FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H12TR 2. day

Split times

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Finish Result  
1   Daniil Ryzhov
Russia
4:50 (7)
7:20 (3)
2:30 (2)
12:26 (2)
5:06 (18)
16:32 (1)
4:06 (12)
18:32 (1)
2:00 (8)
19:30 (1)
58 (18)
20:01 (1)
31 (4)
20:01  Daniil Ryzhov
2   Elias Suurnäkki
Kouvolan Suunnistajat
6:26 (15)
9:38 (7)
3:12 (4)
13:51 (6)
4:13 (9)
17:07 (2)
3:16 (3)
19:09 (2)
2:02 (9)
20:01 (2)
52 (8)
20:32 (2)
31 (4)
20:32  Elias Suurnäkki
3   Olli Koskinen
Hiidenkiertäjät
4:10 (3)
6:54 (2)
2:44 (3)
9:43 (1)
2:49 (1)
17:41 (4)
7:58 (27)
19:26 (3)
1:45 (5)
20:11 (3)
45 (2)
20:42 (3)
31 (4)
20:42  Olli Koskinen
4   Topi Lindqvist
Kouvolan Suunnistajat
5:25 (12)
8:44 (4)
3:19 (6)
13:38 (5)
4:54 (13)
17:35 (3)
3:57 (9)
20:01 (4)
2:26 (19)
20:58 (4)
57 (15)
21:41 (4)
43 (27)
21:41  Topi Lindqvist
5   Nooa Kenttä
OK77
5:37 (14)
10:34 (9)
4:57 (15)
14:52 (8)
4:18 (10)
18:16 (5)
3:24 (6)
20:29 (5)
2:13 (14)
21:31 (5)
1:02 (22)
22:05 (5)
34 (13)
22:05  Nooa Kenttä
6   Joona Lahdenperä
Rajamäen Rykmentti
4:27 (5)
9:39 (8)
5:12 (16)
15:58 (9)
6:19 (25)
19:14 (7)
3:16 (3)
20:55 (6)
1:41 (3)
21:42 (6)
47 (3)
22:16 (6)
34 (13)
22:16  Joona Lahdenperä
7   Erkki Ikäläinen
Ounasvaaran Hiihtoseura
4:03 (2)
6:18 (1)
2:15 (1)
13:33 (4)
7:15 (27)
18:45 (6)
5:12 (19)
20:56 (7)
2:11 (12)
21:46 (7)
50 (6)
22:18 (7)
32 (8)
22:18  Erkki Ikäläinen
8   Benjamin Heikka
SK Pohjantähti
6:35 (17)
11:10 (11)
4:35 (12)
16:06 (10)
4:56 (14)
19:58 (8)
3:52 (8)
21:51 (8)
1:53 (7)
22:51 (8)
1:00 (21)
23:25 (8)
34 (13)
23:25  Benjamin Heikka
9   Akseli Karjalainen
Päijät-Rasti
6:34 (16)
11:51 (13)
5:17 (17)
17:55 (15)
6:04 (23)
21:12 (10)
3:17 (5)
22:59 (9)
1:47 (6)
23:56 (9)
57 (15)
24:27 (9)
31 (4)
24:27  Akseli Karjalainen
10   Riku Pyhtinen
Posion Pyrintö
4:57 (8)
11:52 (14)
6:55 (22)
16:54 (11)
5:02 (16)
20:19 (9)
3:25 (7)
23:08 (10)
2:49 (23)
24:16 (10)
1:08 (24)
24:55 (10)
39 (21)
24:55  Riku Pyhtinen
11   Oskari Lehtimäki
Reilut Miehet Havumetsien
9:21 (23)
13:18 (16)
3:57 (7)
17:24 (13)
4:06 (7)
21:26 (11)
4:02 (10)
23:31 (11)
2:05 (11)
24:22 (11)
51 (7)
24:57 (11)
35 (16)
24:57  Oskari Lehtimäki
12   Karri Stevander
Kuortaneen Kunto
3:37 (1)
17:01 (22)
13:24 (29)
20:14 (17)
3:13 (3)
23:08 (12)
2:54 (2)
24:41 (12)
1:33 (1)
25:28 (12)
47 (3)
26:03 (12)
35 (16)
26:03  Karri Stevander
13   Joakim Halinen
Ylistaron Kilpa-Veljet
6:37 (18)
10:58 (10)
4:21 (10)
17:51 (14)
6:53 (26)
23:11 (13)
5:20 (20)
25:36 (13)
2:25 (18)
26:39 (13)
1:03 (23)
27:29 (13)
50 (31)
27:29  Joakim Halinen
14   Veeti Vesterinen
Hyvinkään Rasti
5:20 (11)
9:31 (6)
4:11 (9)
14:10 (7)
4:39 (12)
23:47 (15)
9:37 (28)
26:01 (14)
2:14 (15)
27:00 (14)
59 (20)
27:35 (14)
35 (16)
27:35  Veeti Vesterinen
15   Ossi Syrjälahti
Rasti-Vihti
7:31 (21)
12:11 (15)
4:40 (13)
17:15 (12)
5:04 (17)
23:24 (14)
6:09 (23)
26:25 (15)
3:01 (25)
27:23 (15)
58 (18)
27:58 (15)
35 (16)
27:58  Ossi Syrjälahti
16   Sampo Sankelo
Kortesjärven Järvi-Veikot
4:49 (6)
19:05 (26)
14:16 (30)
22:15 (25)
3:10 (2)
25:06 (17)
2:51 (1)
26:43 (16)
1:37 (2)
27:27 (16)
44 (1)
28:00 (16)
33 (11)
28:00  Sampo Sankelo
17   Tommi Koirikivi
RasTiimi
4:26 (4)
9:16 (5)
4:50 (14)
12:58 (3)
3:42 (5)
24:30 (16)
11:32 (30)
26:49 (17)
2:19 (17)
27:37 (17)
48 (5)
28:07 (17)
30 (2)
28:07  Tommi Koirikivi
18   Jaakko Kuosmanen
Kajaanin Suunnistajat
5:10 (10)
11:10 (11)
6:00 (18)
20:17 (18)
9:07 (31)
25:07 (18)
4:50 (17)
27:19 (18)
2:12 (13)
28:14 (18)
55 (13)
28:44 (18)
30 (2)
28:44  Jaakko Kuosmanen
19   Lauri Isokallio
Rasti-Nokia
13:16 (28)
17:14 (24)
3:58 (8)
21:20 (21)
4:06 (7)
25:25 (20)
4:05 (11)
27:28 (19)
2:03 (10)
28:20 (19)
52 (8)
28:52 (19)
32 (8)
28:52  Lauri Isokallio
20   Arttu Lassheikki
Länsi-Rajan Rasti
8:03 (22)
14:38 (19)
6:35 (20)
20:53 (19)
6:15 (24)
25:23 (19)
4:30 (14)
28:06 (20)
2:43 (22)
29:21 (20)
1:15 (28)
30:04 (20)
43 (27)
30:04  Arttu Lassheikki
21   Kirill Bakustin
Russia
5:30 (13)
17:13 (23)
11:43 (27)
21:37 (22)
4:24 (11)
26:18 (21)
4:41 (16)
28:44 (21)
2:26 (19)
29:58 (21)
1:14 (27)
30:39 (21)
41 (24)
30:39  Kirill Bakustin
22   Juho Rautio
Joutsenon Kullervo
9:30 (24)
13:52 (17)
4:22 (11)
18:49 (16)
4:57 (15)
26:43 (23)
7:54 (26)
29:59 (22)
3:16 (27)
30:54 (22)
55 (13)
31:27 (22)
33 (11)
31:27  Juho Rautio
23   Teemu Iivonen
Helsingin Suunnistajat
5:09 (9)
15:48 (21)
10:39 (26)
20:54 (20)
5:06 (18)
26:47 (24)
5:53 (21)
30:12 (24)
3:25 (29)
31:04 (23)
52 (8)
31:46 (23)
42 (25)
31:46  Teemu Iivonen
24   Leevi Mutikainen
Rasti-Jussit
6:41 (19)
15:38 (20)
8:57 (25)
21:38 (23)
6:00 (22)
26:28 (22)
4:50 (17)
30:10 (23)
3:42 (30)
31:18 (24)
1:08 (24)
32:01 (24)
43 (27)
32:01  Leevi Mutikainen
25   Eero Nieminen
Suunta Jyväskylä
19:14 (32)
22:26 (28)
3:12 (4)
26:02 (27)
3:36 (4)
30:37 (26)
4:35 (15)
32:54 (25)
2:17 (16)
33:46 (25)
52 (8)
34:18 (25)
32 (8)
34:18  Eero Nieminen
26   Yury Solopov
Russia
6:45 (20)
14:06 (18)
7:21 (23)
21:58 (24)
7:52 (30)
29:43 (25)
7:45 (24)
33:52 (26)
4:09 (32)
35:00 (26)
1:08 (24)
35:55 (26)
55 (32)
35:55  Yury Solopov
27   Esa Huisko
MS Parma
11:56 (26)
18:05 (25)
6:09 (19)
23:28 (26)
5:23 (20)
34:46 (27)
11:18 (29)
37:26 (27)
2:40 (21)
38:41 (27)
1:15 (28)
39:21 (27)
40 (22)
39:21  Esa Huisko
28   Topi Sillanpää
SK Pohjantähti
18:32 (31)
25:22 (29)
6:50 (21)
32:58 (29)
7:36 (28)
40:43 (28)
7:45 (24)
43:53 (28)
3:10 (26)
45:24 (28)
1:31 (32)
46:04 (28)
40 (22)
46:04  Topi Sillanpää
29   Eerik Kinnunen
SK Pohjantähti
14:13 (29)
22:09 (27)
7:56 (24)
29:59 (28)
7:50 (29)
44:15 (29)
14:16 (31)
47:09 (29)
2:54 (24)
48:03 (29)
54 (12)
48:38 (29)
35 (16)
48:38  Eerik Kinnunen
30   Niilo Partanen
Alatornion Pirkat
9:49 (25)
39:44 (32)
29:55 (32)
43:36 (31)
3:52 (6)
47:45 (30)
4:09 (13)
49:27 (30)
1:42 (4)
50:24 (30)
57 (15)
50:49 (30)
25 (1)
50:49  Niilo Partanen
31   Onni Siljander
Vehkalahden Veikot
13:14 (27)
29:32 (31)
16:18 (31)
35:28 (30)
5:56 (21)
52:57 (31)
17:29 (32)
57:00 (31)
4:03 (31)
58:28 (31)
1:28 (31)
59:12 (31)
44 (30)
59:12  Onni Siljander
32   Arttu Kettunen
Kalevan Rasti
15:34 (30)
27:55 (30)
12:21 (28)
49:44 (32)
21:49 (32)
55:38 (32)
5:54 (22)
58:57 (32)
3:19 (28)
1:00:20 (32)
1:23 (30)
1:01:02 (32)
42 (25)
1:01:02  Arttu Kettunen
   Miika Rajaniemi
Saloisten Reipas
5:28
10:24
4:56
-
-
-
-
19:48
-
20:36
48
21:11
35
DQ  Miika Rajaniemi
   Miska Aho
Kangasniemen Kalske
9:28
12:52
3:24
15:44
2:52
-
-
21:29
-
22:17
48
22:49
32
DQ  Miska Aho
   Topi Perttu
Laihian Luja
-
-
-
22:28
-
27:03
4:35
29:12
2:09
30:00
48
30:33
33
DQ  Topi Perttu
   Kimi Kemiläinen
Kuopion Suunnistajat
1:23:17
-
-
1:42:14
-
-
-
2:08:02
-
2:10:00
1:58
2:10:48
48
DQ  Kimi Kemiläinen
   Markus Lindeman
Sotkamon Jymy
10:41
-
-
-
-
-
-
44:08
-
45:16
1:08
45:57
41
DQ  Markus Lindeman
   Vili Liukkonen
Ikaalisten Nouseva-Voima
6:02
-
-
16:15
-
22:19
6:04
25:10
2:51
26:10
1:00
26:44
34
DQ  Vili Liukkonen
   Egor Beregovskiy
Russia
10:11
-
-
22:33
-
-
-
31:30
-
32:53
1:23
33:35
42
DQ  Egor Beregovskiy
| Form of the results:
Suomi Svenska English