Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

H8RR 4. day

Split times

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Finish Result  
1   Niklas Hirvilahti
Vehkalahden Veikot
2:47 (1)
5:19 (2)
2:32 (2)
7:40 (2)
2:21 (1)
9:45 (1)
2:05 (1)
11:13 (1)
1:28 (1)
11:41 (1)
28 (1)
11:41  Niklas Hirvilahti
2   Aatu Haikama
Hämeenlinnan Tarmo
2:49 (2)
5:11 (1)
2:22 (1)
7:32 (1)
2:21 (1)
10:00 (2)
2:28 (2)
11:49 (2)
1:49 (2)
12:17 (2)
28 (1)
12:17  Aatu Haikama
3   Erik Fey
Espoon Suunta
3:05 (5)
6:08 (4)
3:03 (4)
8:52 (4)
2:44 (4)
11:41 (4)
2:49 (4)
13:53 (3)
2:12 (6)
14:30 (3)
37 (16)
14:30  Erik Fey
4   Tami Uusitalo
Kangasala SK
2:59 (3)
5:51 (3)
2:52 (3)
8:41 (3)
2:50 (5)
11:25 (3)
2:44 (3)
14:17 (4)
2:52 (11)
14:48 (4)
31 (5)
14:48  Tami Uusitalo
5   Tatu Karvonen
Kouvolan Suunnistajat
3:58 (9)
7:04 (9)
3:06 (5)
9:37 (5)
2:33 (3)
12:35 (5)
2:58 (5)
14:53 (5)
2:18 (8)
15:31 (5)
38 (17)
15:31  Tatu Karvonen
6   Akseli Karjalainen
Kuopion Suunnistajat
4:02 (10)
7:08 (10)
3:06 (5)
10:19 (7)
3:11 (6)
13:19 (6)
3:00 (7)
15:09 (6)
1:50 (3)
15:41 (6)
32 (7)
15:41  Akseli Karjalainen
7   Sisu Tyni
Vehkalahden Veikot
3:02 (4)
6:18 (5)
3:16 (9)
10:12 (6)
3:54 (16)
13:28 (7)
3:16 (10)
15:36 (7)
2:08 (4)
16:06 (7)
30 (3)
16:06  Sisu Tyni
8   Matias Reitti
Lammin Säkiä
3:41 (7)
7:00 (6)
3:19 (12)
10:37 (9)
3:37 (11)
13:35 (9)
2:58 (5)
15:56 (8)
2:21 (9)
16:29 (8)
33 (9)
16:29  Matias Reitti
9   Eemil Kiintola
Kouvolan Suunnistajat
3:30 (6)
7:03 (7)
3:33 (13)
10:39 (10)
3:36 (10)
13:50 (10)
3:11 (9)
16:05 (9)
2:15 (7)
16:37 (9)
32 (7)
16:37  Eemil Kiintola
10   Viljo Simola
Luumäen Rasti
3:45 (8)
7:03 (7)
3:18 (11)
10:26 (8)
3:23 (7)
13:33 (8)
3:07 (8)
17:02 (10)
3:29 (14)
17:37 (10)
35 (13)
17:37  Viljo Simola
11   Oskari Tamminen
Luumäen Rasti
4:30 (13)
8:05 (14)
3:35 (15)
11:33 (13)
3:28 (8)
15:09 (13)
3:36 (13)
17:18 (11)
2:09 (5)
17:51 (11)
33 (9)
17:51  Oskari Tamminen
12   Aapo Joensuu
Helsingin Suunnistajat
4:15 (12)
7:32 (12)
3:17 (10)
11:13 (12)
3:41 (14)
15:02 (12)
3:49 (14)
17:53 (12)
2:51 (10)
18:24 (12)
31 (5)
18:24  Aapo Joensuu
13   Georgy Batulov
Russia
4:11 (11)
7:23 (11)
3:12 (7)
11:10 (11)
3:47 (15)
14:38 (11)
3:28 (11)
17:54 (13)
3:16 (12)
18:28 (13)
34 (12)
18:28  Georgy Batulov
14   Viljami Hyvönen
Vehkalahden Veikot
4:31 (14)
8:04 (13)
3:33 (13)
11:41 (14)
3:37 (11)
15:09 (13)
3:28 (11)
18:41 (14)
3:32 (16)
19:14 (14)
33 (9)
19:14  Viljami Hyvönen
15   Elmo Karvonen
Kouvolan Suunnistajat
5:02 (15)
9:09 (16)
4:07 (16)
12:42 (15)
3:33 (9)
16:53 (15)
4:11 (15)
20:24 (15)
3:31 (15)
21:00 (15)
36 (14)
21:00  Elmo Karvonen
16   Peetu Rintamäki
Pihkaniskat
5:51 (18)
9:06 (15)
3:15 (8)
12:43 (16)
3:37 (11)
18:17 (16)
5:34 (16)
21:39 (16)
3:22 (13)
22:18 (16)
39 (18)
22:18  Peetu Rintamäki
17   Väinö Jokela
Vehkalahden Veikot
5:06 (16)
10:01 (17)
4:55 (17)
16:02 (17)
6:01 (17)
21:58 (17)
5:56 (17)
26:34 (17)
4:36 (19)
27:04 (17)
30 (3)
27:04  Väinö Jokela
18   Eelis Jacobsson
SK Uusi
-
10:24 (18)
-
17:49 (18)
7:25 (18)
24:00 (18)
6:11 (18)
28:14 (18)
4:14 (18)
28:50 (18)
36 (14)
28:50  Eelis Jacobsson
19   Viljami Asikainen
Joutsenon Kullervo
5:28 (17)
10:46 (19)
5:18 (18)
18:28 (19)
7:42 (19)
25:03 (19)
6:35 (19)
28:48 (19)
3:45 (17)
29:38 (19)
50 (19)
29:38  Viljami Asikainen
| Form of the results:
Suomi Svenska English