Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

D10RR 5. day

Split times

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Finish Result  
1   Elli Kyläkoski
Turun Suunnistajat
2:17 (7)
8:27 (3)
6:10 (4)
10:33 (3)
2:06 (4)
13:45 (2)
3:12 (1)
16:28 (1)
2:43 (7)
17:00 (1)
32 (12)
17:00  Elli Kyläkoski
1   Meri Väistökoski
Tampereen Pyrintö
1:47 (1)
8:29 (5)
6:42 (8)
10:25 (2)
1:56 (2)
13:57 (3)
3:32 (6)
16:30 (2)
2:33 (3)
17:00 (1)
30 (7)
17:00  Meri Väistökoski
3   Olivia Karelo
Espoon Suunta
2:01 (2)
8:06 (1)
6:05 (1)
10:22 (1)
2:16 (8)
13:44 (1)
3:22 (2)
16:53 (3)
3:09 (16)
17:30 (3)
37 (17)
17:30  Olivia Karelo
4   Kia Mbembela
Lynx
2:31 (13)
9:25 (11)
6:54 (9)
11:28 (8)
2:03 (3)
15:00 (5)
3:32 (6)
17:41 (5)
2:41 (6)
18:07 (4)
26 (1)
18:07  Kia Mbembela
4   Nanna Hyyrynen
Kuusankosken Urheiluseura
2:46 (14)
9:16 (8)
6:30 (5)
11:31 (9)
2:15 (7)
15:14 (6)
3:43 (8)
17:38 (4)
2:24 (1)
18:07 (4)
29 (3)
18:07  Nanna Hyyrynen
6   Oona Rautio
Joutsenon Kullervo
2:15 (6)
8:52 (6)
6:37 (7)
11:19 (7)
2:27 (12)
14:47 (4)
3:28 (3)
17:47 (6)
3:00 (11)
18:18 (6)
31 (10)
18:18  Oona Rautio
7   Sara Leppänen
Kalvolan Keihäs
2:18 (10)
8:27 (3)
6:09 (3)
10:39 (4)
2:12 (6)
15:35 (9)
4:56 (16)
18:20 (7)
2:45 (8)
18:49 (7)
29 (3)
18:49  Sara Leppänen
8   Anastasia Silakova
Russia
2:14 (5)
9:23 (10)
7:09 (12)
11:16 (6)
1:53 (1)
15:54 (11)
4:38 (13)
18:33 (9)
2:39 (4)
19:02 (8)
29 (3)
19:02  Anastasia Silakova
9   Liisa Laakso
Kalvolan Keihäs
2:17 (7)
9:52 (12)
7:35 (15)
12:00 (12)
2:08 (5)
15:30 (8)
3:30 (5)
18:31 (8)
3:01 (12)
19:08 (9)
37 (17)
19:08  Liisa Laakso
10   Lauriina Soikkeli
Espoon Suunta
2:28 (12)
9:56 (14)
7:28 (14)
12:19 (13)
2:23 (9)
16:03 (12)
3:44 (9)
18:42 (10)
2:39 (4)
19:14 (10)
32 (12)
19:14  Lauriina Soikkeli
11   Emilia Kiintola
Kouvolan Suunnistajat
2:23 (11)
9:18 (9)
6:55 (11)
11:41 (10)
2:23 (9)
15:28 (7)
3:47 (10)
18:42 (10)
3:14 (17)
19:19 (11)
37 (17)
19:19  Emilia Kiintola
12   Elisa Laakso
Suunta Jyväskylä
2:09 (4)
8:15 (2)
6:06 (2)
10:40 (5)
2:25 (11)
16:38 (13)
5:58 (18)
19:07 (12)
2:29 (2)
19:33 (12)
26 (1)
19:33  Elisa Laakso
13   Kseniia Kornilova
Russia
3:17 (19)
9:53 (13)
6:36 (6)
12:21 (14)
2:28 (13)
15:49 (10)
3:28 (3)
19:11 (13)
3:22 (18)
19:41 (13)
30 (7)
19:41  Kseniia Kornilova
14   Marta Konanova
Russia
2:08 (3)
9:02 (7)
6:54 (9)
11:53 (11)
2:51 (17)
16:45 (14)
4:52 (14)
19:38 (14)
2:53 (9)
20:10 (14)
32 (12)
20:10  Marta Konanova
15   Moona Multala
Rajamäen Rykmentti
2:17 (7)
10:27 (15)
8:10 (17)
13:06 (15)
2:39 (15)
17:23 (15)
4:17 (12)
20:26 (15)
3:03 (13)
20:55 (15)
29 (3)
20:55  Moona Multala
16   Aino Loukkalahti
Rajamäen Rykmentti
2:52 (16)
10:30 (16)
7:38 (16)
13:45 (16)
3:15 (19)
17:52 (16)
4:07 (11)
20:58 (16)
3:06 (14)
21:32 (16)
34 (15)
21:32  Aino Loukkalahti
17   Polina Kurilova
Russia
3:39 (20)
10:58 (17)
7:19 (13)
13:50 (17)
2:52 (18)
18:42 (17)
4:52 (14)
21:39 (17)
2:57 (10)
22:09 (17)
30 (7)
22:09  Polina Kurilova
18   Anna Haapamäki
Kauhajoen Karhu
2:46 (14)
11:29 (18)
8:43 (18)
14:01 (18)
2:32 (14)
19:48 (18)
5:47 (17)
23:10 (18)
3:22 (18)
23:41 (18)
31 (10)
23:41  Anna Haapamäki
19   Pihla Kriktilä
Vehkalahden Veikot
2:57 (17)
12:25 (19)
9:28 (19)
15:49 (19)
3:24 (20)
22:04 (19)
6:15 (19)
25:12 (19)
3:08 (15)
25:46 (19)
34 (15)
25:46  Pihla Kriktilä
20   Unna Jääskeläinen
Helsingin Suunnistajat
3:13 (18)
13:46 (20)
10:33 (20)
16:32 (20)
2:46 (16)
24:46 (20)
8:14 (20)
29:20 (20)
4:34 (20)
29:57 (20)
37 (17)
29:57  Unna Jääskeläinen
| Form of the results:
Suomi Svenska English