FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H70A 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,3 km
 
1.   Timo Rapakko Suomusjärven Sisu  FIN  11:06:00   17:24  
2.   Taisto Voutilainen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:16:00   17:58  
3.   Erkki Kivistö Pihkaniskat  FIN  10:21:00   18:00  
3.   Paavo Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:55:00   18:00  
5.   Heikki Rusko Vaajakosken Terä  FIN  11:13:00   18:47  
6.   Toivo Pelkonen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:23:00   18:49  
7.   Risto Sirola Keravan Urheilijat  FIN  10:44:00   18:52  
8.   Jouko Heinonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:15:00   19:01  
9.   Juhani Jokinen Maarian Mahti  FIN  10:06:00   19:10  
10.   Matti Lehtonen Savon Rasti  FIN  10:40:00   19:21  
11.   Marcus Ekström Kauhavan Wisa  FIN  10:19:00   19:29  
12.   Jaakko Reini Tikkakosken Suunnistajat  FIN  11:04:00   19:42  
13.   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  11:03:00   19:54  
14.   Seppo Isoherranen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:28:00   20:11  
15.   Eero Lampi Päijät-Rasti  FIN  11:18:00   21:05  
16.   Seppo Sorri Pihtiputaan Tuisku  FIN  10:36:00   21:15  
17.   Pekka Elomaa Espoon Suunta  FIN  11:07:00   21:25  
18.   Risto Anjala Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:24:00   21:38  
19.   Jaakko Salo Saarijärven Pullistus  FIN  10:35:00   21:53  
20.   Pentti Tiira Lynx  FIN  10:03:00   22:18  
21.   Eero Laine Rasti-Vihti  FIN  10:49:00   22:38  
22.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  11:09:00   22:58  
23.   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  10:34:00   23:01  
24.   Eino Karppinen Säyneisen Salpa  FIN  10:59:00   23:10  
25.   Rauno Hedenström Maarian Mahti  FIN  10:46:00   23:32  
26.   Koitto Verha Vakka-Rasti  FIN  10:51:00   23:34  
27.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo  FIN  10:45:00   23:39  
28.   Eero Fränti Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:02:00   23:45  
29.   Kalle Männikkö Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:22:00   23:59  
30.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  10:58:00   24:20  
31.   Kalevi Korpela Tampereen Pyrintö  FIN  10:08:00   24:52  
32.   Pentti Helminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:10:00   25:07  
33.   Teuvo Jalonen Kuhmon Peurat  FIN  10:01:00   25:22  
34.   Matti Hartman Hiidenkiertäjät  FIN  11:01:00   25:25  
35.   Pentti Kamila Laihian Luja  FIN  11:20:00   25:54  
36.   Pekka Nurmi Rasti-Lukko  FIN  10:16:00   26:00  
37.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  10:22:00   26:31  
38.   Kalervo Mattila Rastikarhut  FIN  10:37:00   26:34  
39.   Aare Virta Suomusjärven Sisu  FIN  10:47:00   26:40  
40.   Mauno Mikkilä Nivalan Suunnistajat  FIN  10:31:00   27:12  
41.   Voitto Siitonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:09:00   28:19  
42.   Pentti Karppinen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:43:00   29:15  
43.   Osmo Kiiski Someron Esa  FIN  10:42:00   30:35  
44.   Tauno Hämäläinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:33:00   30:37  
45.   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:25:00   31:04  
45.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:29:00   31:04  
45.   Toivo Jokikuona RasTiimi  FIN  11:11:00   31:04  
48.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:48:00   31:16  
49.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  10:57:00   31:19  
50.   Vesa Jokela Nivalan Suunnistajat  FIN  10:20:00   32:23  
51.   Pauli Korhonen Säyneisen Salpa  FIN  10:41:00   32:57  
52.   Karl-Erik Åberg Espoon Suunta  FIN  11:05:00   33:17  
53.   Mauri Lähdekorpi IF Femman  FIN  11:19:00   36:25  
54.   Keijo Jylhä Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:05:00   39:20  
55.   Ilkka Vuorinen RastiPiikkiö  FIN  11:12:00   41:10  
56.   Jyrki Vainio Tampereen Pyrintö  FIN  10:04:00   41:24  
57.   Juhani Outila Posion Pyrintö  FIN  10:27:00   41:26  
58.   Esko Linna Nivalan Urheilijat  FIN  10:15:00   48:07  
59.   Matti Latvala Rasti-Jussit  FIN  10:32:00   48:47  
60.   Erkki Mönttinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:53:00   55:48  
   Raimo Karsikas Maarian Mahti  FIN  10:11:00   DQ  
   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva  FIN  10:12:00   DNS  
   Seppo Karjalainen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:14:00   DQ  
   Pekka Niemi Asikkalan Raikas  FIN  10:18:00   DNS  
   Dick Ogilvie Australia  AUS  10:26:00   DQ  
   Jorma Väliaho Kangasala SK  FIN  10:30:00   DQ  
   Matti Rajamäki Kyrös-Rasti  FIN  10:38:00   DNS  
   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  10:50:00   DQ  
   Eero Kärkkäinen Enon Kisa-Pojat  FIN  10:56:00   DNS  
   Aarno Hovikorpi Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:08:00   DQ  
   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  11:14:00   DQ  
   Pauli Lahma Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:21:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English