Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina
Limit results
Region in Finland / country
-- Choose region/country
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
Australia
Belgium
Denmark
Estonia
Finland
United Kingdom
Italy
Lithuania
Norway
Russian Federation
Sweden
Switzerland
United States
Germany
Latvia
Czech Republic
Bulgaria
Brazil
Netherlands
Croatia
OTHER
Ukraine
Turkey
Spain
Ireland
France
Colombia
Portugal
Canada
Austria
Poland
New Zealand
Hungary
Japan
Moldova
Israel
Belarus
Romania
China
Argentina
Slovakia
South Africa
Serbia
Chinese Taipei
DPR Korea
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Armenia
Aruba
Azerbaijan
The Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
British Virgin Islands
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
Comoros
Congo, Democratic Republic of the
Congo, Republic of the
Cook Islands
Costa Rica
Ivory Coast
Cuba
Cyprus
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Ethiopia
Fiji
Gabon
The Gambia
Georgia
Ghana
Greece
Grenada
Guam
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Jamaica
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
South Korea
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Mauritania
Mauritius
Mexico
Micronesia, Federated States of
Monaco
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Nicaragua
Niger
Nigeria
Oman
Pakistan
Palau
State of Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Puerto Rico
Qatar
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Syria
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Tuvalu
Uganda
United Arab Emirates
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Vietnam
Yemen
Zambia
Zimbabwe
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Media
-- Choose media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Club
-- Choose club
Akilles OK
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Alatornion Pirkat
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Enon Kisa-Pojat
Epilän Esa
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Estonia
Etelä-Kymen Suunnistajat
France
Great Britain
Halsuan Toivo
Hauhon Sisu
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Hiidenkiertäjät
Hiisirasti
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
Hollolan Urheilijat -46
Hongkong
Hyvinkään Rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
IF Brahe
IFK Göteborg
IFK Lidingö
Iisalmen Visa
Iitin Pyrintö
Ikaalisten Nouseva-Voima
Ilomantsin Urheilijat
Inkeroisten Terho
Itä-Hämeen Rasti
Itä-Päijänteen Rasti
Japan
Joutsenon Kullervo
Juvan Urheilijat
Jämsän Retki-Veikot
Järvenpään Palo
Kaakon Rasti
Kajaanin Suunnistajat
Kalevan Rasti
Kalvolan Keihäs
Kangasala SK
Kankaanpään Suunnistajat
Kannuksen Ura
Karkki-Rasti
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Keravan Urheilijat
Keski-Karjalan Rasti
Keuruun Kisailijat
Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
Kokkolan Suunnistajat
Kontiolahden Urheilijat
Koovee
Kortesjärven Järvi-Veikot
Kouvolan Suunnistajat
Kuopion Suunnistajat
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Kärkölän Kisa-Veikot
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Laihian Luja
Laitasaaren Veto
Lammin Säkiä
Lapin Veikot
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Latvia
Lauttakylän Luja
Leppävaaran Sisu
Lithuania
Lohimaan Rasti
Lounais-Hämeen Rasti
Luumäen Rasti
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
MS Parma
Maarian Mahti
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mustalammen Pallo
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän Seudun Eräpirkat
Nastolan Terä
Navi
Norway
Närpes OK
OK Botnia
OK Trian
OK77
Olavin Rasti
Oriveden Ponnistus
Oulun Tarmo
Oulunsalon Vasama
Ounasvaaran Hiihtoseura
Paimion Rasti
Pargas IF
Pellon Ponsi
Perttelin Peikot
Perämeren Rasti
Pieksämäen Veikot
Pihkaniskat
Porvoon Urheilijat
Pudasjärven Urheilijat
Punkalaitumen Kunto
Pälkäneen Luja-Lukko
Raision Kuula
Raisu Lumous
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rajamäen Rykmentti
RasTiimi
Rasti 88
Rasti E4
Rasti-Jussit
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Pielinen
Rasti-Vihti
RastiPiikkiö
Rastihaukat
Rastikarhut
Rastiketut
Rastivarsat
Riihimäen Suunnistajat
Romania
Russia
SK Pohjantähti
SK Uusi
SK Vuoksi
SOC Asikkala
SOK Viljan
Saarijärven Pullistus
Sallan Karhut
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Savon Suunta
Scotland
Siilin Rasti
Skrum Moscow
Sotkamon Jymy
Suomusjärven Sisu
Suonenjoen Vasama
Suosmeren Salpa
Suunta Jurva
Suunta Jyväskylä
Suunta-Veikot
Sweden
Switzerland
Säyneisen Salpa
Tampereen Pyrintö
Tarpian Suunta
Teuvan Rivakka
Tikkakosken Suunnistajat
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Turun Suunnistajat
Turun Visat
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Ukrania
Ulvilan Ura
Vaajakosken Terä
Vaasan Suunnistajat
Vacant
Vakka-Rasti
Valkeakosken Haka
Valkealan Kajo
Vehkalahden Veikot
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Vörå IF
XYZ
Ylivieskan Kuula
Ylämaan Pyrkijät
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
FSO
Akilles OK
IF Brahe
Närpes OK
OK Botnia
OK Trian
OK77
Pargas IF
Vörå IF
Etelä-Pohjanmaa
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kortesjärven Järvi-Veikot
Laihian Luja
Lapuan Virkiä
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rastiketut
Suunta Jurva
Teuvan Rivakka
Vaasan Suunnistajat
Lappi
Alatornion Pirkat
Lapin Veikot
Ounasvaaran Hiihtoseura
Pellon Ponsi
Varsinais-Suomi
Angelniemen Ankkuri
Hirvensalon Heitto
MS Parma
Maarian Mahti
Paimion Rasti
Perttelin Peikot
Raision Kuula
Rasti 88
RastiPiikkiö
Salon Viesti
Salon Vilpas
Suomusjärven Sisu
Turun Metsänkävijät
Turun Suunnistajat
Turun Visat
Vakka-Rasti
Kaakko
Anttolan Urheilijat
Etelä-Kymen Suunnistajat
Inkeroisten Terho
Joutsenon Kullervo
Juvan Urheilijat
Kaakon Rasti
Kouvolan Suunnistajat
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Lappeen Riento
Luumäen Rasti
Miehikkälän Vilkas
Mustalammen Pallo
Navi
Olavin Rasti
Raja-Karjalan Suunnistajat
SK Vuoksi
Valkealan Kajo
Vehkalahden Veikot
Ylämaan Pyrkijät
Savo-Karjala
Enon Kisa-Pojat
Iisalmen Visa
Ilomantsin Urheilijat
Kalevan Rasti
Keski-Karjalan Rasti
Kontiolahden Urheilijat
Kuopion Suunnistajat
Rasti-Pielinen
Savon Suunta
Siilin Rasti
Suonenjoen Vasama
Säyneisen Salpa
Tuupovaaran Sepot
Häme
Epilän Esa
Hauhon Sisu
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Ikaalisten Nouseva-Voima
Kalvolan Keihäs
Kangasala SK
Koovee
Lounais-Hämeen Rasti
Mäntän Seudun Eräpirkat
Oriveden Ponnistus
Pälkäneen Luja-Lukko
Tampereen Pyrintö
Tarpian Suunta
Turengin Sarastus
Valkeakosken Haka
Uusimaa
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Hiidenkiertäjät
Hyvinkään Rasti
Järvenpään Palo
Karkki-Rasti
Keravan Urheilijat
Leppävaaran Sisu
Lynx
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Mäntsälän Urheilijat
Pihkaniskat
Porvoon Urheilijat
Raisu Lumous
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Jyry
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Riihimäen Suunnistajat
SK Uusi
Suunta-Veikot
Tuusulan Voima-Veikot
XYZ
Switzerland
Estonia
Great Britain
Japan
Latvia
Lithuania
Norway
Russia
SOK Viljan
Scotland
Sweden
Switzerland
Ukrania
OTHER
France
Hongkong
IFK Göteborg
IFK Lidingö
Romania
Sallan Karhut
Skrum Moscow
Vacant
Keski-Pohjanmaa
Halsuan Toivo
Kannuksen Ura
Kokkolan Suunnistajat
RasTiimi
Ylivieskan Kuula
Satakunta
Hiisirasti
Hinnerjoen Yritys
Kankaanpään Suunnistajat
Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
Lauttakylän Luja
Länsi-Lavian Loiske
Punkalaitumen Kunto
Rasti-Lukko
Rastikarhut
Suosmeren Salpa
Ulvilan Ura
Lahti
Hollolan Urheilijat -46
Iitin Pyrintö
Itä-Hämeen Rasti
Kärkölän Kisa-Veikot
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Lammin Säkiä
Nastolan Terä
Rastivarsat
SOC Asikkala
Keski-Suomi
Itä-Päijänteen Rasti
Jämsän Retki-Veikot
Keuruun Kisailijat
Lohimaan Rasti
Pieksämäen Veikot
Rasti E4
Saarijärven Pullistus
Suunta Jyväskylä
Tikkakosken Suunnistajat
Vaajakosken Terä
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Kainuu
Kajaanin Suunnistajat
Sotkamon Jymy
Pohjois-Pohjanmaa
Kuusamon Erä-Veikot
Laitasaaren Veto
Oulun Tarmo
Oulunsalon Vasama
Perämeren Rasti
Pudasjärven Urheilijat
SK Pohjantähti
Saloisten Reipas
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
Try new version of online-service >
|
Form of the results:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press