Fin5 suunnistusviikko 10.-16.7.2016 Hamina

D10RR 1. day

Split times

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Finish Result  
1   Elisa Laakso
Suunta Jyväskylä
2:13 (2)
6:32 (4)
4:19 (5)
8:45 (3)
2:13 (5)
11:43 (1)
2:58 (1)
-
-
17:19 (1)
-
17:19  Elisa Laakso
2   Meri Väistökoski
Tampereen Pyrintö
1:59 (1)
5:52 (1)
3:53 (2)
7:44 (1)
1:52 (1)
12:01 (3)
4:17 (10)
-
-
18:10 (2)
-
18:10  Meri Väistökoski
3   Nanna Hyyrynen
Kuusankosken Urheiluseura
2:15 (4)
6:03 (2)
3:48 (1)
8:07 (2)
2:04 (2)
11:46 (2)
3:39 (4)
-
-
18:32 (3)
-
18:32  Nanna Hyyrynen
4   Kia Mbembela
Lynx
2:29 (14)
6:51 (7)
4:22 (7)
8:58 (5)
2:07 (3)
13:03 (6)
4:05 (8)
-
-
19:33 (4)
-
19:33  Kia Mbembela
5   Anastasia Silakova
Russia
2:15 (4)
7:45 (12)
5:30 (13)
9:53 (10)
2:08 (4)
13:10 (7)
3:17 (3)
-
-
19:47 (5)
-
19:47  Anastasia Silakova
6   Emilia Kiintola
Kouvolan Suunnistajat
2:22 (10)
6:55 (8)
4:33 (9)
9:11 (7)
2:16 (7)
12:53 (5)
3:42 (5)
-
-
19:53 (6)
-
19:53  Emilia Kiintola
7   Lauriina Soikkeli
Espoon Suunta
2:13 (2)
6:43 (6)
4:30 (8)
9:27 (8)
2:44 (17)
12:43 (4)
3:16 (2)
-
-
20:11 (7)
-
20:11  Lauriina Soikkeli
8   Marta Konanova
Russia
2:21 (9)
7:44 (11)
5:23 (11)
10:10 (12)
2:26 (10)
14:16 (10)
4:06 (9)
-
-
20:18 (8)
-
20:18  Marta Konanova
9   Aino Loukkalahti
Rajamäen Rykmentti
2:33 (17)
7:37 (10)
5:04 (10)
10:02 (11)
2:25 (9)
13:55 (8)
3:53 (6)
-
-
20:31 (9)
-
20:31  Aino Loukkalahti
10   Elli Kyläkoski
Turun Suunnistajat
2:19 (8)
8:30 (15)
6:11 (16)
10:49 (14)
2:19 (8)
14:48 (11)
3:59 (7)
-
-
21:22 (10)
-
21:22  Elli Kyläkoski
11   Oona Rautio
Joutsenon Kullervo
2:44 (18)
7:03 (9)
4:19 (5)
9:42 (9)
2:39 (15)
14:08 (9)
4:26 (13)
-
-
22:04 (11)
-
22:04  Oona Rautio
12   Olivia Karelo
Espoon Suunta
2:32 (15)
6:35 (5)
4:03 (3)
8:50 (4)
2:15 (6)
15:09 (13)
6:19 (20)
-
-
22:55 (12)
-
22:55  Olivia Karelo
13   Alexandra Backman
OK77
2:18 (6)
7:47 (13)
5:29 (12)
11:02 (15)
3:15 (20)
15:34 (14)
4:32 (14)
-
-
22:59 (13)
-
22:59  Alexandra Backman
14   Moona Multala
Rajamäen Rykmentti
2:18 (6)
8:15 (14)
5:57 (14)
10:47 (13)
2:32 (12)
15:05 (12)
4:18 (11)
-
-
23:25 (14)
-
23:25  Moona Multala
15   Sara Leppänen
Kalvolan Keihäs
2:22 (10)
6:28 (3)
4:06 (4)
8:58 (5)
2:30 (11)
17:41 (18)
8:43 (23)
-
-
23:37 (15)
-
23:37  Sara Leppänen
16   Polina Kurilova
Russia
2:32 (15)
10:03 (19)
7:31 (20)
12:35 (17)
2:32 (12)
17:07 (16)
4:32 (14)
-
-
24:22 (16)
-
24:22  Polina Kurilova
17   Siina Lankinen
Rajamäen Rykmentti
2:26 (12)
9:34 (16)
7:08 (19)
12:18 (16)
2:44 (17)
17:02 (15)
4:44 (17)
-
-
25:23 (17)
-
25:23  Siina Lankinen
18   Hilma Lilja
Anttolan Urheilijat
3:02 (19)
10:04 (20)
7:02 (17)
12:40 (18)
2:36 (14)
17:18 (17)
4:38 (16)
-
-
26:36 (18)
-
26:36  Hilma Lilja
19   Liisa Laakso
Kalvolan Keihäs
2:28 (13)
9:35 (17)
7:07 (18)
14:36 (21)
5:01 (23)
19:00 (19)
4:24 (12)
-
-
27:25 (19)
-
27:25  Liisa Laakso
20   Kseniia Kornilova
Russia
3:31 (22)
11:25 (21)
7:54 (21)
14:04 (20)
2:39 (15)
19:08 (20)
5:04 (18)
-
-
29:24 (20)
-
29:24  Kseniia Kornilova
21   Pihla Kriktilä
Vehkalahden Veikot
3:30 (21)
9:37 (18)
6:07 (15)
13:12 (19)
3:35 (21)
21:19 (21)
8:07 (22)
-
-
29:58 (21)
-
29:58  Pihla Kriktilä
22   Pihla Maasilta
Rastivarsat
3:22 (20)
13:48 (22)
10:26 (22)
16:58 (22)
3:10 (19)
22:44 (22)
5:46 (19)
-
-
31:21 (22)
-
31:21  Pihla Maasilta
23   Unna Jääskeläinen
Helsingin Suunnistajat
3:40 (23)
14:44 (23)
11:04 (23)
18:58 (23)
4:14 (22)
26:20 (23)
7:22 (21)
-
-
38:03 (23)
-
38:03  Unna Jääskeläinen
| Form of the results:
Suomi Svenska English