FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D60A 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,9 km
 
1.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus  FIN  11:01:00   35:01  
2.   Vappu Hyvärinen Saarijärven Pullistus  FIN  11:51:00   35:21  
3.   Sinikka Illaru Peräkylän Ponnistus  FIN  12:11:00   37:42  
4.   Hely Salmenoja Hirvensalon Heitto  FIN  12:41:00   38:11  
5.   Kyllikki Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  12:31:00   38:20  
6.   Kirsti Laukkanen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  12:25:00   38:49  
7.   Päivi Puolakka Rasti-Pielinen  FIN  11:55:00   38:53  
8.   Arja Pulkkinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:47:00   39:21  
9.   Tarja Andelin Lahden Taimi  FIN  11:33:00   39:28  
10.   Hannele Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  11:35:00   39:52  
11.   Gunilla Björklund IK Falken  FIN  12:53:00   40:15  
12.   Marja Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:23:00   42:06  
13.   Irmeli Laine Karkki-Rasti  FIN  11:23:00   42:31  
14.   Kaija Purhonen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:21:00   43:24  
15.   Hellevi Laitinen Espoon Akilles  FIN  12:05:00   43:37  
16.   Anja Siuko Suunta-Sepot  FIN  12:37:00   43:55  
17.   Marketta Savelainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:55:00   44:57  
18.   Vappu Kuusela Vaalan Karhu  FIN  12:19:00   45:04  
19.   Kaarina Kursukangas Iisalmen Visa  FIN  11:45:00   45:24  
20.   Kaarina Köngäs Puolangan Ryhti  FIN  12:29:00   47:14  
21.   Liisa Peltola MS Parma  FIN  11:39:00   47:37  
22.   Eija Tikka Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:45:00   47:53  
23.   Anneli Bergström Espoon Suunta  FIN  12:17:00   49:10  
24.   Sinikka Ikonen Saarijärven Pullistus  FIN  11:27:00   49:11  
25.   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:41:00   49:46  
26.   Ulla Kurvinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:57:00   49:48  
27.   Kaija Heinonen Pihkaniskat  FIN  12:01:00   50:57  
28.   Anneli Miettinen Hyvinkään Rasti  FIN  12:13:00   51:44  
29.   Bodil Fred IF Femman  FIN  12:21:00   53:08  
30.   Lea Patronen Espoon Akilles  FIN  12:43:00   57:19  
31.   Helena Kämäräinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:19:00   57:37  
32.   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko  FIN  12:35:00   58:08  
33.   Päivi Kekki Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:33:00   1:00:04  
34.   Helena Heinola Joutsenon Kullervo  FIN  11:07:00   1:00:26  
35.   Pirjo Schroderus Suunta Jyväskylä  FIN  11:15:00   1:00:34  
36.   Päivi Elfvengren Suunta Jyväskylä  FIN  12:47:00   1:01:22  
37.   Aila Nurminen Hiisirasti  FIN  11:03:00   1:03:43  
38.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  12:03:00   1:04:32  
39.   Irmeli Saari Hirvensalon Heitto  FIN  11:49:00   1:04:40  
40.   Margit Riikonen Perttelin Peikot  FIN  11:25:00   1:05:47  
41.   Yuko Uematsu Japan  JPN  11:59:00   1:05:57  
42.   Eija Nurminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:43:00   1:06:13  
43.   Arja Heimonen Navi  FIN  12:07:00   1:08:14  
44.   Eeva-Kaarina Aaltonen IF Brahe  FIN  12:57:00   1:11:09  
45.   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä  FIN  11:29:00   1:12:14  
46.   Päivi-Kaarina Turunen Suunta-Sepot  FIN  12:49:00   1:12:46  
47.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:27:00   1:28:07  
48.   Pirkko Rinne-Tamminen Turun Visat  FIN  12:51:00   1:29:57  
49.   Eeva Matilainen Rastivarsat  FIN  11:11:00   1:57:07  
   Pirjo Viitala Turun Metsänkävijät  FIN  11:09:00   DNS  
   Lea Putkonen SK Pohjantähti  FIN  11:37:00   DQ  
   Mirja Kela Oulun Reipas  FIN  12:39:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English