Starting time | 1,6 km |
2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Eetu Korhonen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 12:00 (1) | |||
Riku Gröhn | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 12:19 (2) | |||
Seeti Salonen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 12:43 (3) | |||
Jerry Hyvönen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:20 (4) | |||
Paulus Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 15:14 (5) | |||
Jussi Toivonen | Lammin Säkiä | FIN | 12:00:00 | 15:25 (6) | |||
Antti Pietilä | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:02 (7) | |||
Luca Kallela | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:00 (8) | |||
Oskar Haapala | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 18:10 (9) | |||
Aku Koskenvuo | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 18:57 (10) | |||
Perttu Jokinen | Navi | FIN | 12:00:00 | 19:54 (11) | |||
Vili Olkkonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 20:22 (12) | |||
Rasmus Toivanen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 20:42 (13) | |||
Eerik Aaltio | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 21:00 (14) | |||
Jesper Donner | OK77 | FIN | 12:00:00 | 21:44 (15) | |||
Oskari Aumo | Kalvolan Keihäs | FIN | 12:00:00 | 22:27 (16) | |||
Kasperi Salo | Punkalaitumen Kunto | FIN | 12:00:00 | 22:49 (17) | |||
Eemi Vaherlehto | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 24:16 (18) | |||
Heikki Kumara | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 27:07 (19) | |||
Hannes Lervik | Solf IK | FIN | 12:00:00 | 27:25 (20) | |||
Aron Björklund | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 27:59 (21) | |||
Atte Rahikkala | Oulunsalon Vasama | FIN | 12:00:00 | 28:13 (22) | |||
Oskari Lahtinen | Keuruun Kisailijat | FIN | 12:00:00 | 29:49 (23) | |||
Roni Nevala | Teuvan Rivakka | FIN | 12:00:00 | 30:15 (24) | |||
Ilari Virtanen | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 30:23 (25) | |||
Joonas Kuusivaara | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 31:01 (26) | |||
Niilo Niinimäki | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 31:25 (27) | |||
Viljami Marjala | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 31:54 (28) | |||
Miska Riissanen | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 32:10 (29) | |||
Anton Leppämäki | Viitasaaren Suunta | FIN | 12:00:00 | 34:52 (30) | |||
Erno-Kalle Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:00:00 | 36:05 (31) | |||
Juho Leiniö | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 37:10 (32) | |||
Severi Similä | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 38:05 (33) | |||
Alexey Shilkin | Russia | RUS | 12:00:00 | 44:41 (34) | |||
Robert Biskop | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 48:51 (35) |