanen Laihian Luja  FIN  9:13:00   23:02  
18.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  9:26:00   23:23  
19.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  9:25:00   23:51  
20.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  9:18:00   24:09  
21.   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  9:06:00   24:37  
22.   Pietu Jutila Rastikarhut  FIN  9:17:00   24:39  
23.   Joel Schüle Koovee  FIN  9:33:00   26:30  
24.   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  9:00:00   27:11  
25.   Joonas Väliharju Tampereen Pyrintö  FIN  9:14:00   30:39  
26.   Mickel Forsell OK Botnia  FIN  9:19:00   32:21  
27.   Nuuti Hautakangas Hyvinkään Rasti  FIN  9:02:00   32:28  
28.   Tommi Viilo Tampereen Pyrintö  FIN  9:05:00   33:10  
29.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:21:00   33:28  
30.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  9:31:00   33:54  
31.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  9:35:00   34:44  
32.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  9:23:00   36:20  
33.   Kasimir Niinimäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  9:12:00   36:59  
34.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:11:00   39:00  
35.   Robin Udell Solf IK  FIN  9:04:00   40:03  
36.   Henri Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  9:08:00   41:47  
37.   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  9:09:00   41:58  
38.   Jasper Alajoutsi Koovee  FIN  9:30:00   42:28  
39.   Lauri Naskali Kyrös-Rasti  FIN  9:07:00   1:01:32  
40.   Ilmari Tanninen Kalevan Rasti  FIN  9:01:00   1:24:54  
   Henri Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  9:03:00   DNF  
   Marcus Kopra OK Trian  FIN  9:10:00   DNS  
   Pyry Eskelinen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  9:15:00   DNS  
   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  9:27:00   DQ  
   Akseli Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  9:43:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English