FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H13A 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
1,7 km
 
1.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:32:00   9:08  
2.   Niklas Ekström MS Parma  FIN  11:14:00   9:13  
3.   Juuso Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  11:48:00   9:19  
4.   Topias Arola Paimion Rasti  FIN  11:56:00   9:27  
5.   Mikhail Ushakov Russia  RUS  11:42:00   9:44  
6.   Sami Raitola Lynx  FIN  11:58:00   9:50  
7.   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  11:38:00   9:51  
8.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:44:00   9:53  
9.   Jarkko Rantoja Rastiketut  FIN  11:37:00   9:56  
10.   Antti Rissanen Tampereen Pyrintö  FIN  11:08:00   10:03  
11.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  12:13:00   10:11  
12.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  12:02:00   10:15  
13.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  11:13:00   10:16  
13.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  11:15:00   10:16  
15.   Iivo Angerpuro Helsingin Suunnistajat  FIN  12:23:00   10:26  
16.   Eetu Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:06:00   10:43  
17.   Matti Laasanen Laihian Luja  FIN  11:04:00   10:46  
17.   Elias Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:08:00   10:46  
19.   Lucas Stangegaard Spain  ESP  11:18:00   10:48  
20.   Topias Uusitalo Espoon Akilles  FIN  12:12:00   10:56  
21.   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  11:07:00   10:58  
22.   Tatu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:09:00   11:03  
23.   Niko Hemminki Rasti-Jussit  FIN  11:24:00   11:12  
24.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä  FIN  11:05:00   11:14  
25.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:17:00   11:17  
26.   Vitaly Ivanov Russia  RUS  11:53:00   11:25  
27.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  11:29:00   11:27  
28.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  11:49:00   11:29  
29.   Oskari Reijonen Porvoon Urheilijat  FIN  12:10:00   11:39  
30.   Roope Pöyry SK Pohjantähti  FIN  11:39:00   11:45  
30.   Samuli Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  12:18:00   11:45  
32.   Joonas Väliharju Tampereen Pyrintö  FIN  11:46:00   11:52  
33.   Jonny Donner OK77  FIN  12:17:00   11:53  
33.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  12:24:00   11:53  
35.   Aaro Kiero Lappeen Riento  FIN  11:11:00   11:54  
36.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  11:21:00   12:01  
36.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  12:06:00   12:01  
38.   Ville Nisula Teuvan Rivakka  FIN  11:35:00   12:03  
39.   Axel Björklund OK Botnia  FIN  12:04:00   12:05  
40.   Kalle Isoaho Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:30:00   12:15  
41.   Kristian Ketola Koovee  FIN  11:52:00   12:38  
42.   Matti Kallio SK Uusi  FIN  11:36:00   12:48  
43.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:00:00   12:51  
44.   Elias Lyytinen Olavin Rasti  FIN  12:01:00   12:57  
44.   Thomas Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  12:16:00   12:57  
46.   Eemeli Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:22:00   13:14  
47.   Elias Nurmi Rastiketut  FIN  11:20:00   13:19  
48.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:02:00   13:28  
49.   Ilari Koskenmäki Porvoon Urheilijat  FIN  11:10:00   13:35  
50.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:16:00   13:39  
51.   Kristian Rosenblad SK Uusi  FIN  11:03:00   13:40  
52.   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  11:28:00   13:52  
53.   Frans Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  11:43:00   13:53  
54.   Teemu Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:15:00   13:54  
55.   Sampo-Tapio Raivio Suunta Jyväskylä  FIN  11:26:00   14:27  
56.   Eemeli Karjanlahti Rasti-Jussit  FIN  12:22:00   15:04  
57.   Tapio Saarinen SK Uusi  FIN  11:34:00   15:39  
58.   Samuel Mäkinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:47:00   15:40  
59.   Touko Saranpää Rasti-Jussit  FIN  12:20:00   15:47  
60.   Pauli Häkli Lynx  FIN  12:14:00   15:52  
61.   Eero Karjanlahti Rasti-Jussit  FIN  12:03:00   15:56  
62.   Niilo Niska Lapuan Virkiä  FIN  11:27:00   16:06  
63.   Teemu Haakana Tarpian Suunta  FIN  11:45:00   16:20  
64.   Mikael Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  11:12:00   16:21  
65.   Eetu Lakanen Perhon Kiri  FIN  11:57:00   17:30  
66.   Oskari Pirinen Keski-Karjalan Rasti  FIN  11:23:00   18:04  
67.   Seeti Kyllönen Kuhmon Peurat  FIN  11:41:00   18:12  
68.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:09:00   18:16  
69.   Juho Varkoi Kangasniemen Kalske  FIN  11:55:00   18:47  
70.   Iiro Kyllästinen Rasti-Lukko  FIN  11:54:00   19:56  
71.   Eemeli Kumara Laihian Luja  FIN  12:21:00   20:40  
   Sakari Jokikokko Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:19:00   DNS  
   Lauri Viianen Laihian Luja  FIN  11:50:00   DQ  
   Touko Seppä Turun Suunnistajat  FIN  11:51:00   DQ  
   Akseli Junnilainen Hiidenkiertäjät  FIN  12:11:00   DNS  
   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  12:19:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English