FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H13A 2. day

Smart Follow

        Starting time Finish
3,6 km
 
1.   Juuso Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  12:55:00   25:53  
2.   Niklas Ekström MS Parma  FIN  13:35:00   26:08  
3.   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  13:03:00   28:07  
4.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:53:00   28:21  
5.   Jarkko Rantoja Rastiketut  FIN  12:23:00   28:31  
6.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:19:00   28:40  
7.   Topias Arola Paimion Rasti  FIN  11:55:00   30:30  
8.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  12:43:00   30:31  
9.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  13:55:00   31:03  
10.   Antti Rissanen Tampereen Pyrintö  FIN  14:29:00   31:11  
11.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:33:00   31:59  
12.   Eemeli Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:27:00   32:23  
13.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  13:53:00   33:00  
14.   Tatu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:01:00   33:04  
15.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  12:05:00   33:07  
16.   Seeti Kyllönen Kuhmon Peurat  FIN  11:59:00   35:07  
17.   Jonny Donner OK77  FIN  13:43:00   35:54  
18.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  13:13:00   36:13  
19.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä  FIN  14:05:00   36:24  
20.   Sami Raitola Lynx  FIN  13:21:00   36:28  
21.   Mikhail Ushakov Russia  RUS  12:29:00   36:59  
22.   Eero Karjanlahti Rasti-Jussit  FIN  14:39:00   37:00  
23.   Eetu Lakanen Perhon Kiri  FIN  13:45:00   37:41  
24.   Niilo Niska Lapuan Virkiä  FIN  12:33:00   38:36  
25.   Oskari Reijonen Porvoon Urheilijat  FIN  12:21:00   38:39  
25.   Niko Hemminki Rasti-Jussit  FIN  13:49:00   38:39  
27.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  12:09:00   39:03  
28.   Elias Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  13:59:00   39:06  
29.   Iiro Kyllästinen Rasti-Lukko  FIN  14:21:00   40:04  
30.   Aaro Kiero Lappeen Riento  FIN  14:03:00   40:54  
31.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:27:00   40:56  
32.   Kristian Ketola Koovee  FIN  13:47:00   41:00  
33.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:53:00   41:12  
34.   Mikael Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  12:41:00   41:24  
35.   Iivo Angerpuro Helsingin Suunnistajat  FIN  13:37:00   41:55  
36.   Elias Lyytinen Olavin Rasti  FIN  13:23:00   42:43  
37.   Tuomas Outinen Kymin Suunnistajat  FIN  14:27:00   43:14  
38.   Matti Kallio SK Uusi  FIN  14:07:00   43:39  
39.   Roope Pöyry SK Pohjantähti  FIN  14:17:00   44:06  
40.   Ville Nisula Teuvan Rivakka  FIN  12:51:00   44:19  
41.   Topias Uusitalo Espoon Akilles  FIN  12:31:00   44:43  
42.   Elias Nurmi Rastiketut  FIN  13:09:00   44:46  
43.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  13:05:00   45:10  
44.   Ilari Koskenmäki Porvoon Urheilijat  FIN  14:09:00   45:47  
45.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  13:41:00   46:39  
46.   Kristian Rosenblad SK Uusi  FIN  14:01:00   46:57  
47.   Thomas Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  12:25:00   49:23  
48.   Lucas Stangegaard Spain  ESP  14:23:00   50:01  
49.   Frans Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  14:25:00   50:27  
50.   Eemeli Karjanlahti Rasti-Jussit  FIN  11:57:00   51:35  
51.   Teemu Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  13:17:00   52:18  
52.   Touko Saranpää Rasti-Jussit  FIN  13:39:00   56:08  
53.   Pauli Häkli Lynx  FIN  12:11:00   1:01:01  
54.   Kalle Isoaho Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:57:00   1:03:53  
55.   Oskari Pirinen Keski-Karjalan Rasti  FIN  13:57:00   1:06:12  
56.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  13:25:00   1:06:16  
57.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  12:45:00   1:09:37  
58.   Juho Varkoi Kangasniemen Kalske  FIN  12:49:00   1:10:53  
59.   Sampo-Tapio Raivio Suunta Jyväskylä  FIN  12:13:00   1:14:02  
60.   Eemeli Kumara Laihian Luja  FIN  12:15:00   1:15:00  
61.   Eetu Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:51:00   1:16:11  
   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  12:03:00   DQ  
   Touko Seppä Turun Suunnistajat  FIN  12:17:00   DQ  
   Axel Björklund OK Botnia  FIN  12:35:00   DNF  
   Vitaly Ivanov Russia  RUS  12:37:00   DNF  
   Akseli Junnilainen Hiidenkiertäjät  FIN  12:59:00   DNS  
   Samuel Mäkinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:11:00   DNS  
   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  13:15:00   DNS  
   Sakari Jokikokko Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:19:00   DNF  
   Samuli Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  13:29:00   DNF  
   Matti Laasanen Laihian Luja  FIN  13:31:00   DQ  
   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  14:13:00   DNF  
   Lauri Viianen Laihian Luja  FIN  14:31:00   DNF  
   Joonas Väliharju Tampereen Pyrintö  FIN  14:33:00   DNF  
   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  14:35:00   DNF  
   Teemu Haakana Tarpian Suunta  FIN  14:37:00   DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English