FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H12 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,0 km
 
1.   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:26:00   13:16  
2.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:28:00   13:21  
3.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  11:50:00   13:25  
4.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:42:00   13:32  
5.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit  FIN  13:20:00   14:11  
6.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:10:00   14:18  
7.   Aku Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  11:40:00   14:38  
8.   Topias Ahola Kangasala SK  FIN  12:54:00   14:53  
9.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  12:20:00   15:00  
10.   Rasmus Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  13:46:00   15:01  
11.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:44:00   15:14  
12.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  11:58:00   15:25  
13.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  12:58:00   15:36  
14.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  12:48:00   15:44  
15.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  11:24:00   16:08  
16.   Gustav Wirén Spain  ESP  13:48:00   16:16  
17.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:42:00   16:55  
18.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  13:34:00   17:08  
19.   Evert Strandvall IF Minken  FIN  11:34:00   17:41  
19.   Antti Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:44:00   17:41  
21.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:04:00   17:52  
22.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  12:36:00   17:58  
23.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:04:00   18:14  
24.   Alexey Shilkin Russia  RUS  14:08:00   18:17  
25.   Vertti-Vilhelm Myllärinen Lappeen Riento  FIN  13:02:00   18:24  
26.   Aapo Maasilta Rastivarsat  FIN  13:56:00   18:38  
27.   Rasmus Mäkinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:52:00   18:46  
28.   Atte Rahikkala Oulunsalon Vasama  FIN  12:40:00   18:58  
29.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:00:00   19:10  
30.   Kasperi Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  12:52:00   19:18  
31.   Leonid Samykin Russia  RUS  13:52:00   19:22  
32.   Benjamin Tasa Kaakon Rasti  FIN  12:34:00   19:26  
32.   Heikki Kumara Laihian Luja  FIN  13:12:00   19:26  
34.   Oskar Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  12:16:00   19:31  
35.   Otso Hursti Espoon Suunta  FIN  13:40:00   20:02  
36.   Alexey Bolotov Russia  RUS  12:38:00   20:10  
37.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  13:58:00   20:41  
38.   Oula Pelkonen Rastivarsat  FIN  13:24:00   20:46  
39.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  12:08:00   20:49  
40.   Josef Höglund IK Falken  FIN  12:06:00   21:19  
41.   Roni Nevala Teuvan Rivakka  FIN  12:30:00   21:24  
42.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  13:08:00   21:37  
43.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  11:56:00   21:44  
44.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  13:54:00   21:52  
45.   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:38:00   22:13  
46.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  13:50:00   22:27  
47.   Matias Maronen Lynx  FIN  11:48:00   22:35  
48.   Jesper Donner OK77  FIN  11:28:00   22:40  
49.   Otto Kuusela Rastivarsat  FIN  13:38:00   22:42  
50.   Jussi Toivonen Lammin Säkiä  FIN  12:18:00   22:57  
51.   Eetu-Oskari Kuusisto Suunta-Sepot  FIN  12:32:00   23:42  
52.   Alvar Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  14:06:00   23:50  
53.   Anton Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:06:00   23:54  
53.   Juho Leiniö SK Uusi  FIN  13:32:00   23:54  
55.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä  FIN  13:42:00   24:08  
56.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  12:12:00   24:40  
57.   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  12:46:00   24:42  
58.   Hannes Lervik Solf IK  FIN  11:30:00   25:01  
59.   Jaakko Maaranen Päijät-Rasti  FIN  13:00:00   25:06  
60.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  12:10:00   25:14  
61.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  13:16:00   25:46  
62.   Perttu Jokinen Navi  FIN  11:46:00   25:50  
63.   Oskari Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  13:36:00   26:55  
64.   Konstantin Amelichev Russia  RUS  12:04:00   27:17  
65.   Eemi Vaherlehto SK Uusi  FIN  12:56:00   27:28  
66.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  12:28:00   29:44  
67.   Niilo Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  11:36:00   30:18  
68.   Ryan Grey Australia  AUS  12:00:00   32:40  
69.   Jonne Pihala Rasti-Lukko  FIN  13:18:00   33:32  
70.   Hannes Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  11:54:00   35:33  
71.   Eetu Vuorensyrjä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:26:00   36:13  
72.   Karim Mbembela Lynx  FIN  12:24:00   37:30  
73.   Olavi Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  12:14:00   41:02  
74.   Ilari Virtanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  14:02:00   43:17  
75.   Robert Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:44:00   46:20  
76.   Joonas Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  11:32:00   47:03  
77.   Leo Jylhä Espoon Suunta  FIN  13:22:00   1:00:29  
   Emil Jansson IK Falken  FIN  12:02:00   DQ  
   Aron Björklund OK Botnia  FIN  12:22:00   DNF  
   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  12:26:00   DQ  
   Viljami Marjala SK Pohjantähti  FIN  13:30:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English